Forum
u28640
u28640
Hmm ja. Vem da je to že moja 3 zgodbica in bi prosila admina, da prejšnje dve zbriše. Skorej noben jih ni brou, tako da sm se odločila napisat drugo. (: To bom pisala do konca, tud če noben nebo brau.
To bo taka zgodba, k se lahko zgodi vsakmu. O prijateljicah, k vedno skupaj tičita, pol pa se use spremeni in ena ostane sama. Kmalu postaneta največji sovražnici. Zakaj boste pa vidl, če boste bral. ^^

Ali boš bral zgodbico.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. oktober 2010
u21802
u21802
daj žačni prosim
02. oktober 2010
u21802
u21802
upsiiiiiiiii
*začni*
02. oktober 2010
u28640
u28640
Tekla sem in tekla, kakor so me nesle noge.Kot bi mi šlo za življenje. Dihanje je bilo težko in srce je nabijalo kot zmešano. Počasi sem začela čutiti bolečino v pasu, ampak vedela sem, da gre danes zares in da nesmem odnehati. Obrnila sem se in za sabo zagledala Isabelo. Gledala me je strmo v oči in z njih je kar samo govorilo.: Prehitela te bom. Nikoli ti nebo uspelo. Obrnila sem glavo in pospešila. Še 100 metrov. Še malo. "4.11" se zadere učitelj in publika ponori. Oddahnem si in popijem malo vode. Oh, pozabila sem se predstaviti. Ime mi je Aneja in trenutno se nahajam na mladinskem prvenstvu v teku in kot prva sem zaključila tek. Komaj sem se postavila pokonci me je okoli ramen objela Anabela, moja najbolša prijateljica."Čestitam, prvakinja." Nasmehnila sem se in se veselila. Pogledala sem Isabelo in ona je le srdito gledala proti meni. Sovraživa se že od vrtca, ko mi je kozarček zelene barve zlila na glavo, takoj potem ko sem ji iz glave izpulila šop las, ker mi je ukradla sliko. Bila je lepa, to je že res, ampak skrajno vzvišena in važna. No pa saj je vseeno. Anabela mi je veselo rekla.:"Tole morava proslaviti s partijem." Zmajala sem z glavo. "Jutri pri meni doma ob petih." sem rekla. Nato sem šla v garderobe. Preoblekla sem se in se umila. Pri sosednjem umivalniku sem zagledala Isabelo, ki mi je hladno rekla.:"Čestitam za zmago. Ampak ne navadi se preveč na ta občutek veselja, kmalu bo minil." Oh, resno jo sovražim...
Nextam.? ^^
02. oktober 2010
u28640
u28640
Kaj zj nadaljujem al ne. :/
02. oktober 2010
u28575
u28575
Next!
Ful dobra!
02. oktober 2010
u28640
u28640
Na poti domov sem razmišljala o njenih besedah. Kaj pa ima ona pojma o mojem življenju.? No ja razen tega, kaj se z mano dogaja v šoli. Kljub vsem prošnjam z moje in njene strani so naju dali v isti razred. Super. In sedaj sva sošolke, zaradi tega pa ima naš razred tako rekoč 2 skupini. "Popularni" ki jih je malo manj, v glavnem pa so podvrženci in kloni Anabele. Potem pa smo tukaj normalni ljudje, ki smo pač povprečni in nemaramo Anabele. Nas je malo več in večinoma smo samo punce, ker se fantje slinijo pod njenimi časri, zer se ne zavedajo, da vsakega od njih vleče za nos. Ja tudi naivneži morajo obstajati. Ko smo prispeli do doma in sem odprla vrata, me je skoraj zadela kap...
Nextam.? ^^
Komentarji.? Plosim. (:
03. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg