Forum
Ta zgodba je namenjena posebej moji Jasmini, Niki in Nives. Rada jih imam in nočem, da se jim kaj zgodi! Ona so prav posebna dekleta zato, da jim niti enega lasu ne skrivite!
Zgodba bo govorila bo o prijateljstvu med 4 dekleti! < 3333

1. DEL

»Nikaaa! Šola!« se je zadrla mama.
»Prihajam!« odvrnem in se grem v kopalnico stuširat.
Med tuširanjem mi zazvoni telefon: »Driiin! Driiin!« hitro se obrišem z brisačo in skočim in kabine. Potem iz nočne omarice vzamem telefon in se oglasim.

»Nika kje si? Čakam te pred vrati!« mi v slušalko kriči Jasmina.
»Že prihajam…počakaj 5 minut!« rečem in prekinem.
Na hitro na sebe povlečem ene hlače ter majico. Po povrhu sem si pa oblekla še jopico za vsak slučaj. Potem sem na hitro v torbo potisnila zvezke in si torbo nataknila na rame. Mami sem samo rekla še adijo in stekla iz hiše. Pred vrati me je že čakala Jasmina.

Jasmina je od mene starejša za eno leto. Spoznale sva se pred kakšnim pol letom, ko se je preselila sem- v Maribor. Zdaj je moja soseda in vsak dan hodiva skupaj v šolo. Sicer ima težave v družini ampak skupaj vse probleme odpraviva. Skupaj sva se tako kot vsako jutro odpravile do šole, ki je bila zelo blizu. Odšle sva v avlo, kjer sta naju čakali Nives in Nika.

(Nives)

(Nika)
Sicer sta obe od mene starejši kar za tri leta vendar se odlično razumemo. Nika in Nives sta sošolki v devetem razredu. Nika živi v bloku in živi najbližje šoli, Nives pa je najbolj oddaljena od šole in se v šolo vozi z avtobusom. Spoznala sem ju pred enim letom, ker sta enkrat z mojim bratom igrale nogomet. Sta namreč tudi bratovi sošolki. No in že takrat smo se začele razumeti in zdaj se popolno razumemo vse 4! Skupaj se zabavamo, plešemo, hodimo v kino v bistvu skupaj počnemo vse! Sploh se ne ločimo razen takrat, ko spimo. Še prek računalnika se vsak dan pogovarjamo in res skupaj se imamo najbolj fajn!
»Hej! Jasmina, Nika!« zavpijeta Nika in Nives.
»Nika, Nives« zavpijeva midve z Jasmino in na obrazu se nama zariše nasmeh.
Usedeva se k njima in že se začnejo pogovori:
»A vesta, da danes piševa matematiko?« vpraša Nives.
»Vem…mi je brat povedal« se nasmehnem.
»Aja saj res…vedno pozabim na tvojega brata« reče Nives in vse se zasmejimo.
»No drživa pesti za vaju« reče Jasmina in jaz prikimam.
»Hvala vama punci…se vidimo potem po pouku zunaj!« zakliče Nika in vse se ločimo.
Jaz grem v naš razred (6.b) Jasmina pa v svoj (7.a). Nika in Nives pa v 9.a .
Pouk se kmalu prične in jaz že berem učbenik in rešujem tečne matematične naloge.

(Jaz-Nika)

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. marec 2012
a ti tut ne morš spat? Pa next
31. marec 2012
Ne ne morem Pa hvala < 3333
31. marec 2012
jst sm še vedno budna
31. marec 2012
Joooj Nočni človek!
31. marec 2012
Za prvo bralko!!!! < 3333333
________________________________________________________________________________
2. DEL

Končno zazvoni zvonec, ki oznanja konec pouka. Komaj sem čakala, da spet vidim Niko, Jasmino in Nives, zato sem hitro pospravila zvezke in se odpravila na kosilo. Tam sta že sedeli Nives in Nika in usedla sem se k njima.
»Zdravo!« mi zakličeta, ko se usedem.
»Zdravo! Kako vama je šla matematika?« vprašam.
»Meni je bila zelo lahka!« reče Nives in se nasmehne.
»Kaj ti se hecaš? Veš kako težko je bilo!« zdaj reče Nika.
Vse tri se zasmejimo.
»A morda veš kje je Jasmina?« me vpraša Nika.
»Ne…ampak zagotovo bo prišla« ji odgovorim.
In res je bilo tako. Že po minuti se je v jedilnici prikazala Jasmina in se usedla zraven nas treh.
»Pa si le prišla! Kje si bila tako dolgo?« vpraša Nives Jasmino.
»Pa če nas je ta bedna učiteljica za slovenščino zadržala! Pa še polno naloge nam je dala« se je pritožila.
Potem se še nekaj časa tako pogovarjamo, ko do mize pride Klemen- moj brat.

»O Klemen!« ga pozdravita Nives in Nika ter se namuzneta.
»Nisem prišel sem, da bi klepetal z vami« nam reče in vse planemo v krohot.
»Zakaj pa?« ga vprašam.
»Ključe od doma sem pozabil…jih ti imaš?« me vpraša.
»Ja vedno« rečem in iz žepa potegnem ključ.
Hoče mi ga vzeti iz roke ampak jaz ga umaknem, da ga ne more. Ko je že skoraj odnehal rečem: »Naj ti bo tu imaš ključ. Jaz pridem domov čez približno eno uro« sem mu dala ključ. On prikima in že steče iz jedilnice.
»Ste ga videle…kakšen smešen tip« se zasmeje Nives.
»Nič se ne smejte…jaz ga moram prenašati vsak dan!« se pritožim.
»Kaj pa jaz? Mam tudi brata pa ne samo enega!« se zdaj oglasi Nika.
»Ja kaj pa moja sestra?« se pridruži še Nives.
Edino Jasmina je bila tiho. Ni imela ne sestre ne brata in vem, da si je tega že dolgo želela. Žalostno nas je pogledala.
»Spremenimo temo« zašepetam in Nika in Nives prikimata.
»Kaj boste počele danes popoldne?« vprašam.
»Lahko bi se kje dobile…že eno uro preživim težko brez vas« reče Jasmina.
Vedela sem zakaj. Nima sestra, ne brata zato je tako osamljena. In ravno zato jo imam rada in ji pomagam.
»Ja…kaj ko bi šle na pico?« predlaga Nika.
»Super ideja!« vzklikne Jasmina.
Potem se zmenimo ob 15.00 pri picariji blizu šole, ki jo vse poznamo. Poslovimo se in Nives gre na avtobus, Nika pa gre peš. Midve z Jasmino pa že hodiva do doma in se ob smešnem pogovoru krohotava kot nori. Kmalu prideva do hiše, kjer se ločiva ter posloviva. Pa itak se potem vidimo v piceriji. Ko že stojim na hišnem pragu zazvonim na zvonec, saj zdaj nisem imela ključa, brat je pa že noter. 3x sem pozvonila pa nobenega. Končno je odprl, ko sem pozvonila že petič.
»Pa kje si ti človek!« sem se jezila nanj.
»Ja pa če sem igral igrico na računalniku pa nisem utegnil!« mi reče.
»Izgovori…naslednjič ti ne posodim ključa!« rečem in vstopim v pred sobo. Preobujem se in grem narediti mojo domačo nalogo. Komaj sem že čakala, da bo ura tri popoldne.
31. marec 2012
awwwwwwwwwwwww kook lepoooooooooooooooooooooooooooooooooo
*____________________________________________________________________________*
next!
31. marec 2012
< 33333
31. marec 2012
Oprosti, ker ti ze vceraj nisem napisala komentarja..
Zato ti ga pa zdej:
Useeeeeeeec mi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee < 333333333333333333333
ful komi cakam na naslednji deel next
(sorri za sumnike, samo sem na mobitelu ;o)
31. marec 2012
Hvala Jasmina!!! < 333333
Bom kmalu nextala ja!
31. marec 2012
Krajsaj mi se to 20minutno voznjo
31. marec 2012
u85407
u85407
next
31. marec 2012
Za prve bralce Niko, Jasmino in ♥Olly Murs♥
________________________________________________________________________________
3. DEL

Kmalu sem končala domačo nalogo. Pogledala sem na uro. Bila je komaj dve popoldne. Ker mi je bilo dolgčas sem preko telefona poslala Jasmini sporočilo:
»Hej! Kaj delaš? Meni je dolgčas«
Nekaj časa sem počakala potem pa sem dobila sporočilo nazaj:
»Nič nekaj gledam na POP TV in upam, da bo kmalu ura tri.«
Spet ji napišem: »Bom šla še jaz gledati. Jaz tudi komaj čakam!«
»Dvajset do tri pri tvoji hiši?« spet napiše sporočilo.
»Zmenjeno!« napišem in kliknem pošlji. Potem si prižgem televizijo, ki sem jo imela v moji sobi. Prestavila sem si na POP TV in videla, kaj je Jasmina gledala. Bila je nogometna tekma! Mogla bi vedeti, da jo gleda, saj ona noče zamuditi niti ene pomembne tekme. Je velika oboževalka Barcelone in Messija in velikokrat se mi zdi, da bi Jasmina najraje v Barcelono poletela in spoznala Messija. No jaz pa nisem nora na nogomet in zdaj sem se tako smejala, ker me je Jasmina nahecala.
Poslala sem ji sporočilo: »Nogomet gledaš!«
Že čez minuto dobim odgovor: »O si le ugotovila! Hahahaha!«
»Ni smešno!« odpišem.
»Saj je vseeno se vidiva dvajset do tri!« še napiše in jaz pospravim telefon.
Kmalu je bila ura pol tri in jaz sem se že pripravila. Vzela sem denar in upala, da ga bodo druge pozabile, saj bom tako lahko jaz častila pice. Že petindvajset do tri sem bila odšla ven in na moje začudenje je tam že bila Jasmina, ter tipkala po telefonu. Od zadaj sem se ji približevala in pogledala čez ramo kaj je napisala: »Rada te imam! Adijo!
31. marec 2012
Za prve bralce Niko, Jasmino in ♥Olly Murs♥
3. DEL

Kmalu sem končala domačo nalogo. Pogledala sem na uro. Bila je komaj dve popoldne. Ker mi je bilo dolgčas sem preko telefona poslala Jasmini sporočilo:
»Hej! Kaj delaš? Meni je dolgčas«
Nekaj časa sem počakala potem pa sem dobila sporočilo nazaj:
»Nič nekaj gledam na POP TV in upam, da bo kmalu ura tri.«
Spet ji napišem: »Bom šla še jaz gledati. Jaz tudi komaj čakam!«
»Dvajset do tri pri tvoji hiši?« spet napiše sporočilo.
»Zmenjeno!« napišem in kliknem pošlji. Potem si prižgem televizijo, ki sem jo imela v moji sobi. Prestavila sem si na POP TV in videla, kaj je Jasmina gledala. Bila je nogometna tekma! Mogla bi vedeti, da jo gleda, saj ona noče zamuditi niti ene pomembne tekme. Je velika oboževalka Barcelone in Messija in velikokrat se mi zdi, da bi Jasmina najraje v Barcelono poletela in spoznala Messija. No jaz pa nisem nora na nogomet in zdaj sem se tako smejala, ker me je Jasmina nahecala.
Poslala sem ji sporočilo: »Nogomet gledaš!«
Že čez minuto dobim odgovor: »O si le ugotovila! Hahahaha!«
»Ni smešno!« odpišem.
»Saj je vseeno se vidiva dvajset do tri!« še napiše in jaz pospravim telefon.
Kmalu je bila ura pol tri in jaz sem se že pripravila. Vzela sem denar in upala, da ga bodo druge pozabile, saj bom tako lahko jaz častila pice. Že petindvajset do tri sem bila odšla ven in na moje začudenje je tam že bila Jasmina, ter tipkala po telefonu. Od zadaj sem se ji približevala in pogledala čez ramo kaj je napisala: »Rada te imam! Adijo!
31. marec 2012
Kaj je bilo pa to? S kom si to piše?
»Presenečenje Jasmina!« zakričim in se nasmehnem.
»Joj kako si me prestrašila Nika!« se zasmeji Jasmina in v hipu pospravi telefon.
»Kako dolgo si že tukaj?« jo vprašam.
»Že dvajset minut…tekme je bilo prehitro konec« zahihitala se je.
Nisem vedela ali naj ji verjamem in še vedno me je zanimalo z kom si je pisala prek telefona. Upala sem, da mi bo izdala.
»Jasmina s kom si si pisala?« sem jo resno vprašala.
»Z Nives« videlo se ji je, da je lagala.
»Povej mi no resnico!« rečem in jo žalostno pogledam.
»Ne morem…pojdiva!« reče z solzami v očeh. Res nisem vedela kaj je narobe…
Vseeno pa nisem hotela siliti vanjo za to sva počasi odšle do picerije. Med potjo se nisva nič pogovarjale ampak sva bile tiho. Očitno sva bili obe zatopljeni v svoje misli. In že čez dvajset minut sva prispeli pred picerijo Kulin!

Pred picerijo sta že stali Nives in Nika in nama mahali. Hitro sva stekle do njih in pozdravile smo se. Potem smo odšle noter in si naročile dve veliki pici. Eno navadno šunka, sir, in eno margarito, saj je bila to Nivesina najljubša. Zraven smo si vse naročile še ledeni čaj. Dvajset minut smo se še pogovarjale večina o mojem čudnem bratu in smejale smo se kot nore. Potem smo končno dobile pice.

Nives si je seveda vzela margarito, me pa smo navalile na klasično pico. Bila je tako hrustljava in dobra in res je bila okusna. Seveda je kmalu zmanjkalo klasične pice, zato smo pomagale Nives pojesti še margarito. Ko smo vse pojedle in zraven popile še ledeni čaj smo bile site, da smo se komaj lahko vstale in odšle iz picerije. Seveda sem prej še plačala in kot sem imela prav so druge pozabile denar in sem zato jaz častila. Vesele in site smo se odpravile iz picerije in se usedle na klop zunaj. Tam smo se še pol ure pogovarjale o raznih rečeh najbolj pa o fantih iz našega razreda. Potem smo odšle domov.
---------------------------------------------------------------------
S kom si je dopisovala Jasmina?
Kaj prekriva Niki?
p.s. oprostite, ker mi je vrglo tak sam mi noče skupaj poslati!
31. marec 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
In ti šele zdej men poveš za zgodbico?!
Naslednjič ko greš k babici jih boš slišala !
Ampaaak mi je ušeeeč in to zeloo *__*!
Jasmina.. Le kaj nam prikrivaš?
Neeeeeeeeeext!
31. marec 2012
u85444
u85444
Next *__*
FUll nai zgodbica
31. marec 2012
Nives- Hahaha Jutri grem k babici! Ne vem še kaj nam jasmina prikriva
ƈookιҽ.ɱσɳʂƚҽɾ - Hvala ti < 33333
31. marec 2012
bom te čakala ob glavni cesti in te bom ustavla in ja..
Men se pa dozdeva kaj nam prikriva
31. marec 2012
Hahaha bomo še vidle
31. marec 2012
jst sm se zbudila šele zdle. Hvala ker si mi posvetila drugi del. zardevam
31. marec 2012
Zdaj? Komaj? Haha nzk..... < 333
31. marec 2012
sej maš prou-nočn človk. Pa sej je bil petek-sobota
31. marec 2012
neextt!!!
31. marec 2012
ja prou ma NEXT!
31. marec 2012
Malo bote mogli počakat
31. marec 2012
kok
31. marec 2012
ej res sory k oglašujem ampak mi res dobesedn noben ne bere pa mi povej kva si mislš
http://www.igre123.com/forum/tema/poljub-iz-pekla/30504/
31. marec 2012
u85469
u85469
Next!
31. marec 2012
Bom prebrala potem, ko bom imela čas...zdaj grem mami pomagat! ;D
31. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg