Forum
u75018
u75018
Hej...Moje ime je Žana Strašen.Živim v urejeni okolici z veliko otrok.Imam sestro Lubby ki je v 1 letniku gimnazije..Moji najboljši prijateljici je ime Ula,ki je par mesecev mlajša od mene.Seveda mora biti nekje tudi simpatija!Moja simpatija je Urban,ki živi v isti ulici kot jaz,zato greva skupaj na avtobus.
jaz:

Lubby:

Ula:

Urban:

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. februar 2012
next ♥
04. februar 2012
u75018
u75018
šee 2 nextaa
04. februar 2012
next
04. februar 2012
u75018
u75018
šee en next!!
04. februar 2012
u75018
u75018
okej nextam...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj meje budilka zbudila.Skočila sem iz postelje in stekla do kopalnice.Čez oken sem pogledala naravnost v Urbanovo sobo.Umila sem si zobe in odšla v sobo da bi se oblekla.Odprla sem omaro in nase spravila tole:

Odšla sem po stopnicah v kuhinjo kjer me je že kot običajno čakala družina.Ko sem pojedla sem stekla skozi vrata k busni postaji.Zaslišala sem da me kliče Ula.Obrnila sem se da bi jo objela.Skupaj sve odšle k avtobusni postaji.Čakala sem ko sem videla da Urban hodi proti meni in me pozdravi.Vsa zardela sem mu odzdravila.Avtobus je prišel in hotela sem biti na svoje mestu ko sem se spotaknila ob Ulino nogo in padla naravnost na klopco.
04. februar 2012
neeext!!!
04. februar 2012
nxt < 3
07. februar 2012
nnnnneeeeexxxxxxxtttttttt
next
next
07. februar 2012
u75018
u75018
okej nextam!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hitro sem se pobrala preden me Urban opazi.Odhitela sem na avtobus in se usedla zraven Ule,a me je presenetila Zala.Zala je moja največja kunkorenca.
pogovor med nama:
J-jst Z-zala
Z-o živjo zguba a si se udarla ko si padla na klopco?
J-Zala ne teži prosim.
Z-Neboš se me tako zlahka znebila.Aja in pusti Urbana kar lepo na miru!!

Ula me je vprašala kaj mi je rekla.Seveda sem ji povedala resnico da ne bo težila...
Ko je avtobus zapeljal na dvorišče šole sem stekla naravnost skozi vrata do omarice.
Ko sem odprla omarico sem zagledala listek z napisom I love you. Videla sem da Urban prihaja saj je mel omarico zraven moje!Pozdravil me je še enkrat in me po šoli povabil na sladoled!!Seveda sem privolila.Zala je vse to videla in šeenkrat prišla do Urbana in ga zalizala.V solzah sem stekla do učilnice za Kemijo.Učiteljica me je grdo pogledala kar pomeni da sem spet vpisana zaradi zamujanja...
Po dolgem pouku sem se izogibala Urbana in raje stekla domov kot pa šla z njem na sladoled.Zaprla sem se v sobo in čakala in jokala.Ko mi zazvoni telefon in bil je...
07. februar 2012
next ♥ :* < 33333333333333333333
07. februar 2012
u75018
u75018
ŠE EN NEXT RABM!
07. februar 2012
next!
18. februar 2012
u75018
u75018
Klic je bil od Urbana.(pogovor med nama)

J-jst-U-urban

U-hej...am..a si vredu?čakal sem te pa te nkjer ni blo.
J.ja sevede sem stekla domov če si se pa zalizvou z Zalo.!
U-ja če je pa ona mene prva ka sm pa jaz vedu.
J-ja sej če sm se ti sam smilla na busni k sm padla b lahk tut puvedu!!!
U-hahaha....sevede da ne morem reči da si mi....ušeč.
J-a ti tto resno?,kr jst te mam rada ful!
U-ja pridi zdajle z mano na sladoled?!
J-supr pridm.

In vzela sem torbico in stekla do slaščičarne,kjer naj bi se dubila.Videla sem ga in začela hoditi do njega ko sem prišla do njega me je prijel za roko in močno objel in kušnil na usta!Bila sem presrečna.Šla sva po sladoled in se vsedla v park na klopco k zraven vodnaka.Sledi trenutek resnice ko me je vprašal nekaj resnega.Kaj le?.Če bi hodla z njem bila sem srečna ko ura!
Ker je bil petek me je povabil če bi jutri šla z njem v kino.
sevede sem privolila.Spomnila sem se da je Lubby prišla iz gimnazije in sem morala domov.

Nextam pol k sm u švici pa nism nč duma pol k pa pridm sm pa zmatrana tk da me nebo dougo na komp!!...
19. februar 2012
u75018
u75018
če se vm da lahk prebrate mojo novo zgodbo
http://www.igre123.com/forum/tema/popular-girls-3/29193/
19. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg