Forum
u20445
u20445
um...k usi pišete zgodbe sem se še jst udločla napisat neki.pa bom kr začela. sam še neki. če neute komentiral bom pač nehala pisat.(:
aja zgodba in osebe vse izmišleno!(:
OSEBE:
Ann-jst, 17let
Tina-moja bff, 17 let
Rok-moj frend (tinin brat),19let

Bila sem navadna 17-letnica in ušeč so mi bile enake stvari kt usem pri 17. A nekega jutra ko sem se zbudila se je moje življenje obrnlo na glavo in tu se use skupaj začne. zbudila sem se in odhitela u kuhinjo. ker sta bila mama in oče kot ponavadi že u službi sem si zajterk pripravla kr sama. a že odkar sem se zbudila sem imela občutek da me nekdo opazuje. prigovarjala sem si da to ni nič. odšla sem v kopalnico da bi si umila zobe. odprla sem pipo ampak namesto vode je začelo teči nekaj rdečega..?!

next?
05. september 2010
u21616
u21616
ja!
05. september 2010
next!!!
05. september 2010
ja next!
05. september 2010
u20445
u20445
okej bom nextala.
05. september 2010
u20445
u20445
ne! sem zakričala. to ni mogla biti kri. zaprla sem oči in jih spet odprla. ni bilo več rdeče tekočine. kot ponavadi je iz pipe tekla voda. pomirila sem se. pomislila sem da se mi je samo zdelo ker sem včeraj gledala grozljivko. tako sem se odločila da pokličem tino in jo povabim k sebi. stekla sem do telefona. ko sem tekla mimo ogledala v dnevni sobi sem se ustavila da bi si popravila frizuro. ampak spet sem dobila občutek da me nekdo zasleduje. potem pa sem v ogledalu zagledala neko deklico ki je stala kakšen meter za mano. imela je dolge črne lase bledo polt in malce umazano ter raztrgano belo spalno srajco.obrnila sem se a deklice ni bilo za mano. postalo me je strah. najprej kri namesto vode zdaj deklica iz ogledala. začela sem globoko dihati. pogledala sem nazaj v ogledalo a deklica je izginila. prepričala sem samo sebe da se mi je oboje samo zdelo. potem pa kar naenkrat...
next?
05. september 2010
u27744
u27744
nextttttt!
05. september 2010
u24232
u24232
NEXT
05. september 2010
next!!!!!!!!!!!
05. september 2010
u20445
u20445
okej.bom nextala.

...zazvoni telefon. stekla sem do njega v upanju da kliče tina. a izpisala se ni številka ampak besedi ''skrita številka''. v strahu sem dvignila telefon. oglasil se je ženski glas. Halo?rečem v telefon. heej Ann kaksi???
ob tininem glasu se pomirim.
T-tina A-Jst
J- supr sm sam prestrašla si me
T- zakj sm te pa prestrašla?
J- k si mela na skrito nareto
T- aja joj točn ej takoj si spremenim sam učeraj sem malo roka klicala da je požiučku.
J- aja. se ni frke. prideš k menii?
T- ja ok čez pou ure. pridem s kolesom.
J- okej se vidiva. baj
T- baj

odložila sem slušalko. počutila sem se veliko bolje. ampak še vedno se nisem znebila občutka da me nekdo opazuje. pritisnilo me je na stranišče že sem hotela vstati in iti a sem se spomnila krvi in deklice iz ogledala. tako sem obsedela na stolu. po petnajstih minutah pa nisem več zdržala. stekla sem v kopalnico in se usedla na školjko. šele potem sem se spomnila da sem tekla mimo ogledala. ničesar nisem videla v njem. sicer nisem niti pogledala vanj a bilo mi je lažje pri srceu (in tudi v mehurju ki sem ga dobro spraznila na wc-ju.)
a rok si raje nisem umila saj sem se bala krvi. a spet sem dobila občutek da me nekdo zasleduje ko...
next??
05. september 2010
u20445
u20445
*srcu
05. september 2010
u27744
u27744
hitr nextttttt!!!!!!!!!!!
05. september 2010
Neeext neext!!!!!!!!!
05. september 2010
FuuuuuuuuuuuuuuuuuuL huuudaa zggoodbba. < 3
05. september 2010
u21616
u21616
100000000x next!
05. september 2010
u20445
u20445
okej nextam zdj.

...kar naenkrat nekdo pozvoni pri vratih. to bo tina si mislim in odhitim do vrat. v naglici spet pozabim na ogledalo. odprem vhodna vrata a pred njimi ni nikogar. le na pragu je šopek rdečih vrtnic. takšnih vrtnic ki se ponavadi nosijo na pogrebe. ob njih je tudi vizitka. spet začnem globoko dihati. na vizitki namreč piše: Počivaj v miru. so rože namenjene meni?? se sprašujem. nato pa spet pozvoni pri vratih. obotavljam se a nato zaslišim tinin glas.''a si doma?'' oddahnem si in grem odpret še prej pa vrtnice zabrišem v smeti vizitko pa spravim v žep. odprem vrata in z tino se objameva. ko tako objeti stojiva na pragu pa spet zagledam tisto deklico ki sem jo videla že v ogledalu. gledala je nekam v prazno kot da vidi skozi mene pa vendar je bil njen pogled nekako močen. srhljiv. tino sem pogledala v oči in jo prosila da se obrne. tako sva se obe zazrli na drugo stran ceste a tam ni bilo nikogar.
T: kaj pa je?
J: tam sem videla neko punčko.
T: ja in? veliko ljudi se sprehaja tod naokoli.
J: vem. a ta punčka je bila drugačna.
T: daj ne kvasi tumarij. pejt greva noter.
J: ja prav.
(sedeva na kauč)
T: zakaj si tak vznemirjena?
J: pa...
T: a zarad une deklice? nena se sekirej ko je pouno čudakou tle okol.
J: sej maš prou.
Tako sem ugotovila da nima smisla govoriti da sem to deklico že videla v ogledalu. tako sva ves dan sedeli in klepetali. ob 5.00 pa sta se vrnila starša in tina je morala domov. tako sem se odpravila v svojo sobo ko sem zaslišala krik...
next?
05. september 2010
next!!
najboljša zgodba na igre123!!!!< 3
05. september 2010
u27744
u27744
joj hitr
nexttttttttttttttt!
05. september 2010
Neeext
Če loh
05. september 2010
u20445
u20445
lohk. okej zdj nextam.
...biu je krik kakršnega so iz sebe spravili ljudje v grozljivkah tik pred smrtjo stekla sem v kuhinjo k mami.
''kaj je bilo to?'' sem vprašala
''kaj bi pa bilo''? je rekla mama.
ugotovila sem da sem očitno krik slišala le jst.
''ah nič'' sem dejala in odhitela v sobo. legla sem na posteljo in iz žepa potegnila vizitko. črke so bile tanke papir pa je bil star. pa ne kakšno leto. 100 ali 200 let. premlela sem današnje dogotke. kri namesto vode deklica v ogledalu in na drugi strani ceste rože za na grob in vizitka ter krik ki sem ga slišala le js. spraševala sem se če se upam pogledati v ogledalo. ne. nisem zbrala dovolj poguma. a vendar me je nekaj vleklo k ogledalu na drugi strani sobe. vstala sem in odšla do njega. pogledala sem se in obnemela na moji postelji je ležalo truplo deklice ki sem jo videla že v prej. a namesto oči je imela le črne jamice. gledala sem v truplo. ni izgledalo staro. nisem se upala obrniti. a morala sem odtrgati oči od ogledala. obrnila sem se in res je bilo tam. a iz sebe nisem spravila krika. le čuden pisk. nato pa je truplo vstalo in se zazrlo vame s črnimi jamicami...
next?
05. september 2010
u20445
u20445
4 komentari pa nextam.
05. september 2010
Neeeeeeeext =)
05. september 2010
u27744
u27744
daj že next
05. september 2010
u27744
u27744
nexttttttttttt
05. september 2010
u27744
u27744
hitro nextttttttttt!
05. september 2010
u20445
u20445
okej bom.xD

spet iz sebe nisem spravila ničesar drugega kot piska. nato pa je truplo zašepetalo ''nikoli več živa'' in se sesulo u prah. končno sem lahko zakričala. pred mano je ležal kupček prahu ki je bil še maloprej živo truplo. nato pa je skozi vrata stopila mama in vprašala kaj je bilo da sem zakričala. pretehtala sem možnosti ali bi mi vrjela če ji povem in ugotovila da ni veliko možnosti. zato sem rekla da sem videla pajka. mama ve da se bojim pajkov. nasmehnila se je in odšla iz sobe. bila je čudna. bleda. kot truplo le da bolj živa. odločila sem se da bom šla spat. sanjalo se mi je o neki beli svetlobi. nato pa sem se zbudila in okoli mene je bilo res zelo svetlo. bila je bela svetloba. nato pa je sredi nje nekdo zašepetal. ''izbrana si'' ''reši nas muk in povrnjeno ti bo če ne boš postala takšna kot tina''.
potem je vse izginilo. zamislila sem se. tina? ali je ta glas mislil mojo najboljšo prijateljico? nato pa je zazvonil moj mobilec ki je počival na nočni omarici. kdo bi me klical tako pozno?ura je vndar 4.00 ponoči. klical je rok. R- rok J- jaz
R: ni časa za razlago samo stopi na okensko polico. neglede kako te bo skušala od tega odvrniti ostani tam!
J: kaj, kdo???
a že je prekinil. tako sem se oblekla in stopila na okensko polico. na njej je počivala odrezana gnijoča roka. a je to mislil rok? nato pa...
next?
05. september 2010
u21616
u21616
ja!!!!!!
zDeJ!!!
05. september 2010
ja next
05. september 2010
u20445
u20445
okej.
...se zasveti in kar naenkrat se znajdem v hiši polni ogledal. zazrem se v prvo ogledalo. zakričim. v njem stoji moja podoba le da imam zelo bledo polt razcapana oblačila in sem brez las na glavi pa imam gnjijoče zagnojene rane. nato mi moja podoba v ogledalu pomaaha čeprav sama nisem dvignila roke. nato zapreem oči in si začnem šepetati da to ni res.kar naenkrat pa se iz ničesar prikaže roka in me zgrabi. hočem se je otresti a enostavno ne gre. potegne meiz sobe z zrcali. kar naenkrat pred mano stoji rok. vem da ti ni nič jasno. pridi samo do skrivališča morava pa ti bom vse razložil. zdelo se mi je da sva hodila celo večnost. končno sva se ustavila. stala sva pred veliko zapuščeno vilo. vstopila sva. tla so škripala pod nogami vse je bilo prašno in obdano s pajčevinami. sedla sva na od moljev obžrto zofo. rok me je objel okrog ramen in dejal: ''vem da ti ni nič jasno. zdaj pa sva na varnem vsaj za nekaj časa.pojasnil ti bom vse...
nextam?
06. september 2010
Next!!!!!!!!!!!!!!
06. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg