Forum
no ok bom kr začela
-brez oglaševanja
-brez hejterjev
in zgodba se začne...

pa wtf no a se mora to lih men nrdit... k sm se zjutri zbudila sm mela sredi čela ogromn mozol...... o fak ljudje lih k grem v PONDELK u blesavo šolo mi gre telo narest mozol..... pa dej noooooo.....pa še foreveralone sm...... ZKJ JSSSSSSSSSS
lih takrat mi je fon zazvonu... ja kdo je.....
bla je moja sošolka
ej kje si ti??? a veš da vsi čakamo ..... haloooo a si pozabila...pregled mamo
o fakkkkk pozabla sm ja...prekinila sm in hitr stekla do zdravstvenega doma.

evo mene ljudje...in potem sem zagledala učiteljico...
lia tole bo neopravičena ura..... "učiteljica....prosim ne pa sej sak pozabi..."
"brez opravičil lia"
in potemse je zgodil neki groznega... moja simpatije me je ogovoril....
"ej lia...a si se udarla al kaj"
"kako to misliš"" probala sem se zapeljivo nasmejat pa začet flirtat...
ampak pol pa šok "ja pač na čelu maš...a je to buška?" OMFG pozabla sm si mozol namazat... o faaakkkk..ampak blo je prepozn.. ko mi je duša že itak odmrla smo šli v amvulanto....bila sem 6 po abecedi in ko sem prišla v ambulanto me je nekdo prijel za roko..
bila je moja prijateljica lili "ej lia na....vložek pa mini pudrčk... sm vidla prej da si se po+zabla namazat...pa menstra ti je čes pršla.....sej se ne vidi tolk ne skrbi"

skor sm se zjokala od sramu...najprej me simpatija upraša če je moj mozol buška in pol mi frendica reče da mi je nepričakovana menstra šla čes... nism mogla več....
stekla sm domov "lia pri priči se vrni" ampak tudi za učiteljico me je brigal... ko sem pritekla domov sm poklicala mami. ni se javila zato sm ji po sms-ju napisala da sm verjetno zbolele in da sm doma in nej ne skrbi ker dons mamo samo pregled pa ta sranja...
"končno sm sama doma" pol sm se nažrla čokolade in ostalih nezdravih stvari in potem sem se samo še hujš počutila

LAJF JE PROU BEDN sm si mislila ko sm šđla pred spanjem še pod tuš...
ok kko se vam zdi? kšn predlog,pripomba? zgodba je izmišljena je pa inspiracija moje življenje... jp PPP

čau
03. januar 2015
lol zdej k berm je prou felj....watafak !!!!?????? ok ampak ja zveni kokr moje življenje
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
u173906
u173906
ja zveni skor tak ko moj lajf
sam nexti čim prej
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
no res hwala vm usm za nexte rada vs mammmm <3 mwah

ko sem se vrnila iz tuša je bla ura 11.54
"hahahaha moji majo pa mato" potem sem šla pisat svoj dnevnik kr druzga nism mela...fon se je pounu ker mi je zmankal baterije...najbl bedna stvar v življenju...
ZAPISEK V DNEVNIKU:
"omg nemorm verjet da sm bla pred tremi dnevi 14... ofak. No dobr ena dobra stvar v življenju... Dons se tko zbudim in vidm ogromn podkožn mozol sredi čela...omg prou gnusim se sama sebi... res je zgledal kokr buška...pa menstro sem dobila...MENSTRO o fak to je neki najhujšega...pa da jo dobiš prvič... komu naj sploh povem...AJA POČAK ŽE CEU KLAS VE KER SO ME VEDL KAKO JE ČES PRŠLA AJA PA TUT USI K SO ŠLI MIM MENE KO SEM TEKLA DOMOV K BUDALA Z MOZOLJEM NA ČELU..."
pol sem pustila dnevnik in ura je bila 12.13...omg kok je že...pol mi je sošolka poslala sporočillo
"ej lia...a si dobr...a maš menstro prvič? lej vidla sm pa sm ti hotla čimprej povedat in ne skrbi noben ni vidu... joj res sori če sm te kej užalila ampak vem kako je če menstro kr tko... lej sej bo use kul...pa ne skrbi mozolja se sploh ni vidlo...samo koža. kmalu bo izginil samo dej gor kremico...aja špricala sm mato evo zdej hodim nazaj u šolo u nabiralniku sm ti kremico pustila
ja sej to je bla pa lili... ona je res najbol kul oseba na svetu ampak da šprica šolo da mi da kremo??? wtf debilka ampak še zmer jo mam rada...
šla sem dol po kremo in si jo namazala na čelo... mislila sem da mi pomaga in pol sem šla gledat naj odajo in se počutila malo bolje ampak še zmer k.... kokr...ma ne vem kr neki
ampak najhujš mi bo vedno ko mi je maks reku da mam buško...pa dobr res sm fuuul vanga....nobenmu nism povedala ampak ziher že usi vejo ker kokr ga js gledam ga nobena...najhujš pa je da me on učasih sploh ne pogleda... SPLOH razen učasih se pogovarjava pato ampak potem mi je grozno ko ga gledam kako isto govori še usm ostalim al pa ko kšno drugo ojame... ko bi še usaj mene kdaj..... OMG prou morm shujšat da bom lepa....sam kako naj izbere mene če ma pa celo šolo milijonkrat lepših, bolj modernih, popularnih, suhih punc...
potem sem jokala dokler ni prišla mami....
"mislim lia! TRI NEOPRAVIČENE IMAŠ PA SMO ŽE JUNIJA (DAJ POTRPI DO KONCA LETA), POBEGNILA SI IZ ŠOLE IN ŠPRICALA POUK ZATO KER!!!!???? ZAKAJ?! POVEJ MI DOBER RAZLOG!!
"mami če sem pa se slabo počutila...nisem mogla bit v šolo "NE LIA VEDNO ISTI IZGOVORI...ČE TE BOLI GLAVA SE NE POBEGNE IZ ŠOLE! NE MOREM VERJET..."mami menstruacijo sem dobila! "IN ALI JE TO OPRAVIČILO? A JE TO OPRAVIČILO SEM VPRAŠALA!"ne" "LIA VZAMEŠ VLOŽEK IN OSTANEŠ V ŠOLO...kaj se dogaja s tabo... "mami res se slabo počutim in glava in trebuh me grozno bolita... "NE LIA NIČ TI NI NE ZMIŠLJUJ SI... "mami nehaj nisem gluha...pusti me pri miru "LIA ZA MESEC IMAŠ PREPOVED RAČUNALNIKA IN TELEVIZIJE!!! "mami ne no sej nisem nič kriva... "NE LIA rekla sem ne in konec debate!
odšla je iz sobe in zaloputnila z vrati...začela sem jokat... zakaj lih js...največje probleme na svetu imam... in potem sem slišala kako prihaja nazaj... "IN lia slišala sem da imaš 4 iz tehnike in fizike... to boš popravila...gre se za štipendijo in za tvoje življenje LIA POSLUŠAJ ME IN NE SMILI SE SAMA SEBI vsi imamo probleme! popravui ocene ali pa bo konec potapljanja zate! "ne mami pa sej bom ocene popravila samo " lia popravi in lahko boš hodila na potapljanje..." potem je šla
še bolj sem se zakopala v odejo in vzela zvezek od fize in se začela učit...noben mi ne bo uzel potaplanja...seveda se najraje potopim pod gladino in gledam kako je tam vse mirno...to me je takoj pomirilo...
potem se vzela dnevnik in si napisala stvari, ki jih moram naredit
-popravit ocene
-shujšat
-bit bolj popularna
-imet fanta
-ne imet mozoljev
-pozabit na menstro...sej ni nč tazga
potem sem zaspala in poskusila se izmazat iz 'zagate' hahahaha
ko sem se naslednje jutro zbudila je bila sobota... najprej sem se učila in in skrajšala seznam nujnih stvari
-popravit tit in fiz na pet
-se pripravit na izpit iz potapljanja
to je bilo to in ko sem končala sem najprej napisala lili sporočilo
mami mi je prepovedala računalnik. zelevizijo in it vn dokler fize pa tehnike ne popravim...niti na potaplanje ne smem...
odpisala mi je
omg kr neki...ja dej popravimam ti velik za povedat...
potem sem se odpravila do plaže da sem se lahko začela pripravljat na potaplanje....
"lia kam greš" pogledala sem jo in se spomnila.....danes bosta točno dve leti ko smo se z očkom ločili. takrat sem zudi dobila polsestrico...velikokrat je pri nas...včasih je prav tečna "mami saj sem lahjko pri tebi če hočeš "ne lia pojdi...pa sej vem koliko ti potapljanje pomeni..." objela sem jo ampak ona mene ni "lia še zmeraj sem jezna..." prav kar naj bo...jaz sem bila tisti dan super vesela...kmalu bom opravila izpit...šole bo konec vse bom imela zaklučeno pet. menstruacija je čudežno iginila...samo en dan sem jo imela pa tudi mozolj je bil neopazen... best dan ever... zdej moram samo še fanta najd in bom najsrečnejši človek na svetu

rada vs mam <3 hwala za nexteeee
08. januar 2015
u173906
u173906
next
08. januar 2015
OMG kok sm napisala...ok bom dala še slike...hhaa

lia:

lili:
https://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130907132320/shakeitup/images/b/be/Bella-thorne-bangs-fair-photo.jpg

maks:
https://25.media.tumblr.com/tumblr_lxgu25nQuj1r6vkkzo1_500.jpg (sam pa sej je cute nooo...don't you judge me)
08. januar 2015
Next
08. januar 2015
next
08. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg