Forum
Zdravo. Sem Lucija,

to je moja naj frendica Laura (bila)

in problemček, zaradi katerega lajf spremeni [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=69250921[/img] TILEN
26. marec 2013
ajde piš ;$
26. marec 2013
"Lucija, ne boš verjela kaj se mi je naredlo!" je v slušalko zavpila Laura. "povej mi vse"
"Pač sem bla na fbju in me je kliknu Amir (:$ < 3 ) in me mal zafrkavu. kasnej še tisti Rok iz c-razreda. "
"haha Lauri, a ti je ker od njiju všeč?"
"Neeeeeeeeee, ni šans no,"
"Ziher boš hodila z enmu, sej grem stavt."
"No ja, se vidva.."

Pomislila sem. Zanimiv da sta jo kliklna Amir in Rok.. No sej ni tok pomembno, mata že razloge. Bilo mi je useno. Odšla sem v glasbo in poslušala More Than This od 1D..
......................................
"LUCIJA!"
pred glasebno šolo me je pričakala Laura
"ojla? Kaj delaš tuki?"
"Amir me je povabu vn omg."
"Čaki a nisi prej rekla da ti ni všeč?"
"no ja."
"Haha, in kam gresta?
"Gresta? GREMO! tud ti in rok gresta. jutri po šoli bomo ostali v knižnici."
"Knižnici? si pa izvirna. lohka mate zmenek v troje. jz ne grem, sorry"
"Morš it!!! kaj nej pa mami rečm?"
"dobr no, sej bom šla."
"Hvala, najbolša si. A ni amir hud?"
razlagala mi je o amirju jaz pa sem razmišljala kako naj prenašam roka. za takega jebača se ma. na živce mi gre -.- Laura je navdušena odšla domov, jaz pa sem spet poslušala One Direction.
***********************************************************************************************
naslednji dan po šoli ;
V knižnici sem sedela zraven Roka. misli revež očitno, da bova tud midva hodila. Dolgočasila sem se 2 ure, včasih kakšno rekla, potem pa odšla..
Laura in Amir sta ostala še malo. Vendar na bus je Laura pritekla vsa rdeča. "A nisi rekla da ne pališ na bosance?" sem bila malo nesramna. z komolcom me je sunila v rebro nato pa mi prišepnila: hodiva.
SUPER! zdaj bom poslušala samo še o amirju. nasmehnila sem se in rekla : Stay in..

nextam?
26. marec 2013
next
26. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg