Forum
u102390
u102390
heeeeey
jz in vivi<3 sve se odločili da napiseve najno prvo zgodbico
hope you liked
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
tole sm jaz Elly
http://static.igre123.com/images/forum/posts/b/a820e20df34dba0645ec84ecf489d49b.jpg

Sm Elly stara sm 18 končno sm končala sredno šolo in sedaj lahko počnem kar hočm. Oh ja in nism razvajena bad girl pac paa navadna najstnica, ki posluča bolj rock pesmi no pa saj tudi pop niso slabe vendar ostajam pri rocku igram na kitaro in lowam bobne. Skoraj bi pozabila opisati "moje popolne starše " hah se u sanjah ne " sem edinka in zivim sama z mamo v veliki vili z bazenom in moja mama je stalistka in je kar premožna zato pa je ni skoraj nikoli doma v parizu. Oče pa je za bogovim hrbtom hah se sanja se mi ne kje bi lahko bil, kdo je, kaksen je...saj mi mamma noče nič povedati o njem, govori pa da ga bom enkrat ze spoznala ko bom pripravljena.... uhhhh nesmem vec misliti na te stvari ker so se začele---------------------poletnne počitnice in videla bom mojo najboljšo prijateljico Katy kumi čakam vedno greve nekam na morje toda zdaj pa bi nekaj novega odšla sem do Katy in zmenile sva se da bove to leto taborili saj ima res lep ogromen avto dom.

tole je Katy

Moje ime je Katy in stara sem 18. let.Nism razvajena čeprav sem bogata.Z Elly sva skupaj že od vrtca,osnovne šole in srednje šole.Skupaj bove tudi študirale.Rada mam pop musko čeprou sm bla neki časa nora na rock .Živim z družino(mami,oči,sestrca,brat pa js) v Velikanski vili Vila di casa.Imam tudi svoj avtodom s katerim bove šle z Elly na kooooooooooooončno pričakovane počitnce v gozdu v kemp Radovedne duše. Vsi hvaljo ta kemp kokr najboljši tko da mislm da bo kul.

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. januar 2013
u102390
u102390
heeeey punce in (fanti če boste bral)

z vivi<3 potrebujeve usaj 2-3 nexte da začneve
02. januar 2013
u71415
u71415
nneeext!!
03. januar 2013
nexxxt!!!
03. januar 2013
u90468
u90468
neeeeeext!!!!
03. januar 2013
u65741
u65741
next
03. januar 2013
next
03. januar 2013
u118300
u118300
Next
03. januar 2013
Še eno obvestilo pišem neknižno!!!
In končno je napočil dan najinega odhoda.Poslovile sva se od staršev in počitnce so se začele .Obedve sva mele nrjen vozniški izpit in na vožni z avtodomom bi se menjavale.spotoma sva še kupile hrano in to fuuuul(požrešne ampak suhe skoooos) pa še napihliv čovn.vožna naj bi trajala 10 ur.najprej sm vozila js in pol je kr naenkrat počla guma.obedve sva se ustrašle:"kaj zdej".Sreča je bla v bližini ena stara pumpa kjer sva dale popravt gumo. In zaračunali so nama je 300 $ .pelale sva se naprej in kr naprej nama je šlo neki narobe.enkrat sm js skori povozila neko kokoš in piščanke no nism bla glih neki trezna kr sm vozila že pet ur (celo noč nism spala zarad navdušenja)pol se je za vozt avtodom zamenjala Elly.ona pa je skor povozila psa in neko oguljeno mačko.Torej čudaško vožno sva hotle za ta večer zaklučt in sva se ustavle na bližnjem počivališču.in tko zutri naju naderejo zakaj nisve prosile za dovojenje."Uh groza le kaj se nama bo še zgodil?" zutri se torej odpravive naprej saj sva imele le še 2 ure za vozt in glih predn cesta zavijeva u kemp zagledave...
se nadaljuje...
bove vesele nextov, komentarčkov, mnenj...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
KAJ SVA ZAGLEDALE?
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
03. januar 2013
u102390
u102390
pa še slikce:
avto dom

vila od Katy

vila od mene (Elly)

pumpa

03. januar 2013
neext!
04. januar 2013
u65741
u65741
next
04. januar 2013
u118300
u118300
Next
04. januar 2013
u102390
u102390
evo next:
zagledave neko senco hitro se ustavim in čakam da izgine začela je hodit proti avtodomu in čedalje bolj naju je bilo strah kar na enkrat se ustavi in strmi v šipo avto doma. Katy prižge luč, da bi bolš vidla.. 666 napihnjenih piščančkov se kar na enkrat zadere katy.
Elly: katy je use uredu??? si se poškodovala???
Katy: malo se umeri samo luč ne dela
Elly: uhh ne me strašit.
hahahahahahhahahahahahahahahahaha katy pridi pogledat to haha....

[/img][/img]
ta obraz naju je pogledal in stekel stran ravno, ko sm hotela spelat pa so na cesto pritekle še 4 osebe a bile so čisto iste kot prva "čudn" sve obe z katy rekle in se zasmejale.
malo pozneje.......
vožna je potekala normalno brez težav ali ovir na cesti.
no pa sva prispele v kamp, parkirala sem in se s katy odpravila do recepcije tudi receptorka ni bila nič bolša od tistoh smešnih obrazov
to je ona:

[/img]
nasmehnila se je in začela: dobrodošli v kampu radovedne duše imamo malo mest in...
Katy: dajte največjo mesto, jo je prekinla
receptorka: žov ta je zasedena, lahko pa dam sredno veliko mesto ki je zraven reke
katy, elly: okej
receptorka: pa da vaju opozorim vajni sosedje so malo čudni
katy:hvala za informacijo si bove zapomnile.
odšle sva do avtodoma in se zapelale na to mesto ob reki. Razpakirale sva, in naredile majhen sprehod po kampu, da preiščeve predvsem toaletne prostore.

A pot sta nama prekrižala…….
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
se nadaljuje...
kdo nama je prekrižal pot?
04. januar 2013
next
05. januar 2013
u90468
u90468
next
05. januar 2013
Neeeext. Fullll hudo...
05. januar 2013
supr!
next!
05. januar 2013
u102390
u102390
a pot sta nama prekrižala dva fanta na motorju ampak z masko saj ne da bi bila kaj grozna ampak sva se ju bale. Ustavila sta se in začela pogovor:
Fanta: Sta novi tuki?
Elly: Ja pa vidva?
Fanta: Ne tuki sva že 1 tedn
Elly: A sta še s kom in zakaj nosta maske?
Fanta: Ja še s tremi prjatli. Zaradi osebnih težav
Katy: Kako pa vama je ime? ("ko sem ju to uprašala sta bila kakšno minuto tiho potem pa je en končno odgovoril")
Fant: Ummm ammm sory to pa ne smeva povedat mogoče kdaj drugič.
Katy: No uredu zdej pa morve it. Čaw.
Fanta: Čaw.
fanta na motorju(glejte sam masko)

Katy: Ble sva čist u šoku zakaj za 31 pečenih rac ne bi smela povedat imena sem vprašala Elly.
Elly: Mhm nebi vedla. Ampak a si ju slišala kakšen lep glas sta mela, kaj pa če sta slavna in bi zato mogla nost tiste maske ?
Katy: Ja to bi blo pa možno. Greva nazaj do avtodoma da si malo odpočijeva od vse te zmešnjave.
pot do tja je bila bol kratka a še vedno zanimiva.
hey katy a ti je lepa reka?
Katy: umm ja zlo je lepa (misnla sm pa si kaj za boga te to zanima?
Pa bi jo rada poskusla?
Katy: kaj? ne ne bi je.
A žov prepozn mi je to povedala in sm je porinla notr.
Katy je začela tko močno kričat da je reka mrzla in da nj se pazim ko pride ven.
Oki ja priznam bala sem se je, saj se ko se Katy razjezi res ne veš kaj ti bo nrdlia. A seveda strahu nism pokazala še bolj začela režat( smejat ) in kar na enkrat me je neki zgrablo in pristala sm u vodi s Katy
Začela se mi je smejat in zaslužila si je moj grd pogled.
Za nama pa sva slišala glasen smeh obrnila sva se in zagledale……..
se nadaljuje...
Koga sva zagledale?
05. januar 2013
u54901
u54901
Next.
hh...nebi vedela
05. januar 2013
next
05. januar 2013
u90468
u90468
neeeeeeeeeeeeext
stoposto 1D in tista dva ki sta bla na motorjo sta blačlana 1D
05. januar 2013
u71415
u71415
Se strinjam s Tayči<3!!
Pa nnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!!!!!!!!!
05. januar 2013
u65741
u65741
neeeeeeeeeeext
nwm
06. januar 2013
neeext
06. januar 2013
...in zagledale sva prou nič.kokr da bi Elly neka sila porinla u reko.čist premočene se odprauve do avtodoma,se preoblečeve in si hočve skuhat makarone z rio-mare tuno kar sva fuuul oboževale . in lepo skuhave makarone in hočve dodt še tuno. in.... tune ni blo.vedle sve da sva nakupile 12 konzerv in niti ene ni blo . začele sva se čudn gledat in postal naju je rahlo strah. nekaj sekund se sprašujeve kva je zdej to al kej straši??? navsezadnje pa zamahneve z roko eh mogoče mave pa preveč možgane na off in sploh nisve kuple tune mogoče pa je Elly spodrsnl pa je padla u vodo al je pa en otrok hitr teku mimo.
naenkrat pa nekdo potrka po vratih in obedve hitr odpreve.
bil edn izmed tistih fantov z masko in je z prečudovitim glasom uprašal:" a mata mogoče za posodt sol???" spogledave se in js sm rekla oki takoj jo prnesm.
Elly pa se je ta čs pogovarjala z nim in povedu ji je da je on in še ostali štirje fantje najini sosedi.
Js sm že prnesla sol in hitr je odšel.
Elly:vsaj hvala je reku. Js:to pa res.
In mogle sva pojest makarone brez tune.Zvečer sva se šle mau sprehajat ob jezeru usedle sva se ob rob in pol kr...

se nadaljuje...
še slikce:
oblekca od Elly
http://static.igre123.com/images/forum/posts/b/7495e406d8905ad57ba7c9835a03982b.jpg moja oblekca: http://data.whicdn.com/images/26974952/ROVISSAILOR_AAII_94befba2dd_large.jpg
06. januar 2013
u90468
u90468
cooool zgodbica je
neeeeeeeeeeeeeeeeext
07. januar 2013
u65741
u65741
nneeeeeeexxxtttttt
07. januar 2013
u54901
u54901