Forum
Živijo!Odločila sem se napisati še eno zgodbo in upam da vam bo všeč!
*************************************************************************************************************************

Predstavitev glavne osebe:
Ime in Priimek : Elisabeth McQueen
Starost: 17 let

Moj opis: Rdeči lasje,rjave oči,samska
Živim z starši v večji vili,smo zelo bogati.Živimo v Los Angelesu.Moja mami je pevka,oče pa režiser.Jaz sem po mami.

Izobrazba: Pevka

Naša vila je zelo velika prav tako moja soba.

MOJA SOBA:

SOBA STARŠEV:

*************************************************************************************************************************
Ali začnem?
28. februar 2013
u111209
u111209
Ja!
28. februar 2013
Hvala
****************************************************************************************************************
1.DEL
"Pip,pip,pip" me budi jutranja budilka.Izklopim jo in se vstnem.Oblečem kopalni plašč in odhitim na zajtrk.Ko se nazajtrkujem grem v svojo garderobo in si poiščem najprimernejša oblačila.

Ni mi treba iti v šolo a imam zasebnega učitelja,v bistvu učiteljico.Ime ji je Samanta,je zelo prijazna.

Ko je zazvonilo sem bila stoprocentna da je bila Samanta.Prav sem imela res je bila.Skupaj sva šli v mojo pisarno oz. delovno sobo da bi se učile.Danes sva se učile geografijo Evrope.Joj,to je nekaj najbolj brezveznega.Ko sva z geografijo končale sva še obnavljle matematiko.Ko je bila ura 12:09 je odšla.Jaz sem pa šla na kosilo.Moja služba se je začela ob 15:00 in do tega sem imela še dve uri.Pograbila sem tabličnega in pogledala kaj novega sem dobila na asku.Ojej,312 vprašanj.Pa začnimo.
ALI SI SAMSKA?
Zakaj?
V KOGA SI?
To bo ostalo anonimno!
=)
...
Kr neki.En me je celo vprašal če bi bila njegova žena.No tole pa je zanimivo.
VSENAJBOLJŠE ZA TVOJ 18 ROJSTNI DAN(ČEPRAV GA IMAŠ ČEZ EN TEDEN)!
Čisto sem pozabila da imam če teden rd.Niti priprav še nisem imela.No klicala me je Klementina moja služabnica.Mogla sem se spraviti za snemanje(službo).Tam sem bila samo eno uro,in sem naredila najboljši posnetek v moji karieri.

******************************************************************************************************************************
Next?
Kakšen se vam zdi 1.del?
01. marec 2013
u111209
u111209
Next!
02. marec 2013
Hvala
*************************************************************************************************************
2.DEL
Ko se prišla domov je že na mizi bila večerja.

Po večerji sem se šla stuširati in takoj v svojo posteljo.Kar nekaj časa sem brala knjigo.Potem sem hitro zaspala.Zjutraj se zbudim ob kakšnih 9:00.Danes je sobota in mi se ni treba učit.Hitro pohitim na zajtrk.Ko se nazajtrkujem pograbim primerno obleko za po mestu in jo obleče.

Vsedem se na motor in se peljem do mesta.Malo hodim po trgu dokler ne zagledam moje najljubše trgovine.

Ko sem prišla domov je bilo približno toliko vrečk.

"Pa od kod imaš toliko denarja?" me je vprašal oče.Nič mu nisem odgovorila,in odšla gor.
Ulegla sem se na posteljo in prižgala tv.Gledala sem novice.

Previla sem nazaj in še enkrat pogledala.Upam samo da nebodo to naredili za moj 18 rojstni dan.
*************************************************************************************************************
Next?
02. marec 2013
u111209
u111209
next
04. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg