Forum
u84429
u84429
Helou.Sm Kristina in sm se odločila,da napišem eno svojo zgodbico. Upam da vam bo ušeč,če pa bi radi,da kaj spremenim,povejte svoje mnenje,še nobenga nism ugrizlna. (:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Da ne bomo dolgotvezil bom kr začela pisat : D

*****************************************************1.Del*****************************************************************
Žiujo!V prvem delu se ne bo še nič dogajalo,intenzivno se vam bom pa predstavila.
Sem Ariana,stara sem 16 let in hodim v 1.letnik gimnazije v Barceloni,v Španiji. Imam najboljšega 3 leta mlajšega bratca Leona in 1 leto starejšo najboljšo sestro Nikito. Imam tudi BFF Sabino,ki je najboljša na svetu! Skupaj počneva same zanimive stvari,in ob njej mi ni nikoli dolgčas!
Najpomembnejša stvar-NORA SEM NA MOTORJE! Resno,mogoče se vam bom zdela malo dolgočasna in to,ampak res so mi zelo všeč tipi na motorjih. In ker živim v Španiji,imamo tukaj kar nekaj dobrih motoristov,ki nastopajo v MotoGp-jaz osebno navijam za Jorgeta Lorenza! Najjaći res...Dobro dobro,da ne bom samo o motorjih...Všeč mi je tudi umetnost.Zelo rada poslušam glasbo,moj največji hobi pa je risanje. Pravijo,da zelo lepo rišem.Mama vse moje umetnine (drugi jim tako rečejo) uokviri in razobesi po hodniku,kuhinji,dnevni sobi...Kjer je pač prostor.
Obožujem tudi nogomet,in navijam za Barco,saj smo domačini! Zelo velikokrat grem na Camp Nou pogledat njihov trening! Če želi kdo kakšen Messijev ali Xavijev avtogram,naj vpraša kar mene...(:

Obstaja pa tudi neko dekle z imenom Urška,ki me z njeno pajdašinjo Frido kar naprej opravljata. Želi mi samo slabo,drugim govori grdo o meni,'kao' da sem js rekla da so usi glupi in da sem jaz najbolj pametna in da sem najlepša...Halo?! Tega za sebe ne bi rekla niti v najbolj norih sanjah!
No,ne opravlja samo mene,ampak tudi Sabino,Liano in Elo,ki so skoraj moje edine prijateljice. Še nekaj prijateljic imam iz Amerike,Nemčije in Slovenije,ki sem jih spoznala na morju. Veliko prijateljev imam tudi moškega spola. Nekatere govorijo da je bedno imeti fante za prijatelje,ampak vsaj niso tako hinavski in zahrbtni kot smo ženske. Jaka,Dejan in Blaž so dobesedno CARJI ! Najboljši so! Vse kar rabim,mi priskrbijo. Plonke,posterje,mobilnik,fanta (če hočem),CD-je,avtograme,... Skoraj vse no! Res so dobri prijatelji. Seveda moram jaz njim v zameno priskrbeti kakšne hude bejbike,ane.

Dovolj podatkov za danes ? Nehala bom,saj je vaš trdi disk pomoje že poln vsega.
Naslednjič dam tud neki naših slik gor. (od mene,Nikite,Leona,Sabine...)

****************************************************************************************************************************
Upam,da vam je bil 1.del všeč in ker na začetku ne bom imela veliko bralcev,bi prosila če malo objavljate! Hvala vsem ki boste bral : *

Next ? (za 1.del rabim vsaj 3 nexte) (:
02. oktober 2012
Neeextiiii:$
02. oktober 2012
next nujno! < 33
02. oktober 2012
u84429
u84429
še 1next rabm :')
02. oktober 2012
next ))))
02. oktober 2012
u70391
u70391
Next
02. oktober 2012
u84429
u84429
Hvala za nexte :3
**************************************2.del******************************************************************

Bilo je ponedeljkovo jutro.Budilka na mobitelu mi je zvonila 4×,saj si alarm pripravim ob 6.45,7.00,7.15 in ob 7.30,enkrat že vstanem. Pa tudi če ne-se mi je že zgodilo,pa kaj potem,saj so v šoli že tako ali tako navajeni da zamujam. Mama in tata pa skoraj vedno delata zjutraj in zato me ne more nihče zbuditi,Nikita ima pouk že ob 7.10,saj hodi na vse možne dodatne predure in tekmovanja iz logike...itd. Leon se zbudi še bolj pozno kot jaz,saj pri njih začnejo ob 9.00. Krasno! In tako se moram sama pobrigati zase.
Dovolj o tem!
Potem se grem umit,zajtrka ne jem nikoli,zjutraj se mi vsa hrana tako gnusi...Kako naj rečem..Sploh ne morem jesti. Žluknem en požirek bele kave,ki mi jo mama pripravi,ki je vedno že mrzla,a se mi je ne da greti,čeprav jo samo vstaviš v mikrovalovko...
Potem se preoblečem-v tem sem svetovna rekorderka,bi lahko rekli. Če imam kaj časa enkrat preletim snov,se obujem,odprem vrata in se počaaaasiiiiiii odpravim proti mučilnici (šoli,to mislim ja).
Pogledam na uro-8.10. Krasno! Ponavadi pridem v učilnico ob pol devetih,kjer se piflarija že pol ure pifla tisto usrano biologijo! Slušalke vtaknem v ušesa in počasi,z rokami v žepih prav brezskrbno lazim v šolo. Takrat me neki tip prehiti z motorjem. MOTORJEM??! Saj veste,no,nora sem na motorje. Obrne se in me pogleda.Vsaj mislim. Obraza nisem videla,saj je imel nadeto črno čelado s črno šipo. Videla sem,kako je parkiral pred šolsko ograjo. Stal je. Stal je tam in čakal. Kot bi čakal mene,da že prilazim do tja. Delam se,da ga ne vidim,in grem mimo njega kot da je neviden.Slišala sem korake za mano.
''Špricamo?'' me je presenetil globok glas. Čudi me,da sem sploh kaj slišala skozi tiste slušalke! Obrnem se. Bil je nevemtočnokdo. Mislim,da sem ga že nekje videla...Samo nevem kje. ''Ne,zamujamo...'' mu hitro odvrem. ''Js pa špricam. Ah kaj,boli mene lej,če mi Goba da neopravičeno mi jo pač da lej,sej staršev itak nimam več...'' ''Kaj?! Ojoj...Ubožec..Sožalje.Iskrene sožalje..'' ''Hvala.Saj ni nič..Sem že prebolel..Star sem bil 14 let. Pred tremi leti..'' ''Aha,torej imaš zdaj 17 let ?'' ''Pa da,ne da si tako dobra v matematiki?'' se je zarežal. ''Sovražim jo! Mimogrede-ime?'' ''Ne poznaš me?! Jorge. Jorge Lorenzo. MotoGp? Ja?'' ''O MOJ BOOOOOOOOOOG! Zdel si se mi znan jaa...Drugačen si! Bolj temno polt imaš,in obril se nisi...'' ''Haha ja,vem da sem drugačen kot prej. Ampak še vedno sem isti Jorge. Ti pa si...?'' ''Ariana.Ariana Sanchez. Nič posebnega,vem. Ej,grem zdej js počas da me ne bo Frfola preveč nadrla..Čao,se vidmo.'' ''Ej čau Ari! Sej ti lahko tko pravm ?'' še zavpije za mano. ''Prvi boš. Ampak tut okej! Čao!'' še zakličem.

Omg,ne morem verjeti da sem se pogovarjala z njim...Še vedno ne dojemam kaj se dogaja...Jorge? Lorenzo?! Pa on je totalni caaaaaar! (;

Sliike:

Jaz,Ariana : )

Sestra Nikita : )

BFF Sabina : )

Bratec Leon : )

Frendica Liana : )

Frendica Ela : )

(Lorenzo pa že veste kšn je no-znan motorist u MotoGp) : D
Next ? (:
03. oktober 2012
neext nujn< 3
03. oktober 2012
nextej.
03. oktober 2012
Neeeext! :Đ
03. oktober 2012
ale next (berm k si omenla Barco pa k je Lorenzo nott) :Đ
03. oktober 2012
neeeeeeext Jorge Lorenzo 4ever< 333333333333333
21. oktober 2012
nexxt
21. oktober 2012
u84429
u84429
haha kul Aljaž,usaj teb ustrežem< 3 Hvala drgač usem:3

*************************************3.del******************************************************************

Sploh nisem hitela v razred,vlekla sem se kot megla dobesedno...
Pogledala sem na uro: 8.20. 10 minut sem porabila za pogovor z Lorenzom???!!!
SAMO ??! V glavnem,še vsa sem bila vzhičena,ker sem spoznala JORGETA LORENZA!!!
Kako bo pogledala Urška,ko bom to čimbolj naglas pripovedovala prijateljem...
Jaka,Dejan in Blaž me bodo gotoovo prosjačili za avtograme,saj tudi oni nooro navijajo za Lorenza..
Joj-spet so mi misli odtavale pred vrati razreda. Okej,naj bo Frfoli. 10 minut prej bom odšla v razred kot ponavadi. Happy now ? Ravno ko sem mislila potrkati,je mimo prišel Jazbec. Primož Jazbec,drgač,on vedno z mano zamuja,bi lahko rekli,samo da je on popularen zamujalec v B razredu,jaz pa v A-ju. ''O Ariana,zgodnja si,'' me pozdravi kot ponavadi. ''Ja Jazbec,vem in ti tudi...Sam dons sm pa res zgodnja..10 minut prej sm tuki..Pa ti tut,kako to ?'' ''Ja mama me je nagnala vn z bajte mal prej dons,ker ji je mačk spet posrau ceu kauč aveš...'' ''Haha,resno? Ej,ko ti bom to povedala te bo koonc.'' ''Kaaaj? No dej k sm žiučn!'' ''Danes,pred šolo sem se pogovarjala z...'' ''Z kooom? Dej no Ariana,povej že!'' ''Kaj mi daš?'' ''Eno batino. Ne ne,sej se zajebavam..Nevem..kar čš ?'' ''Am,okej..Jutr mi prneseš..Am..IPhone 6 !'' ''IPhone 6 ? Si resna? IPhone 6 sploh ne obstaja!!!'' ''Ma vem,hecam se no.Okej,prnes mi Monster Energy. Zmenjen ?'' ''Sam da je novica vredna Monsterja!'' ''Je je,še skromna sem z Monsterjem.'' ''No pol pa že povej!!!'' ''Ok. Dons zjutri sm se pogovarjala z...Jorgetom Lorenzom,stari !'' ''Ma ja ?! A si resna?? OMG Ariana...Kako ti je pa to ratal ? Ej,avtogram mi častiš,a prou? Dej sej ti si tok lepa da ga takoj zapelješ pa boš dobila en dobr avtogram za mene,a?'' ''Ja nevem,bom vidla če si ga zaslužš,haha..Pa še Jaku,Dejanu in Blažu ga morm zrihtat..Pa pomoje da še komu ane..Dobr dej,js grem u klas počas...Ajde Jazbc,se vidmo.'' ''Ajde Ariana,ja se vidma.''
On je šel pred svoj razred,js pa sem potrkala in vstopila.

Mal kratko sm dala zdej,kr se morm učit,bo pa naslednjič mal dalše..

Next ?

+USA ČAST LORENZU KER JE SVETOVNI PRVAAAAK! < 333 : D
30. oktober 2012
next < 33
+daa*o*
30. oktober 2012
NEXT ! ful doro pišš Kristi:**
+JAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! < 3
30. oktober 2012
NEEEEEEEEEXT
OMG vem sm gledala dirko tam reče Dni out začnem upit pa skakat po celji bajti!!
hahaha to bi mogl dat na youtube
30. oktober 2012
u84429
u84429
haha ja se čist strinjam Tjashii1D... sam useen mi je mau žou za Danija,kr ma zmer tako nesrečo joj..pa sej on mi ni tok slab,sam Lorenzo je bolš< 333
31. oktober 2012
Sej men je tut hudo ke mi je Dani tut car in talent ma. Sam Lorenzo pa...
31. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg