Forum
Mal mi je dougčas pa rada pišm..Prvi deu bom napisala pol pa vi izglasujte nej pišem al ne..
Osebe:
Jst>JanaJan se zlo dobr razumem z njimLea in SaraNikMucka Roxy in Kužika Loxy<
Moj dan se je začel zjutraj ko sem se zbudila na petkovo jutro.Pomislila sem'Joj kdo se je zmislil da je ob petkih šola' Vstala sem in se umila in oblekla.Oblekla sem majico brez rokavov in strgane kavbojke čez pa še usnjeno jakno.Odšla sem dol in na hitro pojedla zajtrk saj me je pred hišo že čakal Nik z motorjem.Čudila sem se da še nisem videla Jana.Ponavad me on zbudi k se začne dret da me zbudi.Odpeljala sva se pred šolo kjer me je že čakala Lea.Nika sem poljubila in stekla k Lei.
Hiro sva stekli do Sare saj se je ura že skoraj začela.Nik je v drugem razredu tko da ga čez dan skoraj nič ne vidim.Pri rah itak nism nč poslušala ker sem se skos s Saro pogovarjala.Lea naju s Saro rešuje ker ona ma vedno same petke.

Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. oktober 2010
Sorri osebe so se neki zaj**

Jst 17 let
Moji bff obedve 17 let
Moj brt 19 let
Moj fnt kmal bo 18 let
20. oktober 2010
Ewo slikce

Jst

Sara in Lea (ja dvojčici sta)

Jan

Nik
https://www.shrani.si/f/2k/fx/kpEkv0o/drewroy1242084873.jpg

Mucka in kužika

20. oktober 2010
wtf!?!?!?!

okej še enkrt

Jst

Nik

20. oktober 2010
joj dej kaj me zajeb*va tale laptop...
20. oktober 2010
u27664
u27664
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXtttttttttttttttttttttttttttt
20. oktober 2010
okeeeejjj že pišm
20. oktober 2010
u25689
u25689
nexti
21. oktober 2010
ewo bom najkasnej do treh
21. oktober 2010
Po pouku sta Lea in Sara odšle domov js pa sem z Nikom odšla k njemu.Ko sva prispela mi je rekel"Počakej me tuki,pridm takoj".Ok ssem rekla in takoj je do mene pritekel njegov zlati prinašalec.Ime mu je Mike,malo me spominja na Roxy saj je njen brat.Aja doma imam kužiko in mucko,Kužiki je ime Roxy mucki py Loxy.Igrala sem se z Mikom kmalu pa je prišel nazaj tud Nik.Ustala sem in prišla do njega.Na dan je privlekel majhno škatlico in rekel"veselo obletnico"najprej sem ga čudno pogledala potem pa sem bila z mislimi spet na tleh in se spomnla da je danes najina obletnika.Hodiva že 1 leto.Nasmehnila sem se,ga objela in poljubila.Rekel je"odpri že"odprla sem jo in notri zagledala ogrlico.Ogrlico ki sem si jo takoo zelo želela ko sem jo videla v trgovini.Nadel mi jo je, js pa sem ga poljubila in poljubljala sva se kar dolgo.Nevem kako sva se kmalu znašla na kvču in se še kar poljuljala.
21. oktober 2010
Poljubljala bi se še kar dolgo če naju nebi zmotil moj telefon.Oglasila sem se, bil je Jan.Povedal je da je Loxy pri veterinarju ker si je poškodovala nogico.Vse sem povedala Niku.Malo sva se še pogovarjala nato pa odšla.Doma sva bila hitro ker sta najini hiši v isti ulici.Ko sva bila pred hišo sem avtomatsko pogledala proti oknu v Janovi sobi.Zagledala sem njegovo roko ko se je naslanjal na okno.Čez nekaj trenutkov se je okrnil in se z celim hrbtom naslonil na okno, zraven pa se je poljubljal k nekom.Mislim da s Saro,ja Sara je ker vem da Lea nima črnih pramenov.Potem je pogledal še Nik.Oba sva se smejala,ampak sva se hitro zresnila.Spustila sem ga v hišo.Zadrla sem se" Jaaannn,a je oči že poklicu??" zadru se je nazaj"Ne ni še" jst sm se pa začela smejat in se zadrla"Aja pa Saaarraa,a je Lea že nrdila nalogo???" kmalu sta prišla dol Jan in Sara in naju presenečeno gledala"Kako sta vedela??" midva z Nikom pa sva samo padla v zelo globok smeh.

nexxtt??
23. oktober 2010
ja itak ful dobro pišeš neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
23. oktober 2010
kak fajn da so počitnice ceu dan lahk lenariš xD
23. oktober 2010
bom nextalla še dons
drgač pa ja ceu dan pred kompom pa pred tv-jem pa mal vn... xD
23. oktober 2010
valda.! sem te sprejela pod frende :* fajn se mejte, maybe še dans preberem your story
23. oktober 2010
ewo že pišm..ti se tut fajn mejj
23. oktober 2010
V smehu sm rekla" Drugič ne počnita tega pr oknu" in se še naprej smejala.Nato sta se začela smejati tudi Jan in Sara.Zmenili smo se da lahko Nik in Sara prespita tuki ker bo oči ubistvu šou direkt od veterinarja u službo pol pa na potovanje službeno.Tko da bomo sami.Aja vrjetno se sprašujete kaj je z mami.Umrla je ko sva bila z Nikom mejhna.
Gledali smo film neko grozliuko.Poknc smo bili do ene 2-h.Nato smo zaspali.Midva z Nikom v moji sobi,Jan pa Sara pa v Janovi sobi.Zbudila sem se v Nikovem objemu.Še malo sem zaspala nazaj.Ko sem se drugič zbudila ga ni bilo več v sobi.Na hitro sem oblekla trenirko in majico.Pogledala sem v Janovo sobo.Jan je še spal ampak sem ga ponesreč zbudila k sm šla pogledat kok je ura na njevou mobič.
23. oktober 2010
Ups tm je: Umrla je ko sva bila z Janom* mejhna
23. oktober 2010
Pogledu me je mal grdo, češ'Zakaj me budiš?' rekla sm " Sorri sam na uro sm hotla pogledat"Vrgu mi je pouštr v glavo in začela sva se obmetavat s pouštri.Sara je iz kopalnice prišla pogledat kaj delava midva da sva tok glasna.Še isti trenutek ko je stopila v sobo sem jo ponesreč zadela s pouštrom.Začeli smo se smejati in se še malo obmetavali s pouštri.Potem sem odšla dol po stopnicah ker sem iskala Nika.Najdla sm ga na kavču kjer je igrou psp.Ni ns slišu ker je meu slušalke v ušesih.Ker me ni videl sem šla k kuhinjo ker bi se drugače stopila.Bil je brez majice.Če ga pogledaš ima takee mišice.Vedno se skoraj stopim.Vzela sem Redbull in mu ga nesla.Usedla sem se zraven njega in ga poljubila.Poljubil me je nazaj in naredil požirek Redbulla.Prižgala sem tv in nekaj časa sva se crkljala, dokler ni prišla Sara in zahtevala da si Nik obleče majico.Šel jo je iskat saj je imel pri meni v predalu veliko njegovih majic.Ko je Jan pršu dol sta z Nikom začela igrt igrco na Play Stationu.Midve pa sva odšle v park.Tam smo bile zmenjene z Leo.Šele tam ji je Sara povedala za niju z Nikom.Lea je skori crknla od smeha.Nato pa je k nam prišel Žan, od Lee in Sare brt.

nexšt??
26. oktober 2010
u18082
u18082
NeXt...
NUJNO..!
26. oktober 2010
bom dons ob ene pol petih..pol šestih..k zdej nimam časa
27. oktober 2010
Ko je pršu ga sploh nisem spoznala.Zlo se je spremenu in biu zlo luškan.Spomnila sem se ga šele ko sta ga Lea in Sara pozdravili.Včasih smo bili najboljši prijatelji.Potem pa se je Žan odselil zaradi šole.Star je 18.Objela sva se v pozdrav in odšli smo do najbližje klopce.Usedu se je prvi zraven njega pa na vsaki strani jst in na drugi Lea.Sara pa se je vsedla zraven mene.Večkrat sva se srečala s pogledi medtem ko smo se pogovarjali.Nekej sm mu razlagala kar naenkrat pa Sara upraša"Kje je pa Nik?"Takrat sm se zdrznila in v zadregi odgovorila"Z Janom igrata igrice" Žan me je pogledal in rekel"Kdo je Nik?" rekla sem "Moj fnt"čudno me je pogledal in rekel"Kok časa pa že hodta?"rekla sm"1 leto" pogledal je v tla in rekel aha.Aja pozabla sm vm povedat.Preden je odšel sva nekaj časa hodila.Z Nikom pa sva začela nekaj tednov po tem ko je Žan odšel.V tistem sem zagledala Jana in Nika ki prihajata do ns.Ko sta prišla do klopce sem ustala in objela Nika.Nekaj časa smo se še pogovarjali nato pa se zmenili da lahko vsi pridejo k meni na sleepover.

next??
27. oktober 2010
u12163
u12163
Jaaaa . *__*
27. oktober 2010
še en koment pa nextam
28. oktober 2010
u27664
u27664
NEXT... PLiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssss...
28. oktober 2010
ewo že pišm
28. oktober 2010
Hitro sem odšla domov in začela pripravljat za spat in hrano..Ko je prišel Jan mi je tudi on pomagal.Prišli so dokaj hitro.Najprej smo se malo pogovarjali nato pa začeli gledat film ki ga je izbrala Sara.Namestili smo se kar na tla pred kavč.Dol smo zmetali vse pouštre.Midva z Nikom sva se ulegla tako da sem imela glavo na njgovih prsih.Zraven mene je bil Žan.Zraven Žana je bil Jan in zraven Jana še Sara in nato Lea.Midva z Nikom večine filma sploh nisva gledala ker sva se šepetaje pogovarjala.Ko je bilo filma konec so vsi kar hitro zaspali.Budna sem bila samo še jst.Vsaj tako sem mislila.Razmišljala sem o Žanu.Kako je bilo preden je odšel.V tistem trenutku pa je Žan vstal in odšel na balkon,najin balkon.Tako sva ga poimenovala saj sva bila kar velikokrat na njem.Imel je lep razgled na gozd.Kakšno minuto za njem sem vstala še jst in odšla za njem.Naslonila sem se na ograjo zraven njega.Pogledal me je in rekel"Kko pa to da si še pukonc?" rekla sem"Ne morm zaspat".Nekaj časa sva se še pogovarjala nato pa sva zašla na temo ki mi ni dala miru na temo 'midva z Žanom'.Obrnil se je proti meni in rekel"Lej Jana,k sm šou ni res d sm te nehu met rd.."prekinila sem ga"Vem ampak ni te blo pa se je zgodil"in pogledala sem v tla."Dvignil je mojo brado in mi šepnil"Še zmer te mam rd" Presenečena sem ga pogledala v tistem pa se mi je približal z obrazom in me poljubil.Odmaknila sem glavo in rekla"Sorri sej veš d te mam tut jst še zmer rada,ampak zdej mam Nika"Stavek sem še dokončala nato pa odšla noter.Ulegla sem se zraven Nika in zaspala.Žan pa je ostal zuni,zgledal je žalosten.

nExT ???
28. oktober 2010
u28905
u28905
next
29. oktober 2010
Zjuraj sem se zbudila zaradi Sare in Jana.Kregala sta se pa vendar sem ju slišala saj sta bila v Janovi ali moji sobi.Lea,Žan in Nik so še spali zato sem odšla gor.Še preden sem prišla gor je Jan mimo mene napol stekel jst pa sm odšla v Janovo sobo.Sara je bila tm in jokala je.Usedla sem se zravn nje in jo uprašala" Kaj pa je?"pogledala me je in rekla"Končala sva"debelo sem jo pogledala in rekla"Pa zakaj???Sej sta bla full hepy skupi"odgovorila je"Mah nwm nisva bla za skupi"Potolažila sem jo in odšle sva dol v kuhno.Tm je že biu Jan.Sari sm naročila sej prprau zajtrk,midva z Janom pa sva odšla v mojo sobo.Povedou mi je isto kt Sara.Obupala sm nad njima.Tut če bi jima hotla pomogat ni nč pumagal..Pri meni so še pojedli zajtr nato pa šli.Čez prb. 1 uro je pri vratih pozvonilo.Šla sem odpret in skoraj vriskala od veselja.Biu je oči in lihkar je pršu iz potovanja.Objala sem ga in pršu je še Jan.Pozdravl smo se in oči je reku"Jst sm vaju tut pogrešu,in za neki časa bomo mel še nekoga v familiji."Debelo sva ga pogledala.Za njim je pršu notr Žan.Pogledala sem še bl debelo.Oči je reku samo"Njegou oči je mogu nekam u Ameriko.Pr ns bo kšn mesc."rekla sem samo"Okej,prid da ti pokažm kje boš spau."Odpelala sem ga v sobo za goste.Neki časa sva se še pogovarjala,pol je pa reku"Greva dons u kino?Pršla je ena grozliuka nova"nasmejala sm se in rekla"Ja okej,gdaj pa?" "Amm tm ukol osmih"

nextamm??
07. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg