Forum
u85555
u85555
Next < 3 Ful fajna zgoodbica
31. marec 2012
Hvala < 33333333 Pišem...
31. marec 2012
kje pa je
31. marec 2012
smrkam
31. marec 2012
No no....še malo....
31. marec 2012
kok-se opravičujem če grem na živce in mi povej sam sem zelo neučakan človek
31. marec 2012
No tukaj imate dolg del!!!!! < 33333333
________________________________________________________________________________
5. DEL

»No?« vprašam po smrtni tišini.
»Klemen…« začne Nives.
»Kaj je z njim?« zagrabi me panika.
»Tepla sta se s sošolcem…cel krvav je« dokonča Nika.
Po licu mi spolzijo solze žalosti »Peljita me do njega! Takoj!« rečem.
Prikimata mi in sledim jima v šolo v avlo, kjer je krvav ležal na tleh.
»Klemen?« že skoraj vpijem, ko sem ob njem.
»Nika?« je še komaj zavestno vprašal.
»Kaj se je zgodilo?« vprašam medtem, ko se mi po licu vsujejo solze.
»Timi…« še izdihne, ko zapre oči.
Timi? Pa saj to je ja moj drugi brat! Očitno sta Nika in Nives mislili, da je Klemnov sošolec. Ampak ne…bil je on! Le kaj je počel tukaj? Saj pa hodi na srednjo šolo…
»Nika…ali si vredu?« me zaskrbljeno vprašajo Jasmina, Nika in Nives.
»Ja…pokličimo rešilce!« rečem in iz žepa vzamem telefon.
Hitro vtipkam 112 in kliknem tipko za klicanje. Že po enem pisku se oglasi glas:
»Tukaj center za pomoč. Želite?« vpraša ene gospa.
»Ja…na Ptuju se je zgodila nesreča na Kopališki 10. Poškodovanec je moj brat, nezavesten, poškodovan od pretepa. Prosim čim hitreje pridite res rabi pomoč!« v enem dihu zakričim v slušalko.
»Takoj bomo poslali pomoč…počakajte 10 minut« reče in prekine.
Jaz, Nika, Jasmina in Nives Klemna zvlečemo ven na klop pred šolo. Tako mu bodo še hitreje lahko pomagali. Nika, Jasmina in Nives me tolažijo, ko mi po licu drsi slap solz.

Kmalu zaslišim znan glas. Bili so rešilci! Hitro sem si obrisala solze ter Klemna pobožala po licu. Rešilni avto se ustavi pred klopco in iz njega izstopijo zdravniki ter nosilci ležalnika. Na ležalnik spravijo Klemna in ga odnesejo v avto.
»Lahko gremo zraven? Njegova sestra sem!« vprašam.
»Naj vam bo…pridite« je rekel eden od zdravnikov in skupaj smo odšle v avto.
Tam smo se usedle na klop zraven ležalnika, kjer je ležal Klemen. Gledala sem ga z solzami v očeh in še vedno nisem mogla verjet kaj mu je naredil njegov in moj lasten brat! Že čez 5 minut smo prispeli v bolnico, kjer so ga odpeljali v posebno sobo. Jaz in ostale tri punce smo morale ostati v čakalnici in počakati, da pomagajo Klemnu. Sedela sem na klopci in se jokala, jokala in jokala. Najhuje pa je bilo, da je Jasmina hodila z mojim bratom Timijem, ki je pretepel mojega brata! Zakaj mu je to naredil? Nikoli mu ne bom odpustila. Še 1 uro sedimo tam in prijateljice me ves čas tolažijo. Potem se končno iz sobe prikaže zdravnik.
»Preživel bo« reče in kamen se mi je odvalil od srca.
»Hvala bogu« rečem in se nasmehnem.
»Lahko greste že v sobo, saj je operacija že končana« še reče in me prikimamo.
Skupaj gremo v sobo, kjer je ležal Klemen. Zdaj je bil že zavesten, vendar je vseeno še spal. Odšla sem do postelje in Klemna pobožala po obrazu.
»Bratec moj…rada te imam« mu rečem besede, ki mu jih do zdaj še nisem čeprav sem ga vedno imela rada. Naenkrat odpre oči in me pogleda v obraz.
»Nika!« nasmehne se. Jaz se nasmehnem nazaj.
V sobo pride zdravnik.
»O vidim, da si se zbudil…počivati more! Boljše, da greste« reče in me prikimamo. Potem počasi odidemo iz sobe. Jaz pokličem svojo mamo in ji vse razložim. Prosim jo tudi, če lahko pride po mene in Jasmino, Nika in Nives bosta pa poklicali svoji mami. Mama se strinja in že čez deset minut naju je z avtom čakala pred bolnico. Posloviva se od Nike in Nives in že se peljeva domov. Kmalu prispemo in izstopimo iz avta.
»Adijo Jasmina! Se vidiva jutri!« ji zakličem v slovo.
»Lepo se imej!« mi reče Jasmina in obe greva v svojo hišo.
»Ali je Timi doma?« vprašam mamo, ko vstopiva v hišo.
»Ja v svoji sobi je« mi odvrne.
»Hvala ti« rečem in že korakam proti njegovi sobi.
Ustavim se pred sobo in potrkam na njo.
»Naprej!« po dolgem času zaslišim glas mojega dolgočasnega brata.
Počasi odprem vrata in vstopim.
»Kaj bi rada? Ven iz moje sobe!« začne kričati, ko vstopim v sobo.
»Sam si me povabil naprej« se mu nasmehnem.
»Saj je vseeno…povej kaj hočeš in odidi!« je bil tečen.
»No prav…najprej ti meni povej zakaj si pretepel Klemna danes zjutraj!« začnem kričati nanj.
»Zato, ker mi ni hotel posoditi denarja« mi mirno odgovori.
»In zaradi tega ga tepeš? Se sploh zavedaš, da je tvoj brat?« se jezim nanj.
»Ja se in kaj zdaj? Vseeno ga še lahko tepem…« reče.
»Nesramnež! In povej kaj imaš z Jasmino! Jo imaš kot svojo lutko in jo boš potem spet prevaral?« zdaj že na ves glas kričim.
»Povedala ti je? Pa saj sva se zmenila, da je to samo skrivnost. Moral bi si misliti, da ti je izdala! In poleg tega jo resnično ljubim!« se mi je lagal.
»Če izvem, da ji je kaj hudega bo še joj! In pusti Klemna na miru razumeš?«
Pride do mene in me udari.
»Poslušaj to ni tvoja stvar! Midva z Jasmino to je najina stvar! Prav tako kot najina stvar z Klemnom. In če izvem, da boš komu kaj povedala ti bo še trda predla verjemi« je postal jezen in me še 3x udaril po licu.
»Kdo si ti? Ne prepoznam te več…zame nisi več brat« mu rečem in z solzami v očeh stečem sobe. Sovražim ga!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se bo zgodilo?
Hvala vsem, ki berete! < 33333
31. marec 2012
kako ga ma lahko jasmina rada. HE'S A MEANY
31. marec 2012
Haha! To pa kr njo vprašaj!
31. marec 2012
Omg, : o Kaj si naredla z mene
Zdaj me noben več nebo maro ;oo
Zdj bom zgubila 'tebe, Niko in NIves'. In bom sama z Timijem ;cccc
Next
31. marec 2012

Neeeeext!
31. marec 2012
kok bi ga jst nazaj prebutala kaku ga ma Jasmina lahku rada??!!!!!
NEXT!!!
PS: moje maščevanje je nastopilo xP mwahahaha! =D
31. marec 2012

Dejansko tudi jaz jokam, Nives
31. marec 2012
Jasmina~ ne boš ne Saj ti itak ne veš kakšen je Timi.....
31. marec 2012
Aja, jz nevem
31. marec 2012
Haha ja!
31. marec 2012
jst sm z MiCy
31. marec 2012
kdaj se dobimo?
31. marec 2012
Micy- Hahahaha! Zgodba pač......
31. marec 2012
haha jst!
zakaj tistu: Zgodba pač......??? :Đ
31. marec 2012
Ta del je za Jasmino, ker si ga je zaželela! < 333333
_________________________________________________________________________________
6. DEL

Stekla sem v moja sobo in se ulegla na posteljo, kjer sem se začela jokati. Zakaj imam takšnega brata? Izkoristil bo mojo prijateljico in ji uničil življenje. Tega ne morem dopustiti! Prijateljicam bom povedala za to, pa naj me brat še ubije! Briga me! Za mojo prijateljico bom tvegala. Že sem si v mislih zarisala dogodek, kako bom povedala prijateljicam. Vesela sem zaspala.
Tokrat sem se zbudila sama. Pogledala sem na uro in bila je komaj šest. Ni v moji navadi, da se zbujam tako hitro. Na hitro sem naredila nalogo, ker je včeraj nisem in iz žepa vzela telefon.
»Jasmina a si že budna?« ji napišem SMS.
»Ne nisem…zbudila si me! Zakaj me rabiš?« mi odpiše.
»Oprosti…samo povedala ti bi, da se danes dobiva 20 minut prav OK?«
»Dobro…se vidiva« še odpiše in telefon pospravim nazaj v žep.
Hitro si pripravim torbo, se oblečem in nekaj pojem…potem sem že zunaj in čakam na Jasmino. Zamujala je kar 5 minut.
»Oprosti samo nisem vedela katere hlače naj si oblečem« reče in zasmejiva se.
»No in zakaj sem morala priti 20 minut prej?« me med potjo vpraša Jasmina.
»Ker vam morem nekaj povedati v šoli« ji rečem.
Samo upala sem, da me ne bodo sprejele kot lažnivko, ker jim nisem nikoli povedala za brata. Čez 5 minut prispeva v šolo in v avli sta že Nika ter Nives.
»Jutro!« pozdravi Nives.
»Jutro« odzdravim in se nasmehnem.
Potem vsem trem rečem, če lahko gremo na stranišče se pogovorit. Strinjale so se in odšle smo.
»No kaj nam imaš za povedati?« vpraša Nika, ko smo na stranišču.
Prepričam se, da ni nobenega več na stranišču in začnem pripovedovati:
»No, vem, da vas bo to prizadelo ampak žal mi je ker vam nisem povedala…imam namreč dva brata« začnem.
»A ne samo enega?« me prekine Jasmina.
»Ne prekinjajte me…dva brata imam…za enega ste itak že vedno vedele. No drugi pa je Timi iz 1. letnika. Nisem vam hotela povedati o njem, ker je nesramen z mano. Sploh ga ne zanimam in tepe me! Ni zaupanja vreden.« ozrem se na obraze prijateljic.
Jasmina je imela na široko odprla usta, Nives in Nika pa sta gledala, kot, da sta bili izdani.
»Lagala si nam!« me napade Nives. »Nisi nam povedala o njem!«
»Žal mi je…« rečem.
»Ne vem kako sem ti lahko zaupala« žalostno reče Nika in z Nives izgineta iz stranišča.
»Nika..tudi mene si prizadela! Četudi sem v njega bi mi lahko povedala!« reče in tudi ona steče iz stranišča. Ostala sem sama in po licu se mi vsuje slap solz.
31. marec 2012
omg, neeeeee!
Nikoli ne bi ravnala tako sebičnoo ;o
Next
31. marec 2012
Haha! Sem hitro pisala pa sem kr tak napisala!
Saj vem, da ne bi drugač
31. marec 2012
next!!!
zakaj mora sama ostat? =(
31. marec 2012
PS: a bi lahko še slikco od Timija? sj ni mus, sam če bi se ti glih dalo poiskat
31. marec 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Ne moreš no!
A ti mene sploh poznaš?
Jst bi šla do Tima in bi ga zmlatla, ker tak s tabo rvna, ne pa te zmerjala z lažnivko!
Neeeeeeeeext!
31. marec 2012
Haha! Sam rabim nekega s kravžli.....take je težko najt
31. marec 2012
Maš Harry-ja!
31. marec 2012
Haha Nives saj vem......sam me je Jasmina prosla 20 minut pred tem, ko grem spat pa sem kr neka napisala! Ker sem z brzinsko hitrostjo pisala!
31. marec 2012
Nives- Marš Harry! Bek idi!
31. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg