Forum
u32708
u32708
hja, spet ena zgodbica.

pisala bom o situacijah v katerih se znajde veliko punc, mogoče tudi fanov; kdo je bolj pomemben prijatelji ali ljubezen življenja!? (:

Zgodbico bom pisala vsak dan, če pa bo vmes prišlo kaj drugega pa vas bom obvestila..

Nika (:

Ali naj napišem zgodbico? :$

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2011
piši piši
01. julij 2011
u32708
u32708
Moje ime je Lea in stara sem 15 let.. napočil je 24. junij in končno sem bila konec s osnouno šolo! .. VAMOS srednja šola! .. Mama mi je vedno govorila da bom v srednji šoli spoznala svojo najboljšo prijateljico. Upala pa sem tudi na kakšnega fanta.. Ker mi v osnovni šoli ljubezen ni bila ravno preveč naklonjena.. Ravno v 9. razredu so se vse prijateljice skregale z mano, ker naj bi moji sošolki speljala fanta. imela sem edino 1 pravo prijateljico Tjašo. Kot vidite mi tudi prijateljstvo ni bilo naklonjeno. Končno sem dočakala 1. šolski dan v srednji šoli.. Zjutraj sem se zbudila že ob petih. Mislim da je bilo to zaradi živčnosti. Strah me je bilo ker se na tisto šolo ni vpisal noben iz naše šole.. Tako da ne bom poznala nikogar.. Na hitro sem si namazala trepalnice in nahitro še z barvico.. malo pudra in bila sem končana. Oblekla sem si še moja najljubša oblačila in kmalu je napočil čas da grem na avtobusno postajo. Takoj ko sem stopila v šolo se mi je bilo vzdušje zelo sproščajoče.
oblačila: (srednja slikca)

02. julij 2011
u38228
u38228
Next. Cool je.!
02. julij 2011
u32708
u32708
še usaj 2 nexta
02. julij 2011
u32708
u32708
sorčevič k učeri nism pisala sam sm bla na novi maši(:

Prvo kar sem videla je bil najlepši fant, kar sem jih kdaj videla! Imel je modre učke in blond laske*__* Bil je res POPOLN! Takraat pa me nekdo prestraši. Skočila sem in zakričala.. Vsi na hodniku so pogledali proti meni in se začeli smejati. Jaz pa sems e hotela udreti v zemljo.. Pogledala sem za sabo in za mano je bila neka punca.. videti je bila popuna. Nasmehnila se mi je.. Najin pogovor je potekal takole:
(j~jaz s~sara (ta punca))

S:hej
J:hej.
S: kako ti je ime?
J: Lea. tebi?
S: jaz ssem Sara.
J: supr.. v kerm razredu pa si?
S: 1. e . ti?
J: tudi!
S: prijateljici?
J: seveda!

takrat sem videla da bo ostala ona moja prijateljica za vedno! Res minevali so dnevi, tedni... In vsak dan sva bile s Ssaro boljše prijateljice.. Vsak dan sem gledala tistega tipa.. mislim da mu je ime Nejc. Bil je š en navaden dan v šoli... Ko smo sedeli pri kosilu pa je Nejc prisedel k meni! o.o ..
04. julij 2011
next
04. julij 2011
u51015
u51015
Next
Pa zakaj mi nisi povedala, da pises nobo zgodbico!!!!
Lawju
04. julij 2011
u37271
u37271
next
04. julij 2011
neeeeeext!!!!!
04. julij 2011
u32708
u32708
Srce mi je začelo razbijati kot še nikoli.. Sara se mi je nasmehnila in mi pomežiknila..
(j~jaz n~nejc)
N; a lahko prisedem k lepotici?
J; (iz sebe nisem mogla spraviti nobene besede, ker se mi je v grlu nredil gromozanski cmok) /prikimala sem/
N; Kako pa ti je ime če smem izvedeti?
J; l l l lea sem.
N; lepo ime.. v katerem letniku si?
J; (takrat sem se že malo sprostila čeprav ne čisto) v 1.e ..
N; ooo fazanka! :') Takrat iz žepa povleče alkoholni flumaster in mi na po celem telesu začne pisat črko ''F'' ....
J; (začela sem se smejati ker me je žgečkalo) a ni to malo prepozno? od 1. dne je če nekaj tednov?
N; hja to je res.. ampak take lepotice pridejo na vrsto šele po nekaj tednih.
J; (STOPILA SE BOM!) awhh... no navsezadnje.. v katerem letniku pa si ti?
N; v 3.b
J; uauu..

takrat pa mi nekdo porine glavo v slaščico.. Nejc mije začel brisati obraz.. Za mano pa je stala neka punca.. mislim da sem jo enkrat videla v objemu Nejca.. K k k KAJ ČE JE NJEGOVA PUNCA!? Na zapestici ji je pisalo Ula.. Nejc jo je v istem trenutku potegnil za roko in jo odvlekel na samo.. nisem slišala kaj se je dogajalo.

takrat Ula odide stran.. Nejc pa pride do mene. Nisem vedela kaj naj pričakujem :/
05. julij 2011
u28341
u28341
next!!! supr je
05. julij 2011
u40668
u40668
nexxt.
05. julij 2011
Next
05. julij 2011
so se vse prijateljice skregale z mano, ker naj bi moji sošolki speljala fanta. imela sem edino 1 pravo prijateljico Tjašo.
ta stauk mi je od učeri neki znan ane nika????

next pikej
05. julij 2011
neeeeeext
05. julij 2011
next
06. julij 2011
u32708
u32708
Ko je prišel do mene je pograbil pladenj in ga odnesel v kuhinjo.. Brez nobenih pogledov, besed,.. Nič. Samo odkorakal je in odšel iz jedilnice.. Sara je prišla do mene.. Objela me je in mi odnesla pladenj. Skupaj sva brez besed odšli proti domu. Pred mojimi vrati pa mi je povedala da je opazovala dogajanje in da naj bi bila Ula njegova punca. Takrat sem planila v jok. Saj sem vedela, nikoli v življenju ne bom imela sreče v ljubezni. Sara mi je rekla, da ima zdaj plesne vaje ob 5h pa pride k meni. Ko sem prišla notri ni bilo nobenega doma. Slekla sem se in odšla pod tuš. kar naenkrat pa sem na trebuhu zagledala številko: 031584269, odspodaj pa je pisalo: pokliči me, Nejc♥! takrat so se mi uči zasvetile. Na hitro sem se stuširala nato pa takoj poklicala Tjašo.. Oglasila se je rekla da ravno prihaja k meni ker plesne vaje odpadejo. Bila sem zelo vesela.. Ko je prišla k meni sva poklicale To številko, Nejca? Oglasila se je neka punca.. Kasneje sem ugotovila da je to Ula. Če bi radi zvedl kako je potekal pogovor, komenterite (:
............................................................................
Lara: zlo znn mi je ta stauk
hvala usm da berete zgodbico: )
06. julij 2011
u32708
u32708
jaz:

Sara:

Nejc:

Ula:

06. julij 2011
u32708
u32708
*aja pa tm sm poklicala Saro ne Tjašo :/
06. julij 2011
u28341
u28341
NeXt !!!!
06. julij 2011
neext
06. julij 2011
Next!!!!!!!!
06. julij 2011
u40668
u40668
neext.
06. julij 2011
NEXTAJ PIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC.
zame naredi lepi konec
06. julij 2011
u32708
u32708
sorry dns ne bom pisala zato k sm ful zmatrana
07. julij 2011
lenuhc moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
07. julij 2011
neeeext *_*
07. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeext
08. julij 2011
u32708
u32708
najin pogovor je potekal takole;
(j~jst, U~ula)
J~ hej, Lea tuki.
U~ o ti si tista ku*** k im je hotla spelat mojga NEJCA! -.-
J~ okej, kdo si ti in a ni to cifra od Nejca?
U~ Ula sm punca od nejca če še ne veš. in ja to je nejgova cifra.
J~ ja in če si?! dej mi ga rosm na telefon?
U~ ne, ker ne bom dovolila da mi ga speleš ker je MOJ!
-prekinila sem-

Špela je vse slišala, ker sem imela na zvočniku.. Bila sm čisto potrta.. začele so mi tečt souze. in res nism vedela kaj naj naredim. Sara me je tolažila da bo vse uredu. S Saro sva odšle malo ven na zrak. Kar naenkrat pa pred sabo zagledam Nejca.. Obrnila sem se in začela teči stran.. Takrat pa me nekdo dohiti in me prime za ramo. Za mano je stal on. ''oo lepotička, kaj pa je narobe da tok tečeš? tvojo prjatlco je skor kap?!'' odgovorila sm mu, '' in pol mi po vsem tem rečeš še lepotička!? kličem te, oglasi se mi tvoja punca tista Ula al kako ji je ime in po lti tkole?! res enevm kaj ti je! ampak ZGIN inz mojga lajfa ker te nočm več gledat!? '' takrat pa pride Sara in še ona začne naderat Nejca'' pr***! kako si upaš! veš ko kje Lea že pretrpela u lajfu zrd lubezni, pol jo pa še ti tkole zajebaš! SPI**!?'' nejcu sploh nisva pustili do besede.. Začele sva hoditi stran.. Mislila sem da se mi bo podrl cel svet. Sara me je pospremila do doma me objela nato pa ej morala domov. Jaz sem šla takoj pod tuš, potem pa se šla pogledat na Facebook če je akj novega.. imela sem 2 prošnji za prijatelstvo in eno sporočilo. Dodal me je Nejc in pa še nek Žiga. Obadva sem sprejela, čeprav se mi za tega Žigata niti sanjalo ni kdo je, Nejca pa sploh nevem zakaj sem sprejela.. zasebno spročilo je bilo od NEJCA!? ptisalo je takole:

Lea!

Nevem kaj se je dogajalo v parku ko smo se srečal! Ula sploh ni moja punca, ampak se mi samo prlizuje in jo mam že dovol. in men so po šoli ukradl telefon tkoda sploh nevem kdo se ti je oglasu? Lea, ti si men že od pruga trenutka k sm te vidu ušeč! RAD TE MAM! < 3

Nejc♥

Gledala sem v ekran in ostala brez besed! o.o sari sem poslala sms, da mi je Nejc poslal zasebca in da ni vse tako kot zgleda.Takrat se mi je Nejc začel smiliti. S Saro sva ga tako nahrulili on pa v resnici ni čisto nič kriv Zakaj vedno vse zaserjem! Kar naenkrat pa me Nejc klikne na četu (najin pogovor je potekal takole):
next?
08. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg