Forum
DANES MED KOSLIOM SEM SE DRUŽILA S PRIJATELJICAMI OZ. SOŠOLKAMI. BILE SMO NASMEJANE IN PRIPRAVLJENE NA VSE. IGRALE SMO SE NAMAREČ FLAŠO RESNICE. ZALA ME JE VPRAŠALA KOLIKO SEM STARA IN KAKO MI JE IME. ZASMEJALE SMO SE NEUMNEM VPRAŠANJU. SEVEDA SEM BILA DOBRO RAZPOLOŽENA IN SEM JI DEJALA V HECU: »ŽIVJO! IME MI JE LAURA, LAHKO TI POVEM DA HODIM V 8. A RAZRED IN IMAM 14 LET. PRED ENIM TEDNOM SEM IMELA ROJSTNI DAN. LAHKO BI MI VSAJ ČESTITALA, KAJ PRAVIŠ?« ZASMEJALE SMO SE, IN ZALA SE JE PRETVARJALA DA JE ZAČUDENA. »NISEM VEDELA,« JE SIKNILA. ZASMEJALE SMO SE IN ZAVRTELA SEM NAPREJ. ZADAJ ME JE ANA STROGO OŠINILA. (NISVA SE PRAV DOBRO RAZUMELI.) POSTAVILA MI JE VPRAŠANJE KATEREGA NISEM PRIČAKOVALA: »V KOGA SI?« »J J JAAZZ MISLIM VŠEČ MI JE ŽŽIGA. SEM ZRESNIM OBRAZOM DEJALA IN Z OČMI POGLEDALA VSE SOŠOLKE IN SE VSTAVILA PRI ANI KI SE JE SMEJALA KOT NEUMEN OTROK KI JE NEKAJ UGOTOVIL. »V ŽIGATAAAAAAAAAAA?« SO V ENEM GLASU VZKLIKNILE. » V TEGA MALEGA ŠKRATA, KI SE JE DANES NAPIL!« JE SIKNILA PATRICIJA, »V TO FUK MAŠINO?« SE JE ZGROZILA ANJA. »PA SAJ ŠE NI PORINIL NOBENE! SAMO ZANIMA GA KAKO JE TO! POLEG TEGA SEVEDA TUDI MENEEEE! DOST VS MAM!« VSTALA SEM IN ODNESLA PLADEN S KOSILOM. GLEDALA SEM V PLADEN IN IN ZALETELA SEM SE... BIL JE 10 CM VIŠJI OD MENE IN SEVEDA MOŠKI (NAJSTNIK). POGLEDALA SEM IN UGOTOVILA DA JE MALI ŠKRAT ŽIGA ZRASTEL ZA VSAJ 40 CM. POGLEDAL ME JE IN REKEL: » JE RES DA SI VAME? ANA MI JE NAPISALA SPOROČILO.« POGLEDALA SEM GA IN HITRO ODNESLA PLADEN TER SE NAPOTILA PROTI ANI... GRDO SEM JO POGLEDALA ONA PA JE MIRNO DEJALA: »SAJ JE TUDI SAM VATE... HOTELA SEM TI OLJAŠATI DELO.« ZMEDENO SEM JO POGLEDALA VZELA SVOJ BOLERO IN SE NAPOTILA PROTI HODNIKU. ZA MANO STA PRITEKLI ZALA IN BOJANA. SOČUTNO STA ME POGLEDALE POTEM PA JE ZALA REKLA: »NISVA TE HOTELI UŽALITI, LE DOBRO TI HOČEVA IN ČE BOŠ VESELA Z NJEM TUDI PRAV...« »POSLUŠAJ POJDI Z NJEM NA ZMENEK IN OB 17:00 ME POKLIČI ČE NE TE BOM JAZ.« JE REKLA BOJANA IN MI PODALA MOJO TORBO TER MILKO V OBLIKI SRČKA. ZAHVALILA SEM SE JIMA JU OBJELA TER ODŠLA NA ŠOLSKO IGRIŠČE DA BI POISKALA ŽIGATA A GA TAM NI BILO. ODŠLA SEM V ZGORNO NADSTROPJE KJER IMAMO OMARICE, NAKAR MI JE NEKDO NEKAJ ZAVIL OKOLI OČI ROKO DAL NA USTAM ME DVIGNIL IN ME 3 NADSTROPJA, ČE SEM PRAV ŠTELA IZPUSTIL... BIL JE ŽIGA IN BILA SVA NA PODSTREŠJU ŠOLE... NISEM MOGLA VRJETI SAJ SE TJA SKORAJ NE DA PRITI... POTEM PA MI JE PONUDIL TORTICOIN MI DAL VILICO. »ZAME IN ZA MOJO LJUBO!« JE VZKLIKNIL IN ZAČELA SVA JESTI. »DANES SI LEPO OBLEČEN,« SEM REKLA IN GA ŠE ENKRAT PREMERILA. »MISLIM,« JE REKEL »DA BOM ČEZ DOBRI URI ŠE LEPŠI... TI PA TUDI.« NASMEHNILA SEM SE MU IN POPILA MALO SOKA KI GA JE PRINESEL. RAZGLEDALA SEM SE PO PROSTORU IN UGOTOVILA, DA JE VSE SKUPAJ ZAGOTOVO NAČRTOVAL. RDEČA PREPROGA, BELA MIZICA Z BELIMA STOLOMA OMARI IN IN IN OGROMNA POJSTELJE Z RDEČO RJUHO POLŠTRI V OBILKI SRČKOV IN NA ENEM VELIKEM JE PISALO ŽIGA NA DRUGEM PA LAURA.
»SAJ NE MISLIŠ DA BOM ZDAJ S TABO SPALA?« »NIKOLI NE VEŠ!«

NEXT?
30. april 2011
PA KOMENTIRITE PROSIM
30. april 2011
next!

pa a loh se mojo bers> when dreams come true
30. april 2011
POTEM ME JE ZAČEL POLJUBLJATI IN OBJEMATI, JAZ PA SEM GA ODRIVALA... »KAJ PA MISLIŠ DA SI?« SEM GA VPRAŠALA. »TVOJ DRAGI, TVOJ ANGEL... JOJ OPROSTI ČE SEM TE RAZOČARAL... NE MOREM SE NADZOROVATI! RES OPROSTI!« POGLEDALA SEM GA ZALJUBLJENO IN ŽE S SVOJIM OBNAŠANJEM SEM MU POVEDALA DA MU OPROSTIM AMPAK NEJ ME PUSTI NA MERU ZA NEKAJ ČASA... POTEM SEM STEKLA K NJEMU GA NEŽNO POLJUBILA IN POBRALA SVOJ BOLERO. HOTELA SEM RAVNO ITI KO SO SE VRATA ODPRLA IN PRED MANO STA STALI ZALA BOJANA IN... RAVNATELJICA. KOSO VIDELE STANJE JE RAVNATELJICA ZAKLICALA: »KAJ PA SE GREŠ ŽIGA? MAR SI NOR? SI JI ŽE KAJ STORIL?« »NE« SEM DEJALA. »SAJ NISEM NIČESER HOTEL STORIT.« »LAURA POJIDI, ZALA IN BOJANA PRAV TAKO.« JE REKLA RAVNATELJICA ME SOČUTNO POGLEDALA IN POGLED TAKOJ PREUSMERILA NAZAJ NA ŽIGATA. »KAJ TI JE STORIL?« JE VPRAŠALA ZALA. »TE JE POS...« »NE« SEM PREKINILA BOJANO. »TEGA NEBI ON NIKOLI STORIL! SAMO HOTEL JE DA SVA MALO SKUPAJ, VIDVE PA TAKOJ PO RAVNATELJICO!« »SAJ NISVA HOTELI, SAMO VPRAŠALE SVA JO KJE SI, ZATO KER SE NISI JAVLJALA POTEM PA SI SE IN SLIŠALI SO SE POLJUBI UPRIANJE, KRIČANJE...« JE REKLA ZALA. »NOČEVA DA TI STORI KAJ SLABEGA.« JE ŠE PRIPONILA ZALA IN ODŠLE SMO TIHO DO POSTAJE. »KAJ ME BOSTA ZASLEDOVALI ALI KAJ?« SAM ŠE SIKNILA IN OBUPANO GLEDALA V TELEFON. ZALA JE POGLEDALA BOJANO, BOJANA JE POKILMALA IN MI REKLA: »PRESPALI BOVA PRI TEBI DA SE NAMA BOŠ LAHKO ODPRLA.«
pa ja bom
07. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg