Forum
u69548
u69548
oila vsem skupaj, to je dokaj resnična zgodba(malo bom spreminjala osebne podatke)
ime mi je Maja in imam prikupno muca Bubiko. Bubika ima eno samo napako; ulovi vse kar je živega in vse kar se premika. je velika lovka. je pri meni v sobi in vedno znova me navdušuje z svojimi dogodivščinami. prejšnji teden sem predvajala glasbo na telefonu, muca pa ga je napadla ter prevračala sem ter tja. nekoč mi je sredi noči kihnila naravnost v obraz. muco smo posvojili. in velikokrat ušpiči neumnost, zato vas bom o neumnostih sproti obveščala. z muco se obožujeva. živimo v hiši z tremi nadstropji, sem edinka in zato imam kar 2 sobi.
z muco bi lahko še nekaj časa živeli v miru, toda ker sem jaz samo jaz sem si za rojstni dan zaželela papigo(skobčevko). na netu sem prebrala vsako malenkost o njej. pripravila sem ji kletko. starši so mi jo kupili. papagaj je modro.črn. ker je komaj prišel, je malo prestrašen. začel si je puliti perje, toda očitno gre le za letno menjavo perja. očitno pa sem se malo uštela, če sem mislila, da bo muca vljudno sprejela nepovabljenega gosta, ki mui bo lastnica namenila čas, ki je namenjen njej.

vas zanima njuno prvo sprečanje?

slikce pa pol(ku bom slikala živalce)

kakšen se vam zadi začetek zgodbe

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps.: http://www.igre123.com/forum/tema/naj-pisatelj/31977/ - se prjauš.?*
09. april 2012
piši naprej!
09. april 2012
u51467
u51467
KAR PIŠI NAPREJ....ZANIMIVO BO.....
09. april 2012
u67416
u67416
piš naprej !!!!
09. april 2012
u69548
u69548
slike: vem da so nekatere za muco full motne, se opravičujem

aja papagajček je pr men od sobote, dans je pa že pet začel

ta je fulllll slaba, sam kaj čmo, bo drugič boljša

dajala bom kar se bo dalo lastne slike, drgač bodo pa tut simbolične z neta
09. april 2012
neext!!!!!!
09. april 2012
u69548
u69548
next

vedela sem, da bom morala muci nekoč pokazati novega "prijatelja" , zato sem se odpravila na misijo nemogoče. muco sem čvrsto prijela ter ji pokazala novega stanovalca. le debelo je pogledala nato pa... to zveste na koncu
zdaj bi vam povedala, kaj si je mislil papagaj (vsaj sklepam, da ga je bilo zelo strah)
"kdo je ta zver tu? kaj so me pripeljali kot hrano zverem, ne ne ne , o mamica moja, kje si zdaj? ta zver me bo zgrabila, in nato... ajajaj, bogi jaz, vedel sem, da ne bo nič dobrega iz tega ko so me odpeljali iz trgovine ter me ločili od bratov in sester. vsi bratje, ki so jih odplejali iz trgovine, se niso nikoli vrnili. zagotovo jih je pojedla ta pošast!!

muca
"maja, kaj je to..phhhhhhhhh, kdo si ti, le čakaj,da te dobim med zobe. še žal ti bo, da si se prikazal tu. zakaj je to železo vmes? maja? in kakšne barve je.hahaha, vsi letalci zunej so sivi, črni, skratka normalni. sicer pa moj želodec itak ne bo prepoznal barve. o, ne, kaj pa če je strupen, okužen? moram ga ubiti, moram! sicer bo maja...sovražim letalce!!!
le čakaj ti...."
in muca se mi je izmuznila iz rok ter naskočila kletko....
hitro sem jo dala stran in jo peljala na hodnik.
papagaj je na srečo ostal brez telesnih poškodb, se pa je dodobra prestrašil.

pripliževal se je večer, in jasno mi je bilo, da muca in papagaj(koki) ni bosta preživela noči v istem prostoruu

te zanima kako sem rešila zaplet?
torej nextej
09. april 2012
u69548
u69548

simbolična fotografija
09. april 2012
next!!!!!!!!!
09. april 2012
u69548
u69548
še....
2 nexta, pa bom
09. april 2012
next
09. april 2012
next
09. april 2012
u69548
u69548
nikica, svoj glas si že dala, ampk naj vam bo
09. april 2012
u69548
u69548
vedela sem, da ne moremo spati vsi v 1 sobi. v tem primeru bi se zjutraj zbudili le 2. logično torej, da papagaj ne bi preživel. ponoči je bilo napovedano slabo vreme, zato muce nisem mogla vreči ven. kot sem že rekla, imam 2 sobi. takoj mi je postala jasno, da bi se dalo to izkoristiti meni v prid. preden izveste razplet pa vam bom malo opisal a svoji sobi
soba 1: tu spim, imam računalnik, se učim, tudi papagajček je tu. je zelene barve. v njej se počutim zelo dobro, tudi postelja je the best
moja soba 1: [img]http://www.nulta.com/trgovina/image.php?id=61535230[/img]
res imam to sobo, le da imam jaz zelene stene, širšo posteljo, pa še pisalno mizo, pa še neke omare

soba 2
tu pa imam tv, pisalno mizo ter kavč, ki je nekoliko neudoben, saj je trd
moj regal za tv:

kavč je kot sem rekla neudoben, toda žrtvovala sem se, zato smo se z muco preselile v sobo 2. to je pomenilo seljenje mačjega wc-ja,... papagaja pa nisem selila, ker bi to nanj povzročilo še dodaten stres (že pot iz trgovine predstavlja težko delo.)
gledala sem tv, muca je kot ponavadi pred spanjem rahlo norela(rahlo pri njej je kar mil kriterij....kot ponavadi je zvlekla stvari iz mize ter jih lovila po tleh...najraje svinčnike...) ko sem ugasnila tv, pa sem skušala zaspati, kar je bilo vse prej kot lahko

kaj je prinesel naslednji dan?

5 nextov, pa zveste
09. april 2012
u69548
u69548

simbolična slika
09. april 2012
u69548
u69548

moj tv

tu je pa moj fotoaparat
09. april 2012
next
09. april 2012
u51467
u51467
NEXT.....
10. april 2012
next
10. april 2012
u64183
u64183
next!!!
10. april 2012
u64183
u64183
Plis dej zdaj next
10. april 2012
u69548
u69548
ok
nextam (čeprou je spet 1 next premalu)

opisujem ponedeljkovo jutro
zbudila sem se dokaj zgodaj za MOJ trermin vstajanja (7.40). seveda si zasluge za to podeljuje bubika(muca), ki je jutranji tip. zelo rada me zbuja. kot prvo skače po men ter se igra z mano(ko spim). celo praska me. s tem mi pokaže da je čas, da tudi zaspanci vstanejo. nato je odšla na tla in premetavala ne vem kaj. sem še napol spala. in ker poznam svojo vztrajno muco sem hočeš, nočeš, moraš vstale ter jo peljala ven. kmalu za tem pa je papagajček Koki zapel svojo prvo jutranjo pesem. sledil je računalnik. ni kaj. nič nimam raje kot jutranjega poležavanja nato pa računalnik . seveda sem se posvetila tudi papagaju. tako je lep, da se mu ne morem upreti. v trgovini so mi zabičali, da naj ga nekaj časa pustim pri mira, ter naj ne drezam vanj. toda jaz ne bi bila jaz, če ne bi storila ravno tega. je pač preveč simpatičen, da bi ga ignorirala. potem je v sobo preišla mami ter mi naročila naj grem na zajtrk. seveda pa ni mogla brez pripombe, da sem zgodaj vstala. no jaz sem se iz tega dneva naučila, da je koristno, če vstaneš prej, saj imaš pred sabo veliko več dneva.
popoldne sem Kokija prvič(se mi zdi) spustila iz kletke. sprva je bil nekoliko nezaupljiv. ko pa sem ga položila vem, je ugotovil, da je zanj bolj na širni prostrosti moje sobe, kot v stisnjeni kletki. ker pa že dolgo ni letel, je imel rahle težave z pristajanjem. zaletel se je v okno(moja napaka, ker ga nisem zakrila), v vrata. ubobi moj papagaj. saj ga še kaj hujšega čaka. nato sem ga vrnila nazaj v kletko. zvečer ga je spoznala moja sošolka na skypu. spet sem ga spustila iz kletke. tu pa se je nekoliko zapletlo. Koki je ugotovil,da je kletka nesramno majhna, zato si je vbil v glavo, da ostane na prostosti. vsakič se mi je izmuznil za nekaj cm. ko sem ga že ujela, me je z kljunom zgrabil tako močno, da sem ga morala spustiti. ko sem ga spustila, je on spustil mene. prebrisan papagaj.
sem ga ujela? kako?

nextej pa zveš
tokrat želim 6 nextov, brez popuščanja
10. april 2012
u64183
u64183
Nextttt!
Tnx da si dala nadeljevanje!
10. april 2012
u69548
u69548
ok
še 5 nextov

dejte čim prej, dan se je mrskej zanimiuga zgodilu
10. april 2012
next
11. april 2012
u69548
u69548
še 4 next
ps: upam,da dobimo kakšnega novega bralca
11. april 2012
EJ TM NA UNI SLIKI V TPRUMU NEXTU TISTA K JE TAZADNA SE VID DA SO IGRE NA RAČUNALNIKU
11. april 2012
NEXT
11. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg