Forum
Hej!Spet jaz tukaj z svojo zgodbico.Na tem profilu imam že eno zgodbico:
http://www.igre123.com/forum/tema/karate-its-my-life/194795/
Tole je moja druga,in upam da vam bo všeč.

Princess in the castle/Prouloge:
Ležala sem na postelji.Ni se mi dalo vstati.Saj tudi drugi v gradu še spijo ne?
Prerinila sem se čez goro blazin,in končno prišla do konca postelje.Zaspala sem
ponovno.Ni me prebudilo žvižganje ptic,ampak cvileče piskanje na nek ištrument..
Oče je hitro prišel h meni in mi govoril da naj grem ven iz gradu.
Le kaj bi bilo lahko narobe?
--------------------------------------------------
Takole to je to,sedaj pa nexte!
26. avgust 2017
Next
26. avgust 2017
Hej,tole bo malo daljši Next
-----------------
Part one/predstavitev.
Hello!Sem Sarah,princesa seveda.Stara sem 14 let,in že od malih let živim tukaj.
Ljubim svojo pokrajino saj ima takoj za gradom ogromno trave.Pred gradom imamo
ogrnomno dvoriče,na katerem so limuzine,vratarji in celo zelo malo krožno križišče.

Moja mama je prelepa.Ima svetlo rjave lase,in vedno si jih da narediti postrani.
Ime ji je Sainea in stara je 29 let.
Na vsaki roki ima najmanj 3 prstane.Ponzneje vam povem zakaj.Mama ima vsaj šest svojih služabnikov.Med temi so štiri dekleta ter dva moška.Vsakega ima za eno stvar.Enaga za hrano in pijačo,enega za izbiranje obleke,ter da jo obleče,tretjega ima za delanje frizure,četrtegta ima za udobje..Preprosto jih ima preveč,medtem ko imam jaz le dva.

Oče.On je tako prijazen,da ga nemoreš opisati.Ima temno črne lase,ki mu vedno stojijo postrani.Ime mu je Termhin ter je star 30 let.
Tudi on ima na roki 2 prstana.Oče nima šest služabnikov kot mama..
Ima jih le 4.Ima jih za isto opravilo kot mama samo da se obleče sam.Za njega nimam veliko povedati,saj ima premalo službnikov ter ostalih stvari,ki jih imava z mamo do vrha glave.
--------------------------------------------------------------------------------
Sedaj vam povedala vse kar sem vam obljubila.

Vas zanima zakaj imata oče in mama toliko prstanov?Odgovor je babica in
dedek.Ona sta prva živela v tem gradu.Imela sta vse kar sta si želela.Nosila sta
goro prstanov.Preden sta umrla sta prstane spravila v smo to odkrili je zraven prstanov ležal list na svojo shrambo zlata in srebra.Ko katerem je pisalo:
Draga najina hčerka Sainea,vrjetno boš kdaj imela hčerko.Mogoče jo zdaj že imaš.
Če jo imaš ji zapuščava celo goro zlatnikov in ogrlic.Lep pozrav iz tam gor.
Ko je mama to prebrala je bila čist ood sebe.Nemorem vrjeti.Celo leto
ga je imela pri sebi ter ga na vsake toliko čase prebrala.Dobesedno je bila zaljubljena v en sam list papirja.To je to od prstanov sedaj bom napisala malo o stražarjih in varnostnikov.

No ja,niso nevem kaj ampak so še kar okej.No kot smo že povedali,oče ima štiri služabnike,mama šest in jaz le dva.V redu so ker ti prinesejo kar želiš,te preoblečejo,
pomagati ti izbirajo obleke itd...Eden izmed mojih služabnikov je star 20 let,in se se skoraj zaljubila v njega.On je presrčkan.Nemorem vrjeti da sem se zaljubila v njega.
Ima tudi brata ki dela v gradu.On je,on je kako naj vam rečem grozen!Nemorem vrjeti kakšno nasprotje sta si!No kakorkoli imamo 3 stražarje,5 kuharjev.12 služabnikov in nevem kaj še.
3 vratar(moški): Mai
-------
1 kuharica(dekle): Samantha
2 kuharica(dekle): Laniera
3 kuharica(dekle): Klarisa
4 kuhar(moški): Thomas
5 kuhar(moški): William
--------------------
1 služabnica(dekle): Lilly
2 služabnica(dekle): Rubby
3 služabnica(dekle): Hanna
4 služabnik(moški): Johhn
5 služabnik(moški): Richard
6 služabnik(moški): Johhny
7 služabnik(moški): Billie
7 služabnik(moški: Mike
8 služabnik(moški):Edward
9 služabnik(moški):Jake
10 služabnik(moški):Nick
11 služabnik(moški):Michael
12 služabnik(moški):Max
--------------------
ful jih je
26. avgust 2017
Next
26. avgust 2017
Fajn je. Vendar je precej slovničnih napak, moram priznati. Naslednjič prosim malo bolj pazi na slovnico. Pa tile presledki joj
Next
26. avgust 2017
Vem ja,na fonu sem bila (joj) (aja pa na mojmu od fotra)
28. avgust 2017
ne na mojmu*
28. avgust 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
28. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg