Forum
u28341
u28341
No jst bi napisala eno zgodbo. Res je da sem nova med vami ampak so me vaše zgodbe nagnile k pisanju. Pisala bi o punci ki ima prijateljico in prijatelja potem pa se nevedoč zaljubi v prijatelja ampak je on zaljubljen v njeno sovražnico...

Ali napišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2010
itak
19. september 2010
u28341
u28341
No če nimate nič proti bi mal zečela pa če vam nebo všeč ne bom več pisala.
19. september 2010
u28341
u28341
Ime mi je Klara. Stara sem 13 in imam najboljšo prjatlco Tino ter prijatelja Jana. Zelo ju imam rada. Je ponedeljek in jaz se zbudim ob 7.00 . Danes sem še posebej napete ker imam govorni nastop iz slovenščine. No ustanem in se uredim nato pa grem v šolo. Šolo imam blizu tako da nisem dolgo hodila. V učilnici mi vsi zaželijo srečo in začnem. Ko sem pa končala pa vidim da me vsi zaskrbljeno gledajo. Nevem zakaj in pogledam k učiteljici ta pa ...
19. september 2010
u19580
u19580
next
19. september 2010
u28341
u28341
Ta pa mi pove da sem čisto rdeča. O ne!! Zakaj se to dogaja samo meni. Stečem k ogledalu ter se pogledam. Dobila sem izpuščaje. To mi se pogosto zgodi ko sem živčna. No vsaj ena dobra stvar dobila sem 5 in vsi so mi čestitajo. Doma me pokliče Tina in mi pove da pripravlja zabavo in naj pridem.
19. september 2010
u28341
u28341
Popoldne sva s Tino šli v shoping. V trgovini pa naletiva na najino sovražnico Anjo ter njeni pajdašici Zaro in Diano. Nisem je marale ker se je zmeraj delala da je glavna. Zato sem se raje obrnila ter šla. Tina je stekla za mano ter mi rakla: Oprosti Klara ampak te kače bojo tudi na zabavi. Zdaj sem se ustavila. Ta zabava se ne bo končala brez težav. Potem sva šli na eno kavo in končno po obleki. Ko sem prišla domov pa vidim ...
19. september 2010
u28341
u28341
Vidim svojega bratranca Alexsa in Jana,ki se pogovarjata. Stopila sem v hišo in se takoj na vhodu spotaknila ob velikanski kovček. Takrat pa me fanta le opazita in mi pomagata vstati. Ko se usedem na kavč pa vprašam Alexsa: Alex kaj pa ti tukaj??? On pa: Ja no preselil se bom k vam. O ne!! Skoraj sem padla v nezavest. Pa saj to ni res. Ko sem se pomirila pa vidim še Jana. Vprašam ga: Kaj pa ti delaš pri meni?? On pa: Ja vidim da si pozabila. Prišel sem ker si mi obljubila inštrukcije iz matematike. Joj zdaj pa še to. Pospremim Alexsa v sobo za goste. Potem pa sva se z Janom šla učit. Naenkrat pa na vratih pozvoni in saj ne morem vrjeti,saj to je...
19. september 2010
u28341
u28341
no Zdej pa prosim mal komentirite.
19. september 2010
u28341
u28341
To je moj bivši sošolec Benjamin. Bil je zelo luštkan. Ko sva bila sošolca je bil majhen in suh zdaj pa je visok in močnejši. Mislim da sem se zaljubila si rečem. Najin pogovor:
J-jaz
B-Benjamin
B- živjo a me se spomneš??
J-ja seveda izvoli s čem ti lahko pomagam?
B-ja nč mi ni treba pomagati samo pozdravit sem te prišel.
J-Aja no pridi not
Usedel se je na kavč jaz pa sem nama skuhala čaj. Potem sva se pogovarjala o šoli,prijateljih itd. Minila je ena ura in po stopnicah sem slišala korakanje. Obrnila sem se in videla Jana!! Ops pozabila sem nanj. Opravičila sem mu se in on mi je oprostil nato pa sta oba odšla domov. Ostala sem sama z bratrancom. Čez 15 min sta prišla starša ki pa sta imela svoje podjetje in sta cel čas potovala in delala. Mami je skuhala večerjo in po njej sem odšla v svojo sobo. Tam sem brala knjigo nato pa sem odšla spat. Sanjala sem Benjamina. Naslednje jutro nam je učiteljica predstavilla novega učenca. In to je bil Benjamin. Posedla ga je zraven mene in začeli smo s poukom. Po pouku mi je Tina povedala da je na zabavo povabila tudi Benjamina. Bila sem ji zelo hvaležna. Prišel je petek dan zabave in...
19. september 2010
u28341
u28341
in pome je prišla Tina nato pa sva skupaj šli. Na zabavi so bili vsi tisti ki jih poznam in tudi tisti ki jih nisem poznala. Prišel je Jan z Benjaminom. Ooovv . Obrnila sem se k Tini in začeli sva se pogovarjati. Pozdravili sva fanta in se zapletli v pogovor z njima. Na koncu zabave je prišel Benjamin in me vprašal: Ej a bi bla ti moja punca? Jaz ga čudno pogledam potem pa lahkotno rečem : ja. Sploh nisem vedela kako sem lahko tako hladna. Skupaj sva se zabavala do nemoglosti. Potem pa nekega dne...
20. september 2010
u106441
u106441
next
16. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg