Forum
u121762
u121762
Hej,to je moja zgodba in upam,da bo imela veliko bralcev…..upam,da niste razočarani kr pač ne pišem o 1D ampak jih ne ravno obožujem in nimam domislic…..No pa začnimo.
Ime mi je Emily in stara sem 12 let. Moja babica je kraljica in živim z njo ter s starši. Zaradi babice sem postala princesa. Ko bom dopolnila 16 leto bom postala kraljica. Ne obnašam se kot princesa, ampak sem le navadna najstnica. Res je, da se šolam doma,a vseeno imam najboljšo prijateljico Anabele. Prijateljici sva že od vrtca (ko še nisem vedela, da sem princesa) . Moj vzdevek je Em, njen pa Ana. Rada jo imam, ker je prijazna in, ko sem slabe volje me vedno potolaži. Občutek imam, kot da je moja sestra, ker sem jaz edinka. V prostem času najraje plešem in se zabavam. V znanju sem povprečna, a mama želi, da bi bila odlična. Ko stopim ven na ulico »prileti« do mene na stotine oboževalcev. Pišem podpise, se slikam in se predvsem zabavam. Danes je zadnji dan pouka, zame pa zadnji dan »učenja«. Med počitnicami nameravam iti na morje z Ano in s starši. Upam, da bo to poletje razburljivo polno novih dogodivščin. Danes sem se z učiteljico (mamino prijateljico) zabavala. Izdelovali sva zapestnice, verižice in mnoge okraske. Potem sem hitro odhitela do Ane in pozvonila. Vrata je prišla odpret njena mama: »Dobrodošla, Em slišala sem, da greta z Ano na nakupe«. Odgovorila sem ji: » Tako je…je že Ana pripravljena?«
Ana je že prihitela po stopnicah z novimi uhani in z novo torbico. Pošteno sem ji zavidala zaradi te torbice, ki jo je kupila v Španiji. Res je, da si lahko kupim kar želim ampak varčujem za kamero, ker bi zelo rada posnela film o najinem prijateljstvu. Pozdravila me je in me povlekla skozi vrata da sem skoraj padla. Mama je zaklicala naj bo previdna, a Ane to ni motilo. Najprej sva stekle v Flowerfeilds center, kjer imajo res odlične stvari za najstnike. Šli sva v trgovino z imenom Teenage shop. Tam sem si kupila majico s čipkami in raztrgane kavbojke. Namreč sklenila sem, da res potrebujem nova oblačila. Ana si je kupila klobuk in majico,a res sem rajši bila na mojem mestu (Ana je malce debela in nikoli ne bi hotela biti ona). Kupile sva še nekaj ličil,zapestnic, potem pa odhitele domov. Živima v skoraj isti ulici zato hodim do nje samo 5 minut. Takoj, ko sem prišla domov sem mami pokazala vse, kar sem si kupila. Mami ni bila najbolj navdušena nad raztrganimi kavbojkami. Stekla sem v mojo sobo in si oblekla nova oblačila, ter se naličila. Mama je rekla, da niso maškare, a mene to ni motilo. Navajena sem bila, da ni bila zadovoljna z mojimi oblačili, ker se je ona oblačila zelo svečano (namreč dokler se nisem jaz rodila je bila ona princesa). Bližal se je večer in na tv-ju je bila oddaja X-factor. Pogledala sem do konca potem pa šla spat. Zelo dooolgoo nisem mogla zaspat zato sva si z Ano pošiljale sms-e. Bilo je zelo zabavno, ampak že je v sobo prihitela mama in me vprašala: »Kaj za vraga pa počneš pokonci ob 1 zjutraj?« Odgovorila sem ji, da ne morem spati ona pa je le vzdihnila in šla spat.
Next?
pa še slikce!
to sm jst:

to je Ana:

to je moja mama:

to je moj oče:

to je moja babica:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. marec 2013
u121762
u121762
ajaa pa pri letih sm se zmotla...se opravičujem stara sem 16
Ana pa tudi je stara 16
24. marec 2013
u110366
u110366
Haha točno tako zgodbo sm hotla napisat
Neeeeeeeeeexxxxxxtttt
24. marec 2013
Next
24. marec 2013
Next
24. marec 2013
u121762
u121762
Princess Styles soorrii pa huala usem za nexte!! zdle ne vem ce bom lahka napisala en next kr sm prek mobija!
24. marec 2013
u121762
u121762
Zjutri sm se zbudila ob desetih..sla sem v kuhnijo in dala gret vodo za kavo.Mami je ze likala majcke..jopice..hlace use za na morje..za en mesec grem na havaje z Ano in z mamo...ati ne more zravn kr ma sluzbeno potovanje...pride pa potem cez dva tedna..za pocitnice si zelim da bi.spoznala kakega fanta....namrec ga se nimam Ana pa ga ima.Ime mu je Elvis.Starsi so mu dal tako ime po elvisu presleyu...Mama mi je posregla z popecenim kruhkom in marmelado..verjetno mislite da imamo sluzkinje amapk ko sem malo zrastla sem hotela da oddidejo ker so se mi kr naprej klanjale...zato mi zdej atreze mami...Po zajtrku sem si pripravila kovcke in vse potrebno saj smo imeli let ze ob treh zjutraj zato lride k meni prespat Ana ...Popoldne smo sli na druzinsku sprehod,potem pa smo zavili do slascicarne ..narocila sm si sladoled z: jagodo cokolado povrhu pa smarties bombone in vanilijev preliv...vsi s polnimi zelodci smo se odpravili domov..pri vratih je stala Ana..prestraseno sem jo vprasala a je dolgo cakala..ona pa mi je odgovorila:"ne samo pet minut sem bila tukaj.." oddahnila sem si potem pa odprla vrata in povabila Ano v mojo sobo..malo sma plesale potem pa sva sle spat kr sma vedle da se bo treba kmal ustat..zdel se mi je da sm sele zaprla oci ko je ze zvonila budilka....zbudila je se ano potam pa sma midve sle zbudit se mami..tako ali tako je ze bila budna potem pa smo se obule in odpeljale s taksijem proti letaliscu..na letalu smo use zaspale..
next??
24. marec 2013
u121762
u121762
oprostite ker ni blo sumnikov sam sm na tel.
24. marec 2013
u101445
u101445
neeext!
24. marec 2013
u121762
u121762
next dam mal kasnej...
24. marec 2013
u110366
u110366
Next!
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. marec 2013
sorry da oglašujem sam a bi kera brala ?
http://www.igre123.com/forum/tema/cheerleading-sisters/52585/
24. marec 2013
||€|{$T + ňôvâ břâłķâ
Pã fůł ðøbřå żğọðbå...=)
24. marec 2013
u121762
u121762
next dam dans zvečer...
25. marec 2013
u121762
u121762
Ko nas je pilot zbudil z zvočnikom sem bila prva pokonci. Potem sem zbudila še mami in Ano. Vstopila sem ven..use je blo taaak lepo..Havaji....moje večne sanje....Potem sta ven prišli Ana in mami. Samo odprli sta usta in gledali...nista mogli vrjeti svojim očem....Odpravile smo se s taksijem proti hotelu Plaza. Stopile smo ven iz njega in že so prišli strežniki,vzeli naše torbe in nas napotili proti sobi. Soba je bila naaajlepša kar sm jih vidla v hotelu (čeprav mam doma 1000x lepšo)....
zgledala je takle:

pa še ena postla je zravn...
no to pa je moja domača soba:

Vse smo hitro odložile kovčke in se vrgle na posteljo....Bližal se je zajtrk, na katerega smo šle,pojedle potem pa šle na plažo..Tam smo se sončile,plavale in se zabavale.
plaža:

hotel:

Bližal se je večer..in šle smo po stojnicah..kupila sem si:

+

Ana pa si je kupila:
http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/00/f6/fashion,mustache,photo,female,inspiration,t,shirt-00f6297cc6abe1ed314d9b9449526770_h.jpg
+

next??
25. marec 2013
u121762
u121762
uupss narobe slika...
misla sm to za Ano še:

25. marec 2013
Ñēķšťaj płīś!!!!
25. marec 2013
u121762
u121762
next dam zvečer...
26. marec 2013
Jupiiiiiiii
27. marec 2013
u121762
u121762
se opravičujem ampak next dam v petek! ali v četrtek..ker se morm učit naravoslovje.....
27. marec 2013
Ockej
ni problema...
27. marec 2013
u100166
u100166
next
27. marec 2013
个大家 博 呢夏天 ???¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿:-/
Zgori piše: gdaj bo next ?????¿¿¿¿¿¿¿¿
30. marec 2013
u121762