Forum
Sem Mia. Stara sem 16 let. Živim v New Yorku v nekem stanovanju, skoraj v centru mesta. Tam živim s svojo mamo in polbratcem Timom, ki je star 6 let. oba imam zelo rada. S Timom imava isto mamo in drugega očeta. Moj naju je z mamo zapustil, ko sem imela 9 let. Timov oče pa je odšel pred 6 meseci. Živim normalno življenje. razen dejstva, da mama hodi z mojim profesorjem španščine.

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. november 2011
Skoraj je že konec šolskega leta in jaz imam precej slabe ocene pri španščini. čudno, saj moja mama hodi z gospodom Herrera- mojim učiteljem španščine. moja prijateljica Maia se strinja:" Če tvoja mami hodi s tem čudakom, potem bi tudi ti morala imeti nekaj koristi!" Maia je zmerom taka. Samosvoja, malce nadležna in zelo dobra prijateljica. Ima brata Tonyja, ki je zeloooo luštkan in 2 leti starejši od mene.

next?
03. november 2011
u52779
u52779
next
next
next
07. november 2011
next
07. november 2011
next !
07. november 2011
Nekega mirnega jutra med poletnimi počitnicami me je zbudilo nekaj težkega ki je ležalo na mojem trebuhu. Hitro sem ugotovila da je le moj udomačen piton Ricko, ki se je odločil zadremati. ko sem spet zaprla oči z namenom, da spet zaspim so se naenkrat odprla vrata moje sobe in noter je planil Tim in tulil:" Mia!! Na tlebuhu imas kaco! Velikoooooo kaco!" Tim zna normalno govoriti, le tako rad je majhen in zato vse besede popači. Zavzdihnila sem in vzela Tima v naročje ter mu že stotič pojasnila da je Ricko čisto udomačen. Kot vedno ni razumel in stekel iz sobe. Šla sem se tuširat ko sem naenkrat zaslišala klic na pomoč...

next?
07. november 2011
jaz:

tim:

Mami:

g. Herrera

Piton Ricko

Maia:

tony:

07. november 2011
u58307
u58307
next
07. november 2011
...hitro sme šla izpod tuša in stekla v mojo sobo.tam je na moji postelji stal tim in debelo gledal v prazen terarij(Rickov). vprašala sem ga kaj mu je. povedal je da je 'kaca' zlezla iz kletke in skozi okno. skoraj mee je kap! kar v brisači sem stekla po stopnicah in ven iz hiše. komaj sem stopila ven, že sem se zaletela v mimoidočega. padel je po tleh in hitela sem mu pomagati. bil je fant, približno mojih let in precej lep. najin pogovor:

J-jaz F-tisti fant
J- sori, ej ful!
F-sej je ok. a smem uprašat kam se ti je tolk mudil??
J-hm...Ricko mi je pobegnil.
F-kaj je to? tvoj pes?
J-ne, moj piton.
F-PITON?!?!?

Fantu, ki je potem povedal da mu je ime Logan sem pojasnila da je čisto udomačen in nikomur noče nič žalega Razumel je in začel šaliti. čez približno 10 minut je pogledal na uro in rekel da mora pohiteti domov. dala sem mu še mojo telefonsko in poslovila sva se. v tem trenutku se je z ceste zaslišalo škripanje gum in presenečeni vzdihi. pohitela sem pogledat. in na sredi ceste sem videla...

next?

Logan:

08. november 2011
u58307
u58307
next next next
18. november 2011
next
18. november 2011
Next
23. november 2011
u52779