Heyy!
Mislim da bi vse rade vidle da 1D prdejo v Slovenijo! Tukaj zbiramo ideje kako jih privabimo! Naredle bomo vse da nas opazijo. Lahko naredimo kake fan vide na twitteru si bi lahko zbrale neki hashtag pa ga twetale in ja... PROSIM POMAGAJTE!
Če boš sodelovala napiši:
Ime:
Ideje:
31. maj 2015
Ana

https://www.youtube.com/watch?v=x5TKTlNPtiE da vi podobno naredle kot so za biberja
31. maj 2015
bi***
31. maj 2015
Dorothea
mogoče kaki fan video in bi dali gor na youtube, twitter pa lahko bi meli hastag v povezavi z slovenijo
31. maj 2015
Eva
kaki fan video (lako bi za no control nardli) pa hashtag
31. maj 2015
Mety
Zagotovo ce hocemo da nam uspe nas more bit dost ane tko da bi mogle se kej naokol govort pa to kr nimajo iger pa to.. Pac ja fan video sam ni fore da bi u videjo tko ble sam par punc bi moglo bit kej vec.
Ne bi blo slabo da pac te k smo kle na igrah k bodo sodelovali na tej temi pac mamo skupn cilj in pac glede na to da zivimo na razlicnih koncih slovenije ane in se ne bi mogle use dobivat neki skp bi naredile:
1. Skupen twitter (pac to bi biu neki fan twitter z imeno npr. 1D come in spovenia al neki in da bi mele pac use geslo in bi pac objavlale gor in to + zelo pomembno je da mamo dost sledilcev, zato bi blo dobr da delamo na tem in pac nekako skusamo dosect da nas usaj edn iz 1D sledi al neki.)
2. Lahko bi naredile tut skupn youtube channel mislim pac to in nekako potem na teiterju oglasujemo in pac bi lahko delale skupne in lahko tudi posamezne videe predvsem je pomemben da je dost ogledov ane. In npr glede na to da smo ze iz razlicnih koncev slovenije bi lahko to uporabile tako da npr se zberemo une sko k so iz dolenske, stakerske... In snemamo naso okoli o in pac povemo da si ful zelimo 1D u slovenijo itd in pac to zdruzimo in bla bla bla haha sam primer dajem )
3. Lahko bi mele kaj pa vem tut skupen ask ane( js pa ena moja prjatlca mava skupn ask tko ene pol leta in je bl tak fan ask pac od 1D in pac mava ze 418 sledilcev in tko vecinoma jih je 1D fenov in ja pop bi tut na nasem skupnem asku uspel in pac ja potem bi mele nekako "podporo" ker bi potem tut na asku oglaseval za yt posnetke in za teitter da bi nam retwital pa to ane...)
Ubistvu moznosti je dosti najbolj je pomembno da sodelujemo skupi in pac ja da smo izvirne kr pac itk ce nas bo dost skp delal bo nasa domislija se vecja al neki in pac tako nam lahko uspe.
Pa se pomagale bi tut kake zveze ce kera lahk kej zrihta al pa kej pa itk ene boste sle na koncert na dunaj in itk glavno da tam šov nardite in reklamirate slovenijo al neki
No to je neki od mojih crazy idej
31. maj 2015
ωαтeямełøиe jaz se čist z tabo strinjam pa dobre ideje so*O*
31. maj 2015
Haha thanks
31. maj 2015
np
31. maj 2015
JS GREM MAL TOLE TEMO OKOL OGLASEVAT SE ZE UNAPREJ OPRAVICUJEM CE BOM KOMU POSLALA 100 krat
31. maj 2015
OK! GREMO OGLAŠEVAT KO BO NAS DOSTI PA AKCIJA!
31. maj 2015
ωαтeямełøиe super idejee
31. maj 2015
samo oglašujte da nas bo dost
31. maj 2015
Ana
js mam isto idejo kot
@Fast-Time:
torej:

https://www.youtube.com/watch?v=x5TKTlNPtiE

Pa ja to, da bi fanvideo naredli!
Pa milijonkrat napisali na twitterju
neki v zvezi s slovenijo al pač neki!
To je vse (za enkrat!)
31. maj 2015
bi si naredle te en skupen profil na asku pa twitteru pa mormo dot objavlat pa to pa dobit dost followersev
31. maj 2015
ja naredimo si ga
31. maj 2015
ok ni najbolj pametno da to tu delamo ker lahk vsak viji
31. maj 2015
skupni chat si naredimo pod zs
31. maj 2015
ok
31. maj 2015
u169476
u169476
Maja
ja pac ni nujno sam d smo iz igr sj na fbju je velik skupin od 1d fenic pa use ane pa nej pol eni od ns dajo pa no dala yej k bo video delala..lohk tut poslemo hglasoune videe (vocaroo) in posname usaka en del pesmi damo skp in pride pesm..?pa lahka organiziramo shod directionerjev po usej sloveniji pac en dan bi blo u lj drug dan v mariboru pac tko kr ns je velik ampak je pr enih voznja doug casa in pac ja...tko pol pa pac poklicemo mal na pop tv pa ns posnamejo in pol mau sosolkam poves za to in ns je ze veli (: nism ustvarjln clouk tko d sori za bedne ideje
31. maj 2015
Jaz se strinjam z vsemi pa lahk bi mele skupn fb in to
31. maj 2015
Eva
Meni se najbolša ideja zdi kaki fan video
31. maj 2015
Jst se strinjam z tem d bi nrdile profil
31. maj 2015
ωαтeямełøиe
omojbog jaz se čist strinjam
01. junij 2015
u169476
u169476
pač fan videi so kul sam pač od slovenskih directionerk jih je na youtube ene 5 al pa mal več in so isto to hotle z istim namenom in jim žou ni ratal js sm en video že nrdila in ns je blo velik smo razposlale ampak je res zlo težko da ns neka slauna oseba opaz ampak pač ni važn naredmo neki kar bo večina hotla ampak pač nwm kako bi nm ratal kr nimamo use twitterja pa eni nimajo fb-ja in ja pač sm pa še usen za to in bi blo res www če bi pršl k nm *0* (pa upam da niste narobe razumele x'd)
02. junij 2015
Jap, se strinjam
02. junij 2015
Pustimo se najprej presenetit, ka bo Mety nardila...kr mene zelooo zanimaa!
02. junij 2015
u169476
u169476
ja sej <3 pa važn da directionerji neki nrdimo za njih pa use
02. junij 2015
Jaaa...sam useen nevem, ka bi še naj nardili, da bi prišli...
sam useen bi ful rada, da pridejo, ker je to posebna
čast, da hodi Irsko-britanska kri po NAŠI zemli..pa to je neki
najboljšga!
02. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg