Forum
Blog:
Vse se zgodi kar naenkrat, ko ostaneš brez mame, ki je umrla v prometni nesreči in, ko te kar naenkrat zapusti fant. Pred enim letom sem imela še popolno življenje. Imela sem mamo ter najprekrasnejšega fanta na svetu. Danes pa mi pred parkom pove: Annabel med nama je konec. Našel sem novo ljubezen-Carol. Nič mu nisem rekla le steka sem domov. Ostal mi je le mlajši brat Tom, oče in mačeha Jennifer. Le komu se naj sedaj zaupam? Bratu?Ne! Očetu? Ne, ne bi razumel. Ne rečem, da ni razumen vendar,...Kaj pa Jenifer? Ne, ona pa sploh ne. Oče se sploh nebi smel z njo poročiti! Že prej je oče varal mamo z Jenifer, ki bi bila lahko moja starejša sestra. Njo sploh sovražim. Na očeta pa se je nalepila le zato,ker ima denar. Na sploh jo sovražim.
Torej, sem ostala le jaz.... lahko se zaupam le sebi...Čeprav sem vsa obupana zaradi fanta, ki ga ne bom nikoli prebolela....In odločila sem se..........
Kaj se je Annabel odločila? Vas zanima nadaljujem zgodbo?

Annabel

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2012
Nextiii< 333
30. april 2012
neextt!!!!!
30. april 2012
Ok neeextam!
Tom:

Odločila sem se, da bom fante imela le za zabavo. Fantje bodo moja igrača. Nikoli več nebo nihče mene prizadel. Annabel Swan. Nihče več mi ne bo strl srca. Jaz bom njim strla srce. Čeprav je danes že en mesec od tega kar me je pustil fant še vedno nisem prava jaz- prava Annabel.
Včeraj mi je oče povedal, da se bomo preselili v London. Bila sem kar vesela. Nova šola-nov začetek. Torej novi fantje-novi naivneži. Odšli bomo jutri zato sem zdaj v svoji sobi in praznem še zadnje predale v moji sobi. Nato nekdo potrka. "Kdo je?" zadirčno vprašam. "Jaz, Tom." mi odvrne brat. "Vstopi." mu nejevoljno odvrnem. "Annabel,...no kot veš, do zdaj Jennifer ni živela z nami..." je začel. "Vem, da ni!" mu nejevoljno rečem. "No,..V novi hiši bo živela pri nas." nadaljuje. "Kaaaaaj?!" ga napadem. Nato pa odvihram dol v kuhinjo. "Anny!" za mano zakliče Tom, a jaz sem že v kuhinji pred očetom. "Oče! Mar je to res?!" ga nahrulim. On me mirno vpraša: " Kaj Ann, kaj naj bi bilo res?" "Ne, delaj se kot, da ne veš zakaj gre! Dobro veš, da sovražim tisto tvojo Jennifer, zdaj pa bom morala še z njo živeti?!" vsa objokana nadaljujem. On še vedno čisto mirno: " Ann, pomiri se z Jennifer boš še najboljša prijateljica." jaz že spet: " Da, verjetno zato, ker bi mi bila lahko sestra! Mar res misliš, da te ljubi?! Ne rečem, da nisi vreden tega, da bi te kdo ljubil, pa vendar se nate lepi le zaradi denarja!!" Takrat oče poviša glas. "Ann!Ne bodi predrzna Jennifer te ima rada!" "Ne!Ne! Sovražim jo!Ona je insekt, ki ni vreden, da bi bil v naši družini!" vsa histerična nadaljujem in stečem po stopnicah nazaj v svojo sobo. Tom že spet pride do mene: "Annabel, prosim vsaj nekaj časa se trudi biti prijazna." Nič mu ne odgovorim le jokam.....
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kaj bo z Annabel?Vas zanima?Nextam?
01. maj 2012
nexttt
01. maj 2012
neextt!!
01. maj 2012
u73295
u73295
next!
01. maj 2012
Next