Forum
(Jaz sem Zendy moja BFF je Sally)

Bil je lep sončen dan in z prijateljico Sally sem odšla na sprehod. Ko sva se pogovarjali sva srečali fante. Sally je bilo nerodno zato je pogledala na tla. En fant mi je bil zelo poznan a ga nisem hotela vprašati kdo je. Ko sva z Sally prišli domov sem se spomnila da sem mami pozabila kupiti zvečilne. Sally sem rekla naj me počaka. Hitro sem se odpravila v trgovino. Ko sem kupila zvečilne sem spet srečala tiste fante. Zagrabila me je panika. Tisti znan fant me je nagovoril >> veš poznana si mi<< je rekel >> tudi ti si meni poznan<< sem rekla. Ugotovila sem da je to Cameron tisti fant ki sem se enkrat po pomoti zaletela vanj. Cameron ni mogel verjeti da sem to jaz. Hitro sem odšla naprej.
Povedala sem Sally da sem srečala Camerona. Sally bi skoraj padla v nezavest. Sally je bila zaljubljena v Camerona. Spet v šoli sem srečala Camerona. Zadnje čase sem se veliko družila z njim. Sally je takoj nagovorila Camerona. S-Sally, C-Cameron in J-Jaz

S: Živjo Cameron danes si pa lepo oblečen
C: Ne pretiravaj Sally.
S: aaaaaaa, Cameron ve kako mi je ime!
J: Seveda ve jaz sem mu rekla
S: Ooo, kaj bo pa rekla na to Lyla?
J: O saj res ona je v Camerona
Z Sally sva odšle
Oprostite ker sem tako malo napisala ampak moram iti ven
12. julij 2014
Z Sally sva odšli naprej. Na poti domov mi je zazvonil telefon. Bila je neznana številka. Hitro sem se oglasila in slišala znan glas. Pri telefonu je bil CAMERON! Bila sem zmedena kako je dobil mojo številko. Nakar mi je Sally rekla da mu je ona dala številko. Zdelo se mi je čudno. Vedela sem da nekaj čutim do njega ampak hotela sem biti samo prijateljica. Cameron me je prosil če pridem k njemu. Sally je bila navdušena. Čeprav je dosti čutila do Camerona mi je hotela le najboljše. Hitro sem se odšla v avto in se odpravila. Ko sem vstopila sem zagledala sliko psa in majhnega dečka. Zelo dolgo sem strmela vanjo nato pa je prišel Cameron. Takoj sem ga vprašala zakaj sem mogla priti. Takoj mi je odgovoril " ja hotel sem te samo malo videti " bila sem besna " kaj???!!!? Zaradi tega sem se mogla voziti skoraj 1h!!! " Cameronu ta glas ni bil všeč. Odpravila sem se k avtu nakar me je Cameron ustavil in mi rekel " hočem iti s tabo na zmenek " samo usupela sem " kaj?!? " Nisem morala narediti nič drugega kot da rečem " ja" Tako sva se odpravila. Moram priznnati da je bil 1. zmenek popoln. Ko sem pogledala na uro sem se začudila da je bila že toliko ura. Poslovila sem se in odšla. Ko sem prišla v šolo me je tam čakala Lyla. Bilo me je že strah da mi bo spet nakladala zato sem jo ignorirala. Zgrabila me je za kapuco in me povlekla k sebi. Takoj je rekla " zakaj si šla na zmenek z mojim fantom?!?! " jaz sem pa rekla " saj ni bil tvoj fant " Lyla mi je rekla da me bo nagnala a je seveda nisem poslušala. Seveda se mi je potem zazdelo da hočem biti prijateljica z Camerom. Hitro sem se odpravila v učilnico. Sledila je matematika vsi smo se dolgočasili. Kmalu je bilo konec lahko smo odšli domov Z Sally sva odšli domov. Doma sva si prebrali knjigo kjer piše vse o fantih. Tako sem bila pripravljena na vse. Spet telefon. Le kdo je?? Spet je bil Cameron zdaj mi je povedal da je Lyla pri njen. Zdelo se mi je čudno zato sem se odpravila k njem " spet" Videla sem Lylo kako ga nadleguje. T
14. julij 2014
Takrat sem spoznala da mi ni vseeno.
14. julij 2014
zdaj se naj vam pa predstavim!

Sem Zendy(15)

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20130104090842/fafiktion/de/images/2/20/Cute-tumblr-girl-in-snapback-300x300.jpg

(oprostite da vam slike kažem oz. pošiljam takole ampak nekaj mi šteka)

Hodim z Cameronom, imam sovražnico Lylo in BFF Sally
15. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg