Forum
u99864
u99864
Hoj. Sem Samantha. Stara sm 16 let tako kot moja BFF Nika. Z njenim fantom Liamom gremo taborit. In kaj je tu najbolj kul? Gremo sami. Brez zaščitniških mamic,in tečnih očkov. Jaz še nimam fanta. Imam Liama. Ja,vem da je Nikin,a se ne morem sprijaznim. On je toook kjut. Nevem zakaj še nimam fanta. Sem lepa,bogata,poznana,ja poznana po očetu-režiser in mami-modna oblikovalka je. Jaz pa punca,iz 2. letnika gimnazije. Z Niko sva sošolki. Tudi oni so bogati.Njena mami je model, oče pa fotograf. Liam je tudi nekaj takega. Jutri gremo. In Nika je že tam. In to pomeni tri ure vožnje,samo z Liamom. On in Nika sta par. Tudi midva sva par. A drugačen. NIhče ne ve. Samo moja sestrica Annie. A ona ne bo povedala. Stara je 4 leta.

To sem jaz,Samantha:

Nika:

In Liam:

In še Annie:

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. julij 2012
u99864
u99864
''Samantha!'' me pokliče mami. ''Si že spakirala?'' ''Ja,mami...sem že!'' ji hitro odvrnem da ne začne govoriti če imam to ali ono. ''Potem pridi dol jest'' mi zakliče i reče:''Ocvrte kruhke imam zate!'' Aha,takoj. Ker pride pome Liam si oblečem tole:

In tečem dol. Hitro se usedem in pojem kruhek. ''BibbBibb'' zaslišim.''To bo moj prevoz'' nahitro rečem,poljubim mai na lička in odbrzim.''Te je varno spustiti z njim?'' reče mama preden odprem vrata.''Mami!'' rečem.''Niki je,itak da je varno.'' Samo prijatelja sva!'' rečem in se nasmehnek.''BibbBibb!'' se ponovno zasliši avtomobilska hupa. ''Se vidmo mami'' še rečem in odprem vrata hiše. Zunaj čaka Liam. On je oblečen v to:

In sedi v takem avtu:

Iz stola pograbim nahrbtnik in stečem ven. Za mano se vrata zaprejo,jaz pa skočim v avto,vržem nahrbtnik zadaj in poljubim Liama. Zgledalo je takole:

Nasmehlil se mi je in rekel:''živjo Samantha!''Nato me je presenetil:''Dobro jutro gospa Bennet''! On je prižgal avto,pogledala sem mami,zmajal je z glavo jaz pa sem skomigila z rameni. ''Čauu mami'' sem zakričala,Liam pa se je začel smejati. Seveda se isem mogla zadržati:''Kaj je no?'' sem vprašala. Skušala sem zveneti užaljeno.Uspelo je Liam me je hitro objel in se ponovno osredotočil na cesto.''Nič,nič'' je zamrmral kot vedno. Po nekaj miutah je zavil na drugo pot,in prispel do samotne hišice.''Tu sva'' je hitro rekel i skočil iz avta,nato pa meni odprl vrata. ''Kje je pa Nika'' sem bila začudena ker vedno hitro pride. Odvrnil mije:''Ni je tukaj. Pričakuje naju jutri. Zato bova danes ostala tu.'' Priznam,imela sem slabo vest,a ni trajala dolgo. Liam me je dvignil,in nesel not. Slekel mi je plašč in odšla sva v sobo...
16. julij 2012
u99864
u99864
Vržem ga na posteljo,pograbim vrečko in stečem v kopalnico. Ko pridem nazaj sem oblečena tole:

Ko me vidi mi reče:''Wau,pikica. Ti si tok hot.'' Ko to reče se spravim na posteljoi in mu opnem hlače. On si sleče še srajco in majčko. On zgleda takole:

Tokrat ostrmim jaz.''Wow'' spravim iz sebe.'' Keri sixpacki''mi uspe reči preden se uleže k meni.Nato pa...
16. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg