Forum
še vedno čakam next
02. april 2012
jej jst sm dala 5. stran
02. april 2012
Men je rekla, da nekam gre.. : o Tko da bomo mogl počakat ane?
02. april 2012
02. april 2012
Haha ja........v Rogaško smo šli! Smo danes nazaj prišli! Ful je blo fajn sam utrujena sem......next jutri ali v petek!
04. april 2012
u73551
u73551
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
04. april 2012
hočm next!
04. april 2012
dej mi po zs pošl k men se ne da vsak dan gledat če je že
05. april 2012
oky
05. april 2012
Neeeext!
05. april 2012
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
05. april 2012
u83715
u83715
Nexti!.!
Plis, plis♥♥
Obožujem to zgodbo♥
Nexti plis.♥♥
05. april 2012
Ok bom danes
06. april 2012
kdaj?
06. april 2012
Nevem......ampak imam orkester ob petih in mašo ob sedmih tako, da bom verjetno prišla domov ob pol devetih in se bom takrat lotila pisanja! Ampak obljubim, da bo še danes!
< 3333333333
06. april 2012
Pa hvala Rosana (ShokoGirl♥)
06. april 2012
u83715
u83715
Nzk
06. april 2012
No tu je next za novo bralko- Rosano! < 33333
________________________________________________________________________________
7. DEL

Zakaj so bile tako nesramne do mene? Ali sem naredila kaj narobe, da sem ji povedala? Po eni strani sem bila vesela, da sem ji končno povedala, po drugi pa ne. Izgubila sem jih. Izgubila sem jih za vedno. Nikoli ne bom našla boljših prijateljic od njih. Bile so edine, ki sem jim zaupala, edine, ki so me znale potolažiti…bile so edinstvene in nihče ni bil takšen kot one. Enostavno, pomenile so mi vse.

Pogledala sem na mojo ročno uro. Že skoraj eno šolsko uro sem jokala. Ampak, saj me sploh ni brigalo. Danes niti k pouku ne bom šla. Raje bom bila tukaj in se cel dan jokala ter trpela za njimi. Žalostna sem se še bolj utopila v mojih solzah.
»Driiin« zazvonil je zvonec, ki naznanja konec pouka, jaz pa še vedno čepim na stranišču.
Ne upam si niti glave pomoliti ven, ampak vem, da ne bom mogla ves čas ostati na stranišču. V misli se mi je spet prikazal brat Timi, kako Jasmini grozi. Ne! Ne sme ji česa narediti! To moram preprečiti! Na hitro sem si obrisala solze ter stekla iz stranišča naravnost v jedilnico. Vzela sem si kosilo, ter odšla do mize, kjer so sedele Jasmina, Nika in Nives. Ker me takoj še niso opazile, sem zaslišala delček njihovega pogovora.
»Zakaj se nam je zlagala?« je bila žalostna Nives.
»Pa tako smo ji zaupale« se ji pridruži še Jasmina.
»Po eni strani se mi je zamerila, po drugi pa ne« nepričakovano reče Nika.
»Kaj s tem misliš?« vprašata Nives in Jasmina.
»Ali je nista slišali, ko je rekla, da jo tepe…no kako bi vama bilo?« reče.
»Zagotovo neprijetno« odgovorita.
»No…zato se mi na nek način ni preveč zamerila« pojasni Nika.
»Prav imaš…« reče Jasmina in se poglobi v svoje misli.
Zdaj sem vedela dovolj. S solznimi očmi sem se sprehodila do mize, kjer so se sedele in se usedla zraven njih.
»Kaj bi rada?« se oglasi Nives.
»Samo rada vam bi povedala, da mi je iskreno žal…veliko mi pomenite in nočem vas izgubiti« sem jim rekla in po licu mi je steklo par solz.
»Mogoče smo res bile preveč stroge do tebe ampak lagati nam res ne bi smela« reče Jasmina in me resno pogleda.
»Če bi vedele kako se počutim ne bi tako mislile« rečem in se grem usesti za drugo mizo.
Nič nisem pojedla, ker nisem imela apetita. Mislila sem samo na prijateljice. Hitro sem odnesla do kuharice moj nedotaknjen pladenj, da ga je dala pomit, potem pa sem odšla v garderobo. Počakala sem, da se je Jasmina pojavila v garderobi in jo zmotila:
»Nekaj ti morem povedati!« rečem resno in grem do nje.
»Kaj je že spet?« jo zanima.
»Rada bi ti povedala, da se izogibaj Timija…ne poznaš ga! Tepe me! Ni te vreden!« ji resno rečem.
»Pusti me! Nisi nekdo, ki bi mi lahko ukazoval! Pusti me pri miru!« je rekla in hitro stekla stran od mene. Samo skrbelo me je zanjo.
Kmalu sem se odpravila do doma in tam vžgala moj prenosni računalnik. Najprej sem se vpisala na facebook, potem pa še na igre123, kjer sem bila tudi že dolgo prijavljena. Na igrah123 sem eni MiCy, ki je bila zelo prijazna na profil na pisala komentar 'zdravo!'. Takoj mi je odzdravila in potem sva se pogovarjali o raznih stvareh. Tako sem malo pozabila na prijateljice in nisem več tako jokala, ter trepetala. Potem sem Jasmini, Nives in Niki poslala prek facebooka sporočilo:

Drage prijateljice!
Že zelo dolgo smo skupaj in res vas nočem izgubiti. Spremljale ste me ob vsakem mojem koraku, me spodbujale, tolažile in razveselile. Skratka- vedno ste mi znale pomagati! Ste posebne in ne da se z lahkoto najti takšnih prijateljic. Zame ste bile vedno popolne in čeprav se redkokdaj nismo razumele smo skupaj premagale vse in skupaj rešile težave. Rada vas imam in zapomnite si, da ste najboljše! < 3333333 Nika

Kliknila sem 'pošlji' in ugasnila računalnik. Potem sem se ulegla na posteljo, dokler mi ni zapiskal telefon…
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj je bilo to?
Next?
07. april 2012
NEXT! Takoj! To je ukaz če ne, hm........................................................ti bom..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................sam nexti uglvnem!
07. april 2012
haha! Ko boš ti nextala, jaz nextam!
07. april 2012
hehe OK!
07. april 2012
Zmenjeno!
07. april 2012
sm že!
07. april 2012
u83715
u83715
Nexti♥♥♥
Tnx za posvečen next.♥♥♥
07. april 2012
u74377
u74377
nextiiii!!!!!!!!!
p.s.: fulll dobre zgodbice pišeš in želim ti veliko bralcev!!!
< 333333333333333333333333333333333333333333333333333
07. april 2012
Hvala < 333333
07. april 2012
OMG Nikaa!
Kak moreš ti mene tak zlobno nrdit?
Neeext!
07. april 2012
u83715
u83715
Hehe, Nives.
Nexti
07. april 2012
Haha Nives nevem.....kr tak
07. april 2012
Prizadela si me.. Jst nisem nikoliii Zlobna..
Razen če kdo prizadene moje prijateljice.. Potem je pa boljše da kr sam samomor nrdi
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg