Forum
Pisala bom pravljico Prijateljice prosim oglajšujte.Sploh pa uživajte v zgodbi.

A bi bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. oktober 2012
jutar jo dobite jo marem še prepisat
22. oktober 2012
ne bom pisala ravno lepo oprostite
22. oktober 2012
PRIJATELJICE
1. poglavje SPOZNAVANJE
pika in karin sta najboljiši prijateljici. bianca in nika pa sestri dvojčici ki se na smrt sovražita.pika je edinka živi v ljubljani tako kot njena prijateljica karin.karin ima psa po imenu mike.dvojčici živita prav tako v ljubljani v ogromni vili.obe sta dobri športnici
ki sta se iz španije preselili sem .ko sta dvojčici stopili v razred so učenci buljili v niju kot da bi padle z marsa.učiteljica pa je rekla "pika in karin peljita dekleti po šoli da si jo malo ogledata"piki in karin se še sanjalo ni kdo sta.pozdravli sta ju oni dve pa "hej!jast sem bianca in to je moja tečna sestra nika"nika pa "popravek!jaz sem nika in to je moja tečna sestra bianca"takoj sta se začeli tepsti karin in pika sta ju komaj ustavili.ko sta se umirili so šle nazaj v razred.ko je bilo pouka konec je pika dvojčisi in karin povabila na kakav.vse so povabilo sprejele.prišle so na kakav.dvojčici sta se začeli pričkati katera bo več kakava.spet je nastal vik in krik naenkrat sta obe pritekli domov.
jutri morda več no rabim 1-3 next
22. oktober 2012
next...
Bi katera brala? Vsakega nexta zelo vesela :***
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-or-just-dream-***/43653/1
22. oktober 2012
hvala seveda bom
22. oktober 2012
bom nextala ka jutar nom mela cajta
22. oktober 2012
ok :**
22. oktober 2012
2.poglavje POBEG OD DOMA
bianca je v teku razbila zelo dragoceno vazo.mamajo je tako nakregala in pretepla da je bianca v strahu pobegnila od doma.spakirala je stvari in s težkim srcem odšla.pri karin je bilo malo huje ampak saj je vseeno.starša sprla in to dokončno.oh saj res.oče je alkoholik mama pa nikoli ni doma in še takrat ko je se z očetom prepirata.to je karin preveč prizadelo tudi ona je spakirala vzela kovčke mika in odšla.

next dobite jutr ka se mi zdele na da
22. oktober 2012
aja pa drugo poglavje je posvečeno moji prvi bralki Katja :*** hvala ka bereš dej plis še mal oglašuj.aja pa jest sn se spremenila v karin sori za spremebo.
tako hitro sta tekli da sploh nista opazili kdo gre mimo niji.ker me je mike tako močno vlekel in ker je bila blanca tako hitro tekla sva se zaleteli.vse sva si povedali od a do ž.na koncu sva se odločili da bova šli skupaj.
žal mi je ka je next tako kratek ampak saj bo že a ne .
23. oktober 2012
aja pa rabim tri nexte da naprej pišem
23. oktober 2012
pa dej mal kriterje plosim
23. oktober 2012
Next zame?
Hvala :****
NEXT!
23. oktober 2012
dej plosim pomagi mi oglaševat jest nabenga ne prvabim
23. oktober 2012
MAL LEPO PO TEMAH:
Bi katera brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljice/43660/1
23. oktober 2012
lepi*
23. oktober 2012
evo oglaševala...
Happy?
Samo nekj me zanima a to ti iz kkšne knige prepisuješ al je čist tvoja zgodba?
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeext!!!!
23. oktober 2012
moja je zakaj
24. oktober 2012
če lohk bom tam nenk pot večer
24. oktober 2012
3. del SPOZNAVANJE RESNICE
ko se je nika nasledni dan odpravila budit sestro se je zelo začudila.saj je na biancini postelji pisalo:

SESTRA MOJA!
rada bi ti samo povedala da sem razbila našo dragoceno vazo.mami me je tako udarila de sem v strahu pobegnila od doma.

PS:hvala ka sme pršla zbudit

lp Bianca

niki so se v očeh začele nabirati solze.tako je zakričala,da je zbudila mamo.pritekla je v sobo nika pa ji je dala v roke pismo.obe sta začeli jokati mama in nika ampak mama je jokala najbolj glasno.potem se je mama zaklenila v sobo.ker je karin pobegnila skozi okno so njeni starši in njen brat mislili da je bolna .ampak ni bilo tako tudi oni so na postelji dobili pismo:
se opravičujem nimam cajta zdele morem it dol
25. oktober 2012
next...
25. oktober 2012
aja pa rabim 3 nexte pa se opravičujem bla sem na morju
01. november 2012
next...
Bi se prijavila?
http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/44398/
sry za oglaševanje :***
01. november 2012
ej je čist ok
02. november 2012
aja pa vsem sporočam da sem zgodbo malo spremenila in jo še spreminjam tko da jo dobite jutri al pa čez dva dni
02. november 2012
ok...
02. november 2012
katja vidiš zakej hočem da oglašuješ zaradi tega ker je nihče ne bere
18. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg