Forum
u67416
u67416
> Mi smo carji, mi smo najboljši < je vpil neki butelj pred oknom ženske garderobe. > Če to ni patetično < je pripomnila Melanie Jones, potem ko si je noge mazala s kremo z vonjem po jagodah

Melanie Jones

> trikrat smo jih pošteno premagale, oni pa zmagajo enkrat in se že nosijo, kot da so nekaj posebnega Pa ja < sem se strinjala. lase sem si počesala nazaj in si spletla kito . > tale tekma < sem na ves glas vpila, da bi me butelj slišal pred oknom, > je bila čisti slučaj ker smo sicer fantastične jasno < so v zboru pripomnila druga dekleta. večina jih še ni zlezla iz nogometnih dresov.> bedne ste bile < je zijal butelj. opremo sem stlačila v torbo in stopila iz garderobe na slpeče junijsko sonce. in tam je bil butelj oz. Will Evans, vratar fantovskega moštva.

will Evans

> govoriš z mano < sem ga vprašala
> jasn < se je odzval
> potem bi te prosila da se izražaj pravilno. reče se bile ne ble <
zardel je, fantje ki pa so bili okoli njega pa so se muzali

to je to.. upam da vam je zgodba všeč.. prisežem da je dobra in bo napeta...

prosim 2 nexta..

kakšna se ti zdi zgodba ? / jo boš bral / a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. julij 2012
ooo.. kera zakon zgodba.. pliss piš dalje... next next next next
20. julij 2012
u67416
u67416
hvala Tejica... pliss povej še prijateljem
20. julij 2012
u63653
u63653
tejica se čist strinjam s tabo......next next next next!!
20. julij 2012
u67416
u67416
ooo hvala obema.. prosila bi če malo oglašujete .. zdele pa next !

****************************************************************************************************

pokazal mi je jezik. > oh < sem zehala
> zdaj me je pa res že strah <

dekleta so se medtem preoblekla. pritekle so ven, radovedna, kaj se dogaja. vedno enaka zgodba . Vsako soboto se dvoboji nadaljujejo še po tekmi. ponavadi punce obmetavamo fante z baloni, ki jih v kopalnici naše garderobe napolnimo z vodo.
zagrabila sem torbo in se pobrala domov. nekaj tednov takšnih spopadov je bilo zame dovolj. najbrž fantovo pozornost pritegneš še kako drugače kakor pa da ga polivaš z vodo.
sploh pa se mi je mudilo na sobotno kosilo s starši. oči hoče da na vsak način vsaj enkrat na teden jemo > kot se za družino spodobi < ker ob sobotah ne dela. kakšna družina neki ? Hočem reči...
Saj nimam sto bratov in sestra. sestro imam samo eno. Mary.

stara je 26 let in se je že pred leti preselila v Southampton. brata pa tudi enega 21 letnega Paula, ki študira v Bristolu.

> Ej wattsonova < je zavpil Will
> pravzaprav sem TJ < sem mu zabrusila
> TJ kakšno ime pa je to < s je zgražal Mark, eden izmed igralcev vantovskega moštva > TJ,TJ < . mark

skušala sem se spomniti kaj zelo pametnega > to je moje posebno ime < je bilo vse kar sem lahko stuhtala.
Zakaj me v resnici kličejo TJ, raje nisem razlagala. Moje ime je namreč Theresa Joanne Watts. Ogabno. Dolgočasno in kičasto. paul me je klical TJ, ko sem bila še majhna, in ime se je prijelo. Je že boljše od Therese Joanne. ampak tega že ne bom razlagala piflarjem z gimnazije. če bi izvohali kako sovražim svoje ime bi me s tem morili do smrti.

jaz :

( upam da vam je ok ) 3 nexte
20. julij 2012
oooo kera zakon... piš naprejj res... najjača

next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
20. julij 2012
u63653
u63653
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
20. julij 2012
u67416
u67416
huala še 1 next
20. julij 2012
u67416
u67416
nextam .. hvala za nexte .. pa plis povejte še komu

***___________________________________________________________________***

> naj ti bo TJ. Ti in jaz < je rekel Will in pokazal na mizo za piknike ob nogometnem igrišču.
> bova videla, kdo je močnejši <
temu bi se težko uprla, v merjenju moči z roko sem posebno nadarjena
hitro sem pogledala na uro. imela sem še dovolj časa.
> prav Evans, pripravi se na smrt <
sedla sva nasproti in grozeče naslonila komolce na mizo. ko sva se prijela za roke je bila okoli naju že zbrana gruča firbcev.
> pripravljena < je vpil Mark > ena, dve, tri <
začela sva sopihati. roko sem skušala držati čimbolj navpično
daj ga TJ - so vreščale punce
daj jo will - so tulili fantje
> Hej TJ noro dober tip te išče pred garderobo < je rekel Dave kapetan fantovskega moštva.
> ja pa kaj še < sem dgovorila ne da bi dvignila pogled. z takšnem obrabljenim trikom me že ne bi zmotili. sicer pa Dave sam sploh ni za odmet. Če je kakšen njegove sorte blizu, vedno rečem ali naredim kaj bedestega. morala sem odtati zbrana. Firbci so bili na trnih, ker nisem niti trznila. willu pa se je roka že tresla.
>> sesuj ga TJ
20. julij 2012
u67416
u67416
o shit vse se mi je zbrisalo
20. julij 2012
u67416
u67416
bom še enkrat.. nadaljevala
20. julij 2012
u67416
u67416
je rekla ena od punc.

začelo mi je zmankovati moči ko se je will uprl. moja roka je postajala mehka. ampak zbrala sem vse moči in PENG ,willova roka je bila na mizi

next. prosim dodajte še svoje mnenje o zgodbi

next ?
20. julij 2012
u63653
u63653
NEXT!!! na kratko: ZAKON!!
20. julij 2012
u67416
u67416
hvala
20. julij 2012
u63653
u63653
20. julij 2012
next !!!! odlično pišeš.. svetuno... na kratko imenitno
20. julij 2012
u67416
u67416
huala... še en next ali 2 pa nextam
20. julij 2012
next
20. julij 2012
u67416
u67416
huala nextam v roku 15 min
20. julij 2012
next
20. julij 2012
u100430
u100430
neexttt
20. julij 2012
u67416
u67416
> Jupi !< so kričala dekleta. v zboru so vreščale > me smo najboljše me smo najboljše 4 . ever. najboljše na svetu <
> kakšne butare < si je mislil will. drgnil si je roko in šel po svoje kolo.> važno je da smo mi boljši v nogometu <
> daj cmera < sem mu zabrusila.
> res te nekdo išče je rekel Dave < pritekel je za mano in me prijel za ramo.
obrnila sem se in strmela v njegove tople modre oči. v želodcu me je kar zvilo.
> nisem te dražil . glej tam je .. ga vidiš ? < je nadaljeval > neki tip z temnimi lasmi in uhanom <
pogledala sem v smer ki mi jo je kazal. tam je bil res moj brat Paul.
> nihiginjah < sem rekla Davu. začudeno je zijal vame.
raje sem se obrnila proč, k bratu ki mi je pomahal. raje ne bom razlagala sem si mislila ko sem stekla k paulu.
> živjo TJ < paul me je objel
> živjo < sem ga pozdravila in stisnila k sebi
> ni nekam star zate < je zakrakal Will, ki se je ravno takrat pripeljal mimo.
> brigaj se zase, perverzneš < sem zavpila. Paula sem odvlekla proč
> moj brat je !! <

***************************************************************************************************

next ? vsaj 3
20. julij 2012
next kulska zgodba
20. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/but-that-s-crazy-ft-one-direction/38218/
z Ari sva se odločli da bova pisali skup zgodbico... tak, da če bi se keri dal brat (ofcorse with one direction)
20. julij 2012
u67416
u67416
hvala reby12
20. julij 2012
u100430
u100430
nexxxxttt
20. julij 2012
u100430
u100430
wtf ka ste eni nesramni, sploh ne berete zgodbice pa kr neke oglašujete kje vam je logika ej?????!!!!!
20. julij 2012
bedno lool kaj sploh znas pisat lol omb al pa ker omg ne boljse je OMFG kr na jok mi gre ko to berem omg kak bedno
20. julij 2012
nextt
20. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg