Forum
27. januar 2012
NAČRTI
Zbudila sem se. Na sebi sem začutila težo Kristjanove roke. Hotela sem pogledat na uro, ko se je oglasilo neznosno piskanje budilke.
Prekleto piskanje! Hitro sem ga ugasnila. Vseeno sem bila prepozna. Kristjan se je že zbudil. Zaspan obraz se mu je razpotegnil v nasmeh. »Dobro jutro zaspanec,« sme ga malo podražila. »Saj bi te pustila še spati, ampak čaka naju sestanek.«
Prevalil se je do roba. Objel me je okoli pasu. »Že ful dolgo nisem tako dobro spal.«
»Tudi jaz sem super spala. Nobenih nočnih mor, nič. Ko si ob meni se počutim varno.«
»Jaz pa sem bolj sproščen, ker vem, da si na varnem.« Potegnil me je k sebi. Samo za nekaj kratkih trenutkov sem se mu prepustila. Sestanek je bil res ful pomemben. Nisva ga smela zamuditi. Izmuznila sem se mu iz objema. »Vstani, da ne zamudiva.« Kristjan je še vedno ležal. »Sem mislila, da svoje dolžnosti jemlješ resno?« sem dvignila obrvi. Postrani me je pogledal, jaz pa sme mu vrnila nagajiv nasmeh.
»Saj že grem. Samo še minutko mi daj. Potem pa se moram v sobo preobleč.«
»Če boš potreben dobrega spanca, si v moji postelji zmeraj dobrodošel. V kopalnici pa je dosti prostora tudi za tvoje stvari. Da ti ne bo treba skakati sem in tja.«
Kristjan se je le zbasal s postelje. Dala sem mu ljubčka in odšla v kopalnico. »Čez petnajst minut se dobiva pred tvojo sobo,« sme zavpila.
»Okej, adijo!«
27. januar 2012
.... rabim 5 nextov da vidim če vam je vseč
27. januar 2012
next
28. januar 2012
u103623
u103623
Meni pa se zdi, da je to knjiga pisateljice Valerije Krznarič. Naslov Princesa Vivien. Je pa res, da knjiga izide pri moji založbi...
13. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg