Forum
no sem tina.mami me kliče mina.očeta nimam umrl je pred slabimi 3 leti ko sem imela 15 let,torej sem zdaj stara 18 let.
prosm komentirite

nadaljujem ali ne ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. februar 2011
tina! me je že zjutraj prebudila mama in kot vsako jutro zdrvela v kuhinjo in mi namazala kruh s čokolado.čudno se mi je zdelo da me budi saj je nedelja.no vseeno sem vstala in odšla v kuhinjo poleg katire se je vlačil nek predrzni moški.opazovala sem ju in skoraj dobila infarkt ko se je mama začela slači in on tudi...
26. februar 2011
stopila sem v kuhinjo in se delala kot da nisem nič videlahotela sem vzeti kruh ko me je moški nežno prijel za roko ter dejal ,ker imamo počitnice lako gremo vsi skupaj na bazen ali na morje.mama me je pogledala ter dejala:"kaj meniš. vedno si si želela na morje?!˝odkimala sem in odhtela v svojo sobo. dr-dr-drdr-dr-dr joj moj mobitel .
bil je fantoski glas.
26. februar 2011
f-fant
j-jaz
f-sem dobil tino
j-ja to sem jaz
f-n,jas sem martn pridi v petek na desni brek v punatu pa me boš videla.imam rjave lase in sive oči.
nato je prekinil.

stekla sem do mame in tistega odvratnega moškega in ju vprašala kam naj bi odšli na morje. dejala sta mi da v punat na desni breg.
26. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg