Forum
to je moja 4 zgodba.
1. http://www.igre123.com/forum/tema/crazy-summer-(with-1d)/43388/1
2. http://www.igre123.com/forum/tema/2-girls-1-boy-(with-one-direction)/44192/1
3. http://www.igre123.com/forum/tema/my-crazy-life-(with-one-direction)/43951/2 (ne bom nadaljevala)
''Monsterixi!!!!!!!!!!!!'' se je zadrla gospa Joung ''hitro'' sem vzkliknila in z Amy, Jackom in Alexom smo stekli v sobo. ''to je bilo najboljše do zdaj'' sem se zasmejala in se vrgla na posteljo ''se strinjam'' je potrdila Amy ''ampak to ni to Liam nam manjka'' je rekel Alex in pokimala sem. No najbrž vam ni nič jasno. Sem Ashley Frederic in sem brez staršev zato živim v sirotišnici. Stara sem 16 let, prav tako kot Amy in Jack, Alex pa je 17. To so moji najboljši prijatelji. Včasih je bil tudi Liam ampak so ga posvojili pri mojih 11 in njegovih 13. No imenujemo se Monsterixi in velikokrat kaj všpičimo. Danes smo 'ravnateljici' v predal podtaknili smrdljica in to ni naš največji podvig. No Liam je bil moja 1 ljubezen in ne bom ga pozabila. Odkar ga ni se nisem zaljubila pa čeprav so skoraj vsi fantje vame. Jack ima punco Hannah, Alex pa punco Lizzy (Liz). Ravno se odpravljamo na večerjo. O ne mimo prihaja Alyson naša sovražnica, ki je zaljubljena v Alexa in obožuje neko skupino One darecton al neki tazga. Najbolj všeč ji je Liam, vedno ko omeni njegovo ime me zaboli. ''o luzerčki'' je zatežila. Pokazala sem ji jezik in vsi so se zasmejali ona pa je vzvišeno nadaljevala pot. Po večerji smo se odpravili spat. Aja pa uni One karkoliže so za nas neke glupe cvileče čivave.

----------------------------------- next morning----------------------------------------
''Monsterixi novico imam za vas..........................

Amy:

Alex:

Jack:

Alyson:

gospa Young:

----------------------------------------------------------------------------------------------
kaj bodo izvedeli?
komentarji................
nextam?

Bi brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. november 2012
u58303
u58303
next
14. november 2012
kaj bodo izvedeli?tisti liam od 1D je uni k so ga posvojili
komentarji................začetek je ok pa plis piši dolge nexte
nextam? obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nova bralka )))))))))))))))
14. november 2012
nextam
''monsterixi vstanite novico imam za vas!!!!!!!!!'' je vpila gospa Joung. ''KWA JE SPET!!!!!!'' sem se zadrla ''no prav vsi ste posvojeni!!!!'' je vzkliknila ''no nasrečo ne v isto družino ker drugače se bi mi una družina smilila'' je še dodala meni pa se je povesil pogled ''Dajmo zmigajte se gremo!!!!'' je še naprej vpila ''jaz vas bom razvozila'' je še dodala in odšla vzela sem obleke in se preoblekla. Ja kar pred fantoma saj smo navajeni seveda imamo na sebi vedno spodno perilo. Oblekla sem:

''Jack a mi urediš frizuro?'' sem prosila Jacka on pa me je čudno pogledal. ''aha lahko ja'' se je nasmehnil. Gospa Joung, Amy in Alex pa so naju čudno pogledali. Jack je stopil do mene in mi skuštral lase. Izgledala sem tako:

(še bolj so bili skuštrani)

''nagrada?'' je vprašal pokimala sem, stopila k njemu in ga poljubila na lice seveda sem mogla stopit na prste saj je bil dosti večji od mene. On je kar zažarel. ''no gremo'' je začela tečnariti gospa Joung ko si je upomogla od šoka. Alex je sedel spredaj mi 3 pa zadaj. Jaz sem sedla na desno stran, Amy na levo, Jack pa v sredino. Roke je dal okoli najinih ramen in rekel: ''jej med 2 bejbama sedim'' se je považil ''hej!!'' sva vzkliknili in se mu probali izmuzniti iz objema vendar neuspešno ''hej stari kr fovš sem ti'' se vmeša Alex, Jack pa mu pokaže jezik. Kmalu pride gospa Joung in se odpeljemo. Med potjo reče: ''sprememba načrta vsi greste k eni družini'' je rekla ''JUHU'' smo vsi zavpili ''ej jz ne bi oglušela'' se je pritožila. Jack naju še kar ni spustu iz objema ''okej Jack pusti naju'' sem mu rekla on pa je pokimal in dal roke na svoje noge. Kmalu smo prispeli pred veliko, veliko oz. ogromno vilo. Gospa Joung je ustavila in iztopili smo. Gospa Joung je pozvonila in odprla je neka gospa povabila nas je notri ampak gospa Joung je odšla. Vzelo smo prtljago in odšli notri. ''fantje prišle so!!!!!!!!!!''se je zadrla da sem skoraj oglušela. Kmalu se je na stopnicah pojavilo 5 postav. Pa saj to so...................
14. november 2012
kdo je to?1D x.d
komentarji......svetouno pišeš
next?obvezno <3 <3
14. november 2012
hvala <3333
14. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeexxt
14. november 2012
nextam
Pa saj so to 1D. Dregnila sem Amy in ji pokazala stopnišče zavila je z očmi in povedala Alexu jaz pa sem prišepnila Jacku. ''Saj bo ok mala'' mi je prišepnil Jack ''ne ti men mala'' sem mu zašepetala nazaj. Kmalu so se pojavili pred nami. ''Harry to so otroci ki bodo živeli pri nas. No to so Ashley, Amy, Alex in tisti za Ashley Jack'' je povedala ''jaz sem Anne, to je Gemma, te fante najbrž poznate'' je končala Anne ''Shey?'' je rekel tisti Liam in spet me je zabolelo ''tako me kličejo samo najboljši prijatelji'' sem mu zabrusila in spustila solzo Jack me je objel. ''počakaj'' je rekel in stekel nekam gor ''no hej?'' je začelj pudelj ''hej'' smo z mrkim glasom in obrazom odgovorili ''no vidim da niste naši feni'' je nadaljeval takrat je prišel Liam dol in mi v roke potisnil fotografije:

(jaz, Liam, Jack in Alex)

&

(jaz in Liam)

&

(jaz, Liam in Jack)

''Liam?'' sem vprašala ko sem 10x pogledala slike, pokimal je. Objela sem ga ''pogrešala sem te'' sem rekla solznimi očmi ''tudi jaz tebe'' je rekel in me objel. Potem je objel še ostale ''kaj ste kej novega ušpičili MONSTERIXI?'' je rekel ''mah Joungovi smo v predal podtaknili smrdlivca pa še kaj bi se našlo, ampak brez tebe to ni to'' je povedal Alex. Nasmehnila sem se potem pa pogledal Jacka. V njegovih očeh nisem videla sreče temveč jezo, ljubosumje ''Jack se lahko pogovoriva?'' sem ga vprašala pokimal je in mi sledil.
14. november 2012
neeeeeeeeeeeexxt
14. november 2012
neeext!
14. november 2012
u65741
u65741
next
15. november 2012
kaj mislite da je vzrok za Jackovo slabo voljo?kr je liam slavn
komentarji.................svetouno pišeš
next?obvezno!!!!!!!!!!!!!! )
15. november 2012
next
15. november 2012
nextam
''greva se pogovarjat v slovenščini?'' sem ga vprašala on pa je pokimal aja nisem še povedala. Mi2 z Amy sva iz Slovenije in sva še fante navčili ta jezik in to je naš 'tajni' jezik. ''kaj je narobe Jacky?'' sem vprašala Jacky sem ga klicala ko sem bila zaskrbljena. ''oprosti moral bi ti prej povedati. Ampak všeč si mi odkar sem te prvič videl. In vsako leto mi je hujše ker ga vedno več pogrešaš ampak nimam kaj za skupaj sta. Preveč sta srečna da bi vaju ločil'' je končal ''oprosti Jacky ampak veš kaj mi Liam pomeni sploh pa tudi ti si več kot prijatelj. Pridi našel si boš boljšo kot sem jaz zdaj pa pejva notri'' sem rekla in mu obrisala solzo ki mu je stekla po licu. Objela sem ga. Šele takrat sem se spomnila da sem v hiši cvilečih čivav. ''greš z mano razpakirat'' sem ga vprašala pokimal je ko sva vstopila v hišo nisva vedela kje so sobe ''LI!!!!!!!!!!!'' sem se zadrla ''ja ASH????'' se je zadrl ''kje so sobe?'' (v angleščini) sem se zadrla ''uuuu SHIT!!!!!!!'' se je zadrl ''Kaj pa je?!!'' sem se zadrla ''pridte vsi v dnevno'' se je zadrl. In sva šla še midva. Ko smo bili vsi v dnevni je vprašal: ''no kako bomo spali mamo 2 sobi za goste'' je rekel ''jaz bom z Jackom ker je moj frizer'' sem se javila ''potem bom jaz z Alexom, ker nimam namena biti z nikomor od vas je rekla in pokazala na vse 1D fante razen Liama. Pogledala sem Liama v njegovih očeh je bilo ljubosumje, le zakaj
------------------------------------- Liam --------------------------------------
Tako sem bil vesel da spet vidim Ash ampak ona več kot očitno ne mara drugih fantov. Ko sem vprašal kako bomo spali se je brez čakanja javila da bo za Jackom saj je njen 'frizer' nevem v kakšnem smislu ker frizure nima kaj prida lepe. Čeprav je vseeno čudovita <3. Upam samo da je izgubila sposobnost da vidi ko njene prijatelje kaj teži v njihovih očeh. Pogledala me je in nato nekaj zašepetala Jacku in on je pokimal ter me tudi on pogledal. Le kaj je spet sem jezno pomislil. Potem so odšli do sob Jack pa je prišel do mene in rekel....................
15. november 2012
next aja pa prj sm pozabla povet NOVA BRALKA
15. november 2012
Kaj je Jack rekel Liamu?zkj je lubosumn se mi zdi
komentarji.............svetouno pišeš
next?obvezno!!!!!!!!!
15. november 2012
še 1
15. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtz
15. november 2012
sory ampak bom še mal počakala ker zdej nimam časa
15. november 2012
reku mu je: "Lilijana, NEXT!" haha
15. november 2012
hvala <333 obljubim da bom še danes sam najprej pa kosilo pa naloga
16. november 2012
nextam
j-jaz, o-on

o-še znaš slovenščino? pokimal sem
o- (pogovor v slo) Prosim te ne glej tako ljubosumno ker med nama z Ashy nimava nič sva le dobra prijatelja.
j- ja zakaj pa je potem želela biti s tabo v sobi?
o- ker sem njen osebni frizer
j- ja pa jade glede na frizuro nisi ravno nadarjen
o- ravno zato smo mosterixi bolj smo grozni bolj nam je všeč
j- nevem
o- Liam ko sva šla ven mi je povedala da tebe ljubi. Saj mi je všeč ampak ji privoščim le najboljše. Pa prosim ne ji povedat da sem ti povedal, da te ljubi ker me bo ubila.

Pokimal sem in ga objel. Nisem mogel verjeti. Objem mi je vrnil nato pa sva odšla vsak v svojo sobo.
Kmalu se je vrnil Jack in bil je dobre volje. ''kaj pa je?'' me je zanimalo ''ni važno'' je rekel ''daj no.......'' sem še naprej težila on pa je odkimal. Raje sem odnehala ker ne bi nikamor prišla. Hitro sva pospravila nato pa odšla na večerjo:

Ko smo pojedli smo se šli .................................
nextam?

=) Ashleyina in Jackova soba:

16. november 2012
kaj so se šli?resnica ali iziv
je Liam verjel Jacku?jp
komentariji........................ svetouno pišeš
nextam?obvezno!!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
16. november 2012
hvala ti <3333

še 1
16. november 2012
flašo resnice