Forum
Ali bos bral/a
04. marec 2015
Najprej se bom predstavila. Živijo! Sem princesa lucija in stanujem v lilijini sobi - zelo sem vesela, da si tukaj tudi ti. Tisi res prava princesa ali princ - nisi taksen/na, kot sta bogdana in gordana. Sreca imam, ker si moj/a prijatelj/ica - in vem, da tako mislijo tudi hana, izabela, gita, ela in sara. Kadar imamo sportni dan, res potrebujem svoje prijateljice.
04. marec 2015
Tri nexte plis
04. marec 2015
u177879
u177879
Next
05. marec 2015
To zgodbo pripovedujem jaz lucija!!!
Imas rada igre in sportno vzgojo? Tega ne povej nikomur, toda kadarkoli kdo vrze zogo v mojosmer, bi najraje pocepnila. Ali ni to bedno? Vendar si sploh ne morem pomagati. Tudi skakati ne znam, in kadar hocem teci, se vedno spotaknem. Brezupen primer sem. Na sreco sta nas na igrišce vedno peljali vila ali vila adrijana ( nasi odlicni solski dobri vili), in kadar mi je zoga padla na tla ali sem se spotaknila, sta se mi samo smejali. Toda v biserni palaci smo dobili novo uciteljico telovadbe, ki je bila zelo zagreta.
06. marec 2015
Sam tri nexte plis
06. marec 2015
u177879
u177879
Next
06. marec 2015
Ok bom kr naprej pisala
08. marec 2015
u177879
u177879
Jaj
08. marec 2015
Ni bilo najbolj princesje, toda klicale smo jo milka poskocilka. Vse smo jo imele rade, toda ce sem iskrena, se mi je zdela zelo utrudljiva. Ves cas je kricala:" glej zogo!" Ali pa je vedno hotela, da tecem hitreje. Ko sem padla, sem morala vstati in preteci se daljso razdaljo, toda zaradi tega pri sportnih igrah nisem bila nic boljsa. Prav nasprotno, ko se je v biserni palaci blizal sportni dan, sem bila z vsakim trenutkom slabsa. Ko smo neko dopoldne vadile, mi je pri teku z jajcem na zlici jajce padlo na tla, pri teku cez ovire sem podrla vse ovire, pri skoku v daljino pa sem zaostala za vsemi.
08. marec 2015
En next
08. marec 2015
" princesa lucija," je dejala kraljica milka in bila je grozno stroga, "prosim, da se ob koncu popoldneva oglasis v moji pisarni!" Med matematiko za sodobnevladarje me je ves cas skrbelo, kaj mi bo rekla, ceprav so me sara, ela ter druge princese iz lilijine sobe na vsak nacin skusale razvedriti. " lucija, res ne bo nič hudega, " je dejala hana, ko sva ob koncu popoldneva pobrali knjige za matematiko. " verjetno ti bo nalozila kaksno dodatno uro ali kaj podobnega." " bi zelela, da gremo s teboj?" Me je vprasala izabela. " morda bi me lahko pocakale na hodniku," sem ji hvalezno odvrnila next???
14. marec 2015
u177879
u177879
next
14. marec 2015
Next
24. marec 2015
next
09. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg