Forum
Pozdravljeni.
Sem Nuša in povedala vam bom zgodbo,ki kdo ve ali je resnična ali ne.Govori dekletih,fantih,ljubezni,spolnih odnosih ,prisiljevanju in seveda priljubljenosti.Ko sem bila mala 3. razred sem si želela biti priljubljena in tudi sem postala no če želite izvedeti nadaljevanje pa napišite next in povedala vam bom raznovrstne stvari.Vse je izmišljeno.

GLAVNE OSEBE:
Katarina(za prijatelje Katka)=Jaz
Zala=Bff
Nik=Nekdo pač ki ga že boste spoznali.
Anže=Fant
Eva=Mama
Taja=Zelo tečna sestra.
Tina=Nikova mama
Andrej=Nikov ata.
Dejan=Moj ata .

Ali naj Nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2011
3 nexti pa nextam
15. februar 2011
Anže

Nik

Jaz
https://wallpapers.skins.be/jamie-lynn-spears/jamie-lynn-spears-1024x768-20270.jpg

Zala

moja mama in ata

15. februar 2011

to sm js
15. februar 2011
pomota ni prava tista tam k piše zala tista sm js zalo vam dam takoj samo prej dam tajo tečno sestro

zala

nikova mama in ata
https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQe8oiFxrDcEgJAaXxqy9kCSeiF1ouQVJdgzwTCFbhcrAPmxMdm4g&t=1
15. februar 2011
aja glavna oseba je še moj pes ime ji je Malanie

15. februar 2011
ali naj nextam
15. februar 2011
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttt nujnoooooooooooooo
15. februar 2011
ok bom še 1 next pa bom
15. februar 2011
u36228
u36228
next!!!
15. februar 2011
ok nextam
15. februar 2011
next
15. februar 2011
next prosimmmm
15. februar 2011
pa to takoj !
Jas sem tudi nextala http://www.igre123.com/forum/tema/sola-in-pocitnice/14300/1 tako da lahko greš prebrat.
pa tudi drugi lahko berete !
Sedaj pa takoj nexttttttttttttttttt
15. februar 2011
plisssssssss
15. februar 2011
aja OK
že pišeš xd
15. februar 2011
Stara sem 16 let in sem priljubljena.Ko sem prišla na svet se je moja mama in ata že domenila z kom se bom poročila.In to sta mi želela povedati točno na 16 rojstni dan.In tudi sta mi.

Zjutraj sem se zbudila rekla sem si kaj počneš Katra rojstni dan je pa moraš v šolo.Sonce je že sijalo to je bilo seveda normalno v naših krajih,in zato sem se oblekla v mojo najlepšo in najboljšo majico na kratke rokave.

in moje najboljše hlače.

Stekla po stopnicah do kuhinje in rekla mami: Mama naredi mi zajtrk veš kaj bi jabolko in salamo.
Mama me je čudno pogledala in rekla no naj bo.Ne Ne hecam se saj veš sem vzkliknila pogledala na jedilno mizo in zagledala kruh in med .Moja najljubša hrana.Taja je seveda se veselila vrtca jaz pe ne šole.No ura je bilka točno pol 8 Šla sem na vrt vzela iz lope kolo in se odpeljalado konec ulice.Kjer je živela zala.Pzvonila sem in Zala je bila pripravljena.Peljali sma se do šole in prispeli ob 8 točno pred šolo.Zunaj sma parkirali kolo ga zaklenili in vsopili v šolo...

A vam je ušeč,Če vam je a naj nextam.
15. februar 2011
ja nexttttttttttttttttttttt
15. februar 2011
ok nextam
15. februar 2011
daj ja pa hitrrrrrrrr
15. februar 2011
hit hit hittttttttttrrrrrrrrrrrr
ooooooooooo
hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tttttttttttttttttttttttt
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ooooooooooooooo
15. februar 2011
Tam sma se sezule in dale gor copate ter odšle do učilnice.Ko sma vstopile so vsi fantje zakričali poglejte jo poglejte najlepšo punco na naši šoli.Seveda sem bila zelo priljubljena in to mi niti malo ni bilo ušeč.Zazvonil je zvonec in začel se je pouk.Nato sem med pouku seveda sovražim zgodovino ampak kaj moreš.No z Zalo sma sedele skup Za nama pa sta sedela Anže in Matevž.Zala je bila nora nanj,jaz pa na Anžeta.Ampak si tega še nisma povedali zato sedaj rečem Zali.Zala nekaj ti moram povedati.Zala naredi zanimiv pogled in reče kaj.Aveš da sem jaz noroooooooo zatreskana v Anžeta Ji rečem.Js sm pa nora na Matevža kull.Ja sde strinjam.Nekaj časa mine pa mi pod noge prileti listek in na njem piše:

Hej Katarina!
Ej nor sem nate po tej uri se dobima na hodniku ne glej nazaj in lepo se imej.
P.S Če si res nora name boš prišla.

LP ANŽE
15. februar 2011
nextnextnextnexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. februar 2011
Zalo zelo zanima kaj držim v roki in zato reče daj mi da pogledam.Seveda ji dam ker sma bff.Ko prebere reče vav misliš da ve kaj sva se pogovarjale odgovorim ji da. Tedaj pa zazvoni šolski zvonec.
Vsi odhitimo iz učilnice.Stečem kooliko hitr morem na hodnik.Tam me že čaka Anže.Vprašam ga kaj je hotel.Bil je čisto tiho.In zato sem mislala že iti.Ampak me zaustavi in mi da na usta velik poljub jaz mupomaga in tamajhen poljub se razširi v velikega in na koncu še v francoskega tedaj pa...
15. februar 2011
prosimmmmmmm hitrooooooooooooooooooooooo
15. februar 2011
hitrooohitroooooooooohitroooooooooooo
15. februar 2011
plissssssssssssssplissssssssssss
nujnoooooooooooooo
15. februar 2011
minutko počakaj
15. februar 2011
Iz učilnice pogleda Marcel on je tudi nora name.Steče do naju Anžeta potisne,in obleži na tleh kot mrtev.Zakričim pokličem učiteljico ona pa rešilca.Anžetu dam umetno dihanje a je vse zamanj probam če se diha ampak na žalost čle še malo.Ustrašim se in se začnem jokati.In potem končn pridejo reševalci.Dajo ga na voziček jaz pa vprašam če lohk grem zraven povejo mi da mogoče če bom pridna priterdila sem.Nesli so ga ven in ga dali v rešilca in začeli mene spraševati kaj se je zgodilo vse jim razložim medtem pa v šoli,se dogajajo grozne reči.Čez kakšno uro me pokliče Zala in vpraša ali je že kaj bolje.odgovcorim ji da.

K: Kaj se dogaja v šoli.
Z: Aja aveš kaj je bilo Marcel je šel k ravnatzeljici in mu je dala ukor če dobi še enega bo moral iz šole.
K: Kaj res a sem spet vsega jaz priva.
Z: še nekaj je.
K: Kaj!
Z: Bolje da ti ne povem!
K: Daj no povej!
Z: Ti si zelo lepa in zato te bodo prepisali na šolo kjer so dekleta in morala boš iti.
K: Kaj ne ne grem se bo že mama pomenila z njim in povej učiteljici da ne grem.
Z: Ej zvonilo je te pokličem pozneje čaw.
15. februar 2011
u35947
u35947
next
15. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg