Forum
če ste pogledal in pišete zgodbico, lah tuki sprobate če delajo določene slike. ker je naibl bedn če slika ne dela.
25. september 2013
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▲hunting perfection▲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
25. september 2013

27. september 2013

27. september 2013

27. september 2013

27. november 2014

27. november 2014

27. november 2014
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis quis nunc eu massa cursus dapibus quis non arcu. Nullam vitae semper orci, eget blandit velit. Aenean sagittis nisi eget posuere mattis. Donec ornare sem nec metus imperdiet, sed tincidunt nibh tempus. Nulla dapibus congue augue, nec lobortis magna suscipit vel. Maecenas sit amet turpis dignissim, lacinia elit vitae, sollicitudin velit. Donec posuere lacus leo, at venenatis ligula tempor vel. Vivamus mollis, purus congue vulputate porttitor, dolor massa vehicula velit, eget rhoncus nulla dui sed purus. Donec eget orci ut lorem auctor faucibus sed nec ex.

Proin pretium varius elit. Fusce eget fermentum odio, eu tristique nisl. Ut lacinia, mi a ultricies venenatis, tellus dui placerat felis, at imperdiet ipsum nibh sed nibh. Cras maximus dignissim libero, ut venenatis ligula viverra eget. Vivamus egestas metus id augue convallis, id dictum felis iaculis. Praesent porta, nisi eget aliquet euismod, massa nisl aliquam sapien, et blandit arcu orci id turpis. Etiam sollicitudin lectus vel quam volutpat, eu varius sapien convallis. Donec pretium dapibus lectus id rhoncus. Fusce elementum aliquet urna ac ornare. In id ipsum ac leo pretium auctor vitae ut turpis. Pellentesque rutrum massa et sem lobortis faucibus.

Sed blandit, lectus vitae semper ultrices, mi turpis aliquam dui, non aliquam nisi quam sit amet erat. Fusce id aliquet leo. Vivamus vulputate, urna vel iaculis vulputate, eros quam dignissim turpis, non posuere mi nisl eu velit. Suspendisse potenti. Proin auctor eros turpis, ac malesuada nibh pharetra vel. Fusce sed ante sit amet est sollicitudin tincidunt. Morbi ut ligula metus. Pellentesque non sodales quam.

Praesent at lorem a nisi placerat egestas. Quisque iaculis risus at lacus cursus sollicitudin. Fusce sed porta mauris. Integer placerat nec urna ut rhoncus. Nullam elit enim, vehicula bibendum tortor ut, pretium tristique lacus. Aliquam magna augue, tristique eu malesuada sed, congue vitae tortor. Aenean vulputate quis lacus vel tristique. Nullam varius urna venenatis risus hendrerit, ac vehicula velit volutpat.

Maecenas maximus erat egestas rutrum pretium. Aenean volutpat elit a orci porta, vitae imperdiet leo euismod. Nam et sapien laoreet, scelerisque dolor non, commodo purus. Integer sagittis mauris non posuere commodo. Cras lobortis lacus dolor, in tincidunt ante placerat ut. Aenean ac massa eget mi bibendum convallis et ut diam. Donec leo ipsum, convallis vitae laoreet vel, sodales eu nulla. Proin in quam a metus facilisis condimentum. Morbi efficitur ornare turpis nec interdum. Proin at tempor libero. Sed urna lacus, interdum ac tortor eu, tincidunt cursus odio.
27. november 2014

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis quis nunc eu massa cursus dapibus quis non arcu. Nullam vitae semper orci, eget blandit velit. Aenean sagittis nisi eget posuere mattis. Donec ornare sem nec metus imperdiet, sed tincidunt nibh tempus. Nulla dapibus congue augue, nec lobortis magna suscipit vel. Maecenas sit amet turpis dignissim, lacinia elit vitae, sollicitudin velit. Donec posuere lacus leo, at venenatis ligula tempor vel. Vivamus mollis, purus congue vulputate porttitor, dolor massa vehicula velit, eget rhoncus nulla dui sed purus. Donec eget orci ut lorem auctor faucibus sed nec ex.

Proin pretium varius elit. Fusce eget fermentum odio, eu tristique nisl. Ut lacinia, mi a ultricies venenatis, tellus dui placerat felis, at imperdiet ipsum nibh sed nibh. Cras maximus dignissim libero, ut venenatis ligula viverra eget. Vivamus egestas metus id augue convallis, id dictum felis iaculis. Praesent porta, nisi eget aliquet euismod, massa nisl aliquam sapien, et blandit arcu orci id turpis. Etiam sollicitudin lectus vel quam volutpat, eu varius sapien convallis. Donec pretium dapibus lectus id rhoncus. Fusce elementum aliquet urna ac ornare. In id ipsum ac leo pretium auctor vitae ut turpis. Pellentesque rutrum massa et sem lobortis faucibus.

Sed blandit, lectus vitae semper ultrices, mi turpis aliquam dui, non aliquam nisi quam sit amet erat. Fusce id aliquet leo. Vivamus vulputate, urna vel iaculis vulputate, eros quam dignissim turpis, non posuere mi nisl eu velit. Suspendisse potenti. Proin auctor eros turpis, ac malesuada nibh pharetra vel. Fusce sed ante sit amet est sollicitudin tincidunt. Morbi ut ligula metus. Pellentesque non sodales quam.

Praesent at lorem a nisi placerat egestas. Quisque iaculis risus at lacus cursus sollicitudin. Fusce sed porta mauris. Integer placerat nec urna ut rhoncus. Nullam elit enim, vehicula bibendum tortor ut, pretium tristique lacus. Aliquam magna augue, tristique eu malesuada sed, congue vitae tortor. Aenean vulputate quis lacus vel tristique. Nullam varius urna venenatis risus hendrerit, ac vehicula velit volutpat.

Maecenas maximus erat egestas rutrum pretium. Aenean volutpat elit a orci porta, vitae imperdiet leo euismod. Nam et sapien laoreet, scelerisque dolor non, commodo purus. Integer sagittis mauris non posuere commodo. Cras lobortis lacus dolor, in tincidunt ante placerat ut. Aenean ac massa eget mi bibendum convallis et ut diam. Donec leo ipsum, convallis vitae laoreet vel, sodales eu nulla. Proin in quam a metus facilisis condimentum. Morbi efficitur ornare turpis nec interdum. Proin at tempor libero. Sed urna lacus, interdum ac tortor eu, tincidunt cursus odio.
27. november 2014

27. november 2014

Nikoli ne bom pozabila trenutek, ko sem ugotovila, da ga brezmejno in brezpogojno ljubim. Da je moje patetično, raztrgano na koške srce, sedaj bilo ne zame, ampak zanj. Za nekoga, ki mi v času nekaj mesecev, ni zaupal imena. In sedaj, ko na to pomislim, razumem. Mislil je, da ga bom zlomila in zato je delo vzel v svoje roke. On je zlomil mene.

Redkokdaj sem ga videla, a vedno, ko sem ga, se je predstavil z drugim imenom. Če ga ne poznam, bom varna, je dejal. Varna pred obsojanjem. Nisem ga razumela, njegovih besed. Sedaj jih. In želim si, da bi ostala v meglici zmede. Bil je središče življenj mnogih deklet okoli po svetu in dekle, ki je izgubilo svojo pot, tako kot jaz, pač ni ustrezala standardom medijev.

Obljubil je, da ne bo odnehal, da bo ostal. Za vedno. A 'za vedno' ni več tako dolgo kot je pravil, kot je obljubljal. Nisem jokala, nisem niti imela časa za tako početje. Vidite, včasih sem imela cilje, pomen v okolici. Sanje. Sedaj, ko pomislim na to, se izgubim v spominih, ki nikoli niso dosegli svojih namenov.

Nogomet je bil šport za katerega sem dihala. Pomenil mi je – vse. Zbudila sem se in tekla, odšla v šolo ter nato na trening za nekaj ur. Zvečer sem spet tekla ter delala različne vaje za moč, vzdržljivost in kondicijo. Bila sem neumna, misleč, da mi bo uspelo.

Bližala se je pomembna tekma, tekma, ki bi odločila ali prejmem štipendijo in s tem brezplačno šolanje na športnem oddelku. Izgubili smo tekmo in s tem sem izgubila tudi vse drugo.

Moji starši niso bili ravno najbolj vzorni. Mati v zaporu, oče pa moj lastni trener. Tudi njemu sem uničila sanje in nisem prenesla pogleda, ki me je začel spremljati. Razočaranje, najhujše čustvo, ki ti lahko sledi na poti. Morala sem oditi, izbira mi niti ni več ostala.

Tako sem spoznala Ash. Medtem, ko sem izgubila jaz sanje, je izgubila ona upanje v prihodnost. Že takrat ji je pisalo v utrujenih sivih očeh, ki so se skrivali pod ognjeno rdečim lasmi, ko je jokala na pločniku. Sredi zapuščene ulice.

In tako sem končala v usodi, kamor me le ta ne bi smela nikoli popeljati. Dvomim, da bi storila kaj drugače, če bi dobila še eno priložnost, a vseeno ni stvari, ki ne bi presegala moje sedanjo početje. Ples v tako imenovanih striptiz barih. Razumeti me morate, namreč, da je to posledica samega obupa. Nimam kraja kamor bi odšla, nimam denarja in zgleda, da niti ne več staršev. Propadla sem, bi dejali drugi sovrstniki, ki podirajo izjemne rezultate na univerzah.

A ne vedo, kakšno je življenje pod črnim nebom. Nekateri ljudje so se skozi leta naučili kako ljubiti, se zabavati in živeti, mene je življenje naučilo kako poskrbeti zase. Verjetno to ne dokazujem najbolje, a za razliko nekaj tednov zatem, ko sem pobegnila, sem imela sedaj streho nad glavo in kruh na mizi. Ne bi morala biti srečnejša.

Toda v resnici sem umirala.

Nisem želela biti izmeček družbe, tarča pogledov starejših ljudi, ki že od samega začetka niso imeli čistih namenov. Želela sem hoditi po ulici brez najmanjše skrbi, se počutiti svobodna. Zaupala sem ji, Ash, da želim daleč stran od tod, a mi je zagotovila, da me povsod čaka enaka usoda. Edina druga izbira je moj konec na sredi hladne, temačne in pozabljene ulice.

Morala bi oditi v trenutku, ko sem nato pomislila. Tako se ne bi sedaj znašla pred fantom, ki je, brez olepševanja, bil kriv za to. Kriv, da sem nehala trenirati in tako končala tu. V klub je prišel s prijatelji in dvema varnostnikoma, takoj nekaj metrov za njimi. Smejali so se, bili so pijani.

Jaz pa sem plesala in nato obstala, zmrznila, ko sta se najina pogleda srečala. Začutila sem vroče solze, ki so se nabrale v mojih očeh, on pa se je nasmehnil. Ni me prepoznal. In če sem iskrena, tudi sama se nisem prepoznala več.

Patetično, naravnost patetično. Vsak dan se ozrem, da si popravim make-up, s katerim se nato odpravim na oder, a oseba, ki zre v ogledalu nazaj, je nekdo drug. Nočem biti ta oseba, ki me gleda nazaj. Oseba, ki je sedaj le objekt s katerim se služi denar. In on je bil pripravljen denar zapraviti name. Očitno je bilo takoj in tokrat se nisem niti obotavljala in izginila iz odra. On pa se je neumno pognal za menoj.
06. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg