Forum
u38947
u38947
hejla!
nudim pomoč!

samo povej
pa ti bom nekako že pomagala!
18. april 2011
u18462
u18462
zlo lepo od tebe.^^
trenutno ni problemou ;D ^^
18. april 2011
u38947
u38947
želim ti da jih še dolgo neboš imela
18. april 2011
u43161
u43161
ok js mam en ful vlk problem
mam eno prjatlco ko sm jo prvo sovražla pol pa sma ble secret bff zej pa sma najbrž bff
vsi govorijo da me je pokvarla pa res ne vem ka naj naredim ker je kao neki o men govorla pa olis ka naj naredm???
18. april 2011
u38947
u38947
no...glej,če sta bff ostanita!
če veš das se dobro razumeta ostani z njo bff!ne poslušat drugih da te je pokvarila!ti si samsovja in ostani zvesta sama sebi...poslušaj svoje srce in mu sledi če ti pravi da ne ostanita bff in da te je res pokvarila jo pusti pri miru..če veš da ti je usojena ostani z njo!in zdaj točno nevem kaj je govorila ampak če ti paša kak pogovor se pogovori
upam da sem ti pomagala
19. april 2011
u43441
u43441
okej... zdej pa moj problem. vem maja ne se mi smejat okej sam res...
stara sem deset let. na sošolkinem rojstnem dnevu sm povedala da sem v sošolca G. on je bi lzraven. pole je za to zvedu cel razred... no bla je katastrofa!!! mam težave s... kaku nej rečem? samozavestjo kr mi je ful nerodno. kmal me je G prašu če bi hodila z njim!!! mislm OMG!! pa sm rekla d ja. zdej je bil šele problem... za to je zvedu cel razred. med poukom sedi zraven mene in men je zlu nerodno. zdej k pa sm rekla d bi se rada presedla je tku... ma jst pač hočem s kšno punco klepett med poukom ne pa bit tiho in poslušat učitljco kr nimm druzga dela... help mi please!!!
19. april 2011
u43161
u43161
tnx
19. april 2011
jst mam pa 3 probleme p bi bla zlo vesela če bi mi lahko pomagala : D
1..jst sm premau samozavestna..povsod nočm bit u središču k se zmeri bojim da bo kj narobe..tko da če bi mi lahko povedala kako naj dobim samoozavest : D
2.zaljubljena sem v enga sošolca ki sva si zlo blizu in pravjo frendi da je on tud vame sam noben ne naredi prvega koraka..in men je težko priznt kaj čutm do njega k se bojim da nečuti isto.
3.mam preveč kil.no ne tok preveč sam na postauc se vid..špeeh mi skače ptake : SS :$$
no..prosim pomagej mi.
20. april 2011
u38947
u38947
aha....ne se ne smejim!
ja seprvavi sta fant in punca?
če sta vama zaželim srečo!
no pa povej da bi se rada presedla ker ne vidiš ali da ti ni všeč na tistem mestu!
no pa jaz rečem da je ljubezen lepa!
tudi jaz ko so zvedeli da sem v veš koga! me je bilo sram ampak....khmkhm
zdaj za to ve že učiteljica ampak sem ugotovila da je brezveze imeti sram zaradi ljubezni..ker kaj ti upajo narediti!
upam da sem ti pomagala!
20. april 2011
u38947
u38947
ok ti bom seveda pomagala!

aha....zaupaj sama vase in kaj ti pa sploh upajo narediti če se zgodi kaj narobe ! vsak ima kakšne dneve ko jim gre vse narobe ampak..ne skrbet!bodi si všeč sama sebi in vedi da če se kaj zgodi narobe....ne bo bilo hudega!ker je vedno nekdo s tabo ki te varuje!

no....lahko,lahko ampak vem da je to goljufija...moja sošolka si je naredila lažen facebook da bi se zbližala s sošolcem...naredi si ga tudi ti! naprimerotem ga vpraši če je v koga zajubljen in reči da ne boš nobenemu povedala

druga možnost je da priznaš saj kaj pa ti upa narediti če mu poveš svoja čustva!ko boš osvojila samozavest..boš osvojila tudi svojačustva in se boš navadila ravnati z njimi!veliko sreče..mogoče bo tvoj!

no stvar je taka! si taka kot si!ampak če ješ kakšen čips,smoki,bonbone,...zmanjšaj količino in si kdaj privošči! in večkrat na dan pojej žita,sadje in zelenjavo,...več recimo telovadi in bodi aktivna upiši se k plesnim ali ustanovi plesni klub,....no moja sestra je začela ujšati in zdaj hodi na redne preglede v ljubljano.tako da ti ne priporočam hujšanja!!!!

upam da sem ti pomagala!
20. april 2011
u38947
u38947
čeprav nej bi jaz tukaj pomagala imam jaz problem
potrebujem prijave!!!!

plissshttp://www.igre123.com/forum/tema/top-model-australia/16892/4

pošlite še frendom!!!!
20. april 2011
najlepša hvala
20. april 2011
no jas tudi rabim pomoč prosim help !
pačč imam amm fanta,ki sploh ni v redu...kadi,pije,išče ga policija..pobegne od doma...mama mu je umrla ko je biu star le tri leta in no,do mene je ful prijazn in ljubim ga res ! ampak problem je,ko sma se razšla sem začela delati norije..pač začela sem se rezati in amm kaditi,piti.. nehala sem seveda z vsem tem! zaj ko sma skupaj pa bi rad pačč meu spolne odnose z mano,jas pa še ne z njim ampak on tega ne kapira.. okej no,,ammm zaradi njega sem špricala 2tedna in zaradi njega me ni blo domov 6 dni.. ker sem bla pri njemu,spala,pačč ja... jas nevem kaj naj naredim plis helpp !!
05. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg