Forum
u109487
u109487
Zdravo! Sem Mia Thermopolis. Hodim na srednjo šolo Alberta Einsteina in sem v 4. letniku. Sem zelo dobra učenka in nameravam po končani srednji šoli oditi na tako imenovano »Kolumbijsko univerzo«. Seveda tam ne bom sama, ker bo šel z mano tudi moj fant Michael Moscovitz. Njegova sestra Lilly Moscovitz je moja najboljša prijateljica, čeprav je komaj v 1. letniku. No, kmalu se približuje konec šolskega leta, ki se ga zelo veselim, ker se bo takrat odvijal Maturantski ples. Z Michaelom se ga bova seveda tudi udeležila in zaplesala v počasnem in hitrem ritmu glasbe. Vas zanima zakaj sem tako vesela? No, morda še ne veste, da sem danes stara 18 let, torej sem polnoletna. Super, a ne.
No, nekdo je pozvonil pri vratih. Bila je Lilly. Vprašala me je ali greva z Michaelom na maturantski ples. Odgovorila sem ji: ''Seveda bova šla.'' Mimogrede ne morem verjeti kaj sem jo potem vprašala: '' Kaj pa vidva z Borisom?Ali gresta?'' Lilly je razočarano povesila obraz in me pogledala. Vprašala sem jo: ''Kaj je narobe?'' Odgovorila mi je, ali sem nora, saj je on komaj v prvem letniku. Ne vem kako lahko moja najboljša prijateljica hodi s fantom, ki si vedno tlači pulover za hlače. No, saj ni pomembno, kje sem že ostala. No, Michael je bil letos popolnoma navdušen nad Maturantskim plesom.
Moram vam nekaj povedati, tako sem vesela zaradi tega kar se je pravkar zgodilo. Midve z Lano Weinberger sva bile v razredu dokler v razred ni prišel v razred tudi Michael. Stopil je do mene, na roki je imel majhno škatlico in me vprašal: ''Ali bi se poročila z mano?'' Lana je bila vsa ljubosumna, ker je Josh Ritcher še vedno ni vprašal ali bi se poročila z njim. Michaela sem globoko pogledala v oči in rekla: ''Da!'' Skočila sem mu v objem in ga poljubila na ustnice, tako sem bila vesela.
19. oktober 2012
u109487
u109487

Mia Thermopolis

Michael:

19. oktober 2012
u98059
u98059
next
20. januar 2013
u109487
u109487