Forum
jas sem se odločila da bom napisala zgodbo o prijateljstvu.na začetku rabim vsaj 5 nextov da začnem. upam da vas bo sodelovalo največ. kaj naj še povem pravila tako lai tako poznate. ok!

boste sodelovali ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. september 2012
u99383
u99383
next next next next next!
22. september 2012
neeeeeeeeeeeeext
22. september 2012
ja ampak to se šteje kot 1 next
22. september 2012
že 2 nexta
22. september 2012
ups
22. september 2012
no pa se mi zdi da bi lahko kar začeli
23. september 2012
next
23. september 2012
next
23. september 2012
luka

matej

23. september 2012
tu je bilo nekaj slik nastopajočih jas sem pa tina in zgodba se gre u čudnem razredu
bolj kot ne.saj nekaj fantov še manjka ampak nič zato ker jih nebom nevem kaj umenjala.

zdaj pa rabim 5 nextov da začnem pripoveduvat
23. september 2012
pa se opravičujem da se slike niso odprle
23. september 2012
bi mi pomagale oglaševat
23. september 2012
Saj ni nič next (aja je to tvoja prva zgodba?)
23. september 2012
ja nimam pojma kako bom to napisala
23. september 2012
Plosim nextaj
23. september 2012
next
next
next
next
23. september 2012
Aaaa jaz sm enkrat in še zmer eno pišm pa nanaprimr začni z besedilom naprimer Katja takooj pridi iz svoje sobe je zakričala mama ampak umes moraš dati ustrezna ločila in druge stvari pol pa naprej zagledano piš k kr nouš mogla nehat k bom mela tuk zamisli in domišlije prepusti se domišliji res dolgo boš pisala in zelo dobr next bo če se bom potrudila
23. september 2012
Tam k piše na koncu bom sm misnla napisat boš ampak sm hitela spreglej napako
23. september 2012
naj bo za prvič
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nekega dne sem šla v šolo z šolskim prevozom (ker sem stanovala še kar daleč od šole)no ko se usedem v avto vidim jano še vso zaspano.ko se pripeljemo v šolo kot ponavadi učitelj že na daleč zavpije v varstvo (beda ,sovražim varstvo)no jas in jana si nesema čevlje v omarico in grema dol. v varstvu je taka gneča da je groza z jano se vsedema za eno klop in se začnema pogovarjati.ko je ura 8.10 gremo v razrede. končno!!!! rečema obe. v razredu sedima skupaj in jana reče j- jas ja-jana
ja:a maš nalogo
j:ja nevem beda pozabla sem
ja:ka boš pa zaj js sm jo tud pozabva
j:ja rešma jo
ok in midve grema reševat nalogo.počasi pridejo v šolo še drugi prva v razred vstopi ....
23. september 2012
a bo ok za prvič vem malo bolj dalše ampak za prvič .kaj misliš
23. september 2012
next

pa za prvo zgodbo je čisto vredu
23. september 2012
Dobr še kr katere narodnosti si no iz kje si iz dolenjske... gorenjske kej kr tku pišeš grema pravilno se napiše gremo ali greva pa sm misnla da si in nevem kje ampak jaz sem iz dolenske
23. september 2012
ne sm iz koroške in na koroškem govorim no kk ti naj povem no pač mamo svoj jezik
23. september 2012
aaaaaa sej ni nč sm mamo tut tku knjižni jezik k ga uporabla usa državas ej jst sm ti tu zdej k pišm napisala po dolensku oziroma po domač
23. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg