Forum
u36412
u36412
"Vee, ljubica, ustati bo treba!" to je bil kdo drug kot mama. Nato so zaloputnila vrata.
"Ja, ja" sem zamomljala. kako naj mami razložim da sem še zaspana?
Ne morem se upirjati sem pomislila in odšla v kuhinjo na zajtrk.
Zamudila sem mamin odhod v službo, zato sem se morala pogovarjati sama s sabo.
Nato je pozvonilo. Bila je Bee.

Nadaljujem? o.O

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. april 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
29. april 2011
nextii
29. april 2011
u36412
u36412
jaz:
Ime-Veronica (Vee)
Starost-17
izgled-

BFF:
Ime-Bee
Starost-17
Izgled-

začnem z majhnim delčkom...
29. april 2011
next
29. april 2011
u36412
u36412
Odprla sem in...obstala z odprtimi usti in globoko strmela vanjo. "Bee? Je s tabo vse OK?" malce sem jo negotovo pogledala. Še enkrat sem jo pogledala od glave do pet. Na obrazu kilo pudra, maskara, ličila..nova emo čupa, prešpricani lasje, sexi majčka, mini krilce, pajkice, škornji z velikimi petami. Bee je skomignila z rameni. "Moram ga očarat" je kriknila. Zavzdihnila sem. Že od malih nog imam rada princese kraljice, kraljične. A odkar sem prišla v puberteto me še bolj zanimajo princi. Vsak dan zraven Bee stokam, da bi si želela princa. Ona pa zdaj zraven mene stoka da bi želela Mateja. Emiča.
Cute, pretty, nice, emo boy. Yea, tega tipčka je ona preprost hotla met. "Ja no Bee. Prav, zmagala si. Dobila ga boš." Bee se je zvito nasmejala in mi podala roko. No, zdaj pa pridi, greva!

če dobim vsaj 2 nexta boste dobl mau daljši del.
29. april 2011
u36412
u36412
no Matej je najin sošolec.

Ime-Matej
Starost-17
Izgled-

29. april 2011
next
29. april 2011
u36412
u36412
bom vseen
29. april 2011
next
29. april 2011
u36412
u36412
Potegnila me je in js sm sam drvela za njo in molčala. Nato sva se vstavili in čisto mirno hodili. "Hej" sem začela pogovor. "Kaj pa Matthew? V katero gimnazijo hodi? Ma punco? Se bo poroču? Pa njegova..." "Jooooj Vee!" me je prekinila. Ti nimaš takšne sreče, da se boš poročila z princem. Ni šans! Ti si navadno dekle, on pa princ tvojih let, tudi če sta si v letih, nimaš šans. On bo zbral kako bogato dekle ali pa celo princeso." "Veš kaj Bee" sem jezno odgovorila. "Tudi če nimam šanse pri njem, kar ti skoraj verjamem, ni važno, ampak lahko bi me spodbujala kakor js tebe!" Zdirjala sem naprej za mano sem slišala samo še: "Vee ne!" Ma kaj me briga tale Bff, ki sploh ni Bff ampak je Bf, ali še manj.I hate her. Vedno nasprotuje mojim načrtom in sanjam. Tako si želim, da bi me Matthew spoznal. Lahko bi se me pa vendar zaželel. Vstopila sem v šolo, se pripravila in odšla v razred. Vsedla sem se na samoten del razreda,ter razmišljala tole. Pravzaprav imam kmalu brzdej. Lohk bi ga povabila! Ma neee. Pff..Lahko bi pa ugotovila v katero gimnazijo hodi in bi starše prepričala, da bi hodila v to šolo. Ja to bi blo nekej. Nato je zazvonilo in čez nekaj ur spet zazvonilo-konec pouka. Brez moje "predrage" Bee, sem odkorakala do doma, direkt v sobo in opazovala skozi okno. Gledala sem tja nekam v naše sosednje mesto in godrnjala. Poleg tega da je princ Matthew moja veeeelka ljubezen, je tudi to, da bi vedno rada hodila v šolo v glavno mesto naše državice. Sicer v tem mestu, kot sem zdaj,to mesto je tretje največje. Jaz pa si želim živeti v največjem. Želim si. Hočem. Moram! Ker je to mesto mojih sanj. Tukaj živi moj bivši. Ker vem, da princa nikakor ne bom mogla dobiti,bi pa lahko nazaj vzela mojega bivšega. Vzela sem dnevnik in začela križati ime Matthew. Napisala sem ime Alex. To je bil moj bivši. S stene sem strgala plakate od Matthewa in stran vrgla vse reči ki so govorile o njem. Vedela sem, da nimam šanse, a se vseeno borim, da ga dobim. Ampak jaz ga hočem pozabiti. Hočem Alexa! ♥

definitivno nextam jutr. Dons zihr ne.
29. april 2011
u36412
u36412
začarana in ko je prišel damen že berem,mislim ne komentiram sej skori nobene ne komentiram bom pa poskusla tud jaz,čarovnica

pa še ena pomota je. Matej je najin sošolec ane tisti emić in js sm napisala da je sošolc Matej, princ pa Matthew ampak ni res, sošlec je Matthew, princ pa je Kevin! [sej veš kko se po anglešk prebre Kevin ane]
30. april 2011
u36412
u36412
Bil je petek. Petek. Petek. Petek! Šla sem na zajtrk in...pozvonilo je. Bila je Bee -.-
Odprla sem vrata. Zajela je sapo in rekla: "Greva?" Zaloputnila sem vrata. "Nisva več prijateljici Bee!" Sem ji zakričala skozi odprtino za pošto. "Kaj sem ti naredila? Poleg tega pa si obljubila da mi pripeleš Matthewa." "Ravno o tem govoriš" sem zabrusila nazaj. "Kaj pa če bi res dobila srečo in postala od Kevina žena?" Bee je zavzdihnila: "Vee" "Ne, nehaj spet s temi predavanji!" sem zakričala. "Poberi se, nočem te več videti!" Zaprla sem pokrovček in odšla, jeza je kurila v moji glavi, jokala sem in stokala. Prav sem ji povedala! Prav! Nesmem jokati! Zresnila sem se, pobrala torbo in počasi odšla v šolo. Ker sem zamujala sem prišla notr ravno ko je zazvonu zvonec. 1. ura-razredna.
V razredu smo sedeli že 10min, nato 15, nato pol ure ravno sem hotela zaspati, pa je učitlca poudarla: "Oh seveda! Če koga zanima si na spletni strani oglejte tole" razdelila je neke liste. Odprla sem in gledala bila je samo sličica mladega para ki je plesala. odspodaj pa je bil naslov(ni resničen): http://plesvmaskah.si/prijava
Gledala sem in si zamislila, da stopim v dvorano, z zlato masko na glavi, vsi me gledajo, ker sem najlepša...pogledala sem Bee. Bee je žarela, kot da bo poletela, buljila je z list, nato pogledala Matthewa. Matthew je gledal njo. Khm khm..ljubezen na prvi pogled. O naša boga Bee... ona bo itak šla. Matthew bo itak šel. "Kdaj pa bo to gdč. Morse" "Aja!" je vzkliknila "To bo, počakaj samo da pogledam..jutri! Ste vsi slišali? Pripravite se, lahko bo zelo lepo"
In jaz pojdem. sem si mislila v glavi.

next?
30. april 2011
u34714
u34714
neextt
30. april 2011
u36412
u36412
še vedno je bil petek. Čepim v sobi in si ogledujem mojo umetnino. Naj vam povem kako zgleda. Na glavi nosim zlato tiaro, imam dolgo "poročno" obleko(krilo) in velike škornje, ki si jih sploh ne bo videlo zaradi obleke. Na obrazu bom nosila zlato masko, da me noben ne bo prepoznal. Ja! Zadovoljno sem jo obesila na obešalnik, odprla komp in šla na faceßook. Malo sem klepetala s frendicmi in tako je dan hitro minil. Šla sem spat in celo noč sanjala le o Alexu. ZzzZzzZzzzzZzz...

------------------------------------naslednji dan---------------------------------------------

"Vev, jutro!" je zaklicala mama. "Iaa, coming" sm zavpila nazaj.
"Glej da ne zavlačuješ"
Ja, z mamo greva po nakupih. Tko približno je vsako soboto, ampak čutim, da bo ta nekaj posebnega, še Alexu moram povedat glede plesa..
"Mam, se lahko ustavim pri Alexu? Hočem da bo moj spremljevalec"
"Ja seveda a pol boš pri njem al se vrneš v avto?"
"Se vrnem"
"Oky"
Nato se odpeljeva, do marketa kjer si kupim goro ličil, pudra in maskar in alexu kupim srček..nato me mama odpelje do Alexove hiše kjer mu povem za ples in nato spet nazaj domov. Stečem direktno v sobo in se oblečem. "Vee" zazvzdihne mama. "Zakaj tako verjameš, da se boš poročila s princem? To delajo punčke" "Mami, sovražim prince" je odgovorim "So mi pa pač ušeč princese" dodam. Mama me čudno pogleda in reče "Brž se sleci, še 4 ni ura" "Jaja mami..." žalostno odgovorim in se grem preobleč.

Končno napoči ura 8. Z mamo se odpeljeva po cesti do velike dvorane. Tam me že čaka Alex.Vstopiva in se razgledava...

nextam vsaj 1 next
30. april 2011
u34714
u34714
neeeext končaš lih zdj kr je najbolj ql
30. april 2011
u36412
u36412
okk ok okej sitnobca
30. april 2011
u36412
u36412
Vstopiva in se razgledava..uff to bo žurka. Masko si potisnem čez oči in primem Alexa za roko. Nato zapleševa po dvorani. Bilo je kot da bi plesal z metuljem. Nato pa me Alex spusti, ter si roke obriše v hlače. Bil je našemljen v mušketirja. Pogledala sem kaj je narobe. Zelo me je bolelo saj me je kar spustil. In videla sem jo. Bila je našemljena v emo punco z masko. Alex je stopil do nje in ji podal roko. Hotela sem vstati in jo brcniti, a me je nekdo prijel za roko in me pobral. Bil je oblečen v princa in na obrazu je kakor jaz imel masko. Bila sem prepričana, da je neznanec. Prijel me je za boke. Ustrašila sem se. Zavrtela sva se po dvorani. Gledala sem njegove oči, gledala sem in gledala in prepoznala. Ta člouk ni bil našemljen. To JE bil princ. Princ Kevin. next?
30. april 2011
next
30. april 2011
u36412
u36412
Spustila sem njegovo roko in kriknila. Ozrla sem se okoli če bi le kje dobila Bee. Zdaj jo potrebujem. Na sredi dvorane sva se s Kevinom gledala iz oči v oči. Okoli naju se je prerivala množica ljudi. Na glavi sva še vedno imela maski. Ljudje so nehali plesati. Ozirali so se proti nama. Postalo me je strah. Jaz to sanjam! Naredila sem korak nazaj in strmela vanj. Kevin se mi je samo smejal. Nekaj časa sem ga še tako gledala, nato pa so ljudje začeli kričati: "kiss, kiss, kiss" zalila me je rdečica. Poznala sva se komaj nekaj sekund. Kevin se mi je približal in rekel: "Naj te ne bo strah." Spet me je prijel za boke. Nisem se sprostila niti sekunde. Zaplesala sva po dvorani, ljudje so buljili.In čez nekaj časa sta se izza množice ljudi prerinila...

next?
01. maj 2011
next
01. maj 2011
u36412
u36412
...Bee in Alex. Nisem hotela stopiti k njima, le Bee sem namignila, da mi je uspelo, Bee pa je le stala odprtih ust. Čez nekaj časa sva se umirila in princ je rekel, da že dolgo išče dekle, ki bi bila njegova, a so vse "grde". Zajemala sem sapo in samo prikimavala, ter zrla v njegove očke. S princem naj govorim?! Ni šans. Prelep je. Nato sem v daljavi, na drugi strani dvorane zagledala Alexa, ki je tekel proti meni, brez pomisleka sem prijela princa za roko in rekla: "Greva!" next?
10. maj 2011
next
10. maj 2011
u34714
u34714
neeext
22. avgust 2011
next
22. avgust 2011
next
03. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani