Forum
moja zgodbica

govoril bo o punci ann, ki zdej ni nč posebnga. včasih je pa bla ful pupularna pol je pa ena druga pršla pa se noben ni več zmeno zanjo razen njene bff kate, ki je skos zraven nje. no pa tut zalub zanimiv bo

osebe:
ann-16 let, glavna oseba

kate-16 let, annina prijatelca

diana-16, sovražnica

3 nexti pa napišem prvi del

bote bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2012
u61785
u61785
nextiii
08. januar 2012

srednja šola
08. januar 2012
ah bom kr začela
UVOD

še pred dvema mesecoma sem bila najbolj pupolarna na naši šoli. vsi so hoteli biti moji prijatelji. ko smo imeli kosilo so vsi hoteli sedeti z mano zato sem začela stran odrivati svoje prave prijatelje in se družila z največjimi važiči. a vse to je minilo ko se je na šoli pojavila diana. že res da je bila lepa, pametna zabavna hotela sem biti njena prijateljica a videlo se je da ji grem jaz na živce. že v treh tednih je začela postajati vse bolj in bolj popularna in enkrat je celo povedala da ji grem jaz blazno na živce in od takrat naprej sem postala zguba nihče me ni več maral edina oseba, ki se je še vedno hotela družiti z mano je bila kate. poznam jo že od vrtca in ona je moja bff. nekaj časa nisem hotela hoditi v šolo saj je diana razširila zares grozne govorice o meni a zdaj sem se naučila ignorirati njo in njene privržence več časa sem posvetila učenju in moje ocene so narasle a vseeno to ne odtehta tega da vsak dan ko grem pa hodniku zasllišim :MUUUUUU ina LUZERKA. a vse se je spremenilo ko je na šolo prišel on, Ian, bil je najbolj lep in prijazen fant na svetu ni mu bilo mar da me diana ozmerja z luzerko. a na žalost je bil diani ian všeč in začela se je pretvarjati da je moja prijateljica le da bi dobila njegovo pozornost.
next?
08. januar 2012
Nextaj!!
22. januar 2012
Next!
07. februar 2012
u92391
u92391
neexxtt
24. avgust 2012
u92391
u92391