Forum
No napisala vam bom zgodbo o petih puncah ki so najboljše prijateljice zavedno, a kaj se zgodi ko se dve zaljubita v istega fanta??

Še nekaj pravil katerih se bom držala:

-Vsak dan bom nadaljevala, če bo vsaj en NEXT
-Pisala bom srednje dolgo
-Konec nadaljevanja bo vedno zaniviv
-Dajala bom slike
-Opravičila sem vam bom če ne bom NEXTLA

UPAM DA SE BOM DRŽALA TEH PRAVIL!
Na začetku vam bom opisala vsako prijateljico, potem pa bom začela z pravo zgodbo.

No naj vam najprej povem uvod.
Prijateljicam je ime : Lizzie,Dana,Sarah,Amy,Rosie.

LIZZIE:

Lizzie zelo rada poje saj je skoraj najboljša pevka na šoli. Lizzie je bolj kot ne piflarka saj ima same petke v šoli, največ petk pa ima pri glasbi. Lizze je tudi dobra atletinja saj zelo zelo dobro teče. Ima 16let in tudi obiskuje šahovski krožek. Zaljubljena pa je v Davida, ki je najlepši fant na šoli(vsaj za njo).

EN NEXT PA OPIŠEM DANO!
08. februar 2012
Next
08. februar 2012
No evo opisala bom Dano.

DANA:

Dana zelo rada pleše(HIP&HOP). Njen povprečje v šoli je 3. Danas e ne obremenjuje preveč okrog šole saj ima bogata starša.Dana pa ima tudi mlajšo sestrico Hanno, ki ima le štiri leta. Tako kot Lizzie pa ima tudi Dana 16let.Dana pa je zaljubljena v Lizzinega brata Patrica.
08. februar 2012
u77594
u77594
neekt
08. februar 2012
Next
08. februar 2012
Evo nextam!

SARAH:

Sarah zelo rada riše. Njena starša sta ji umrla zato zdaj s svojim mlajšim bratcom živi pri njeni teti. Sarah ima 15let in bo čez en mesec napolnila 16let.Njen bratec pa je star 9let.
Sarah je v šoli kar uspešna ima štirke in petke. Sarah pa je zagledana v njenega prijatelja Zacka.
EN NEXT PA OPIŠEM AMY!
08. februar 2012
u26059
u26059
neeeext!!!!!!!!!
08. februar 2012
u15702
u15702
neext
08. februar 2012
Ok nextam!

AMY:

Amy obožuje živali saj ima doma: Hrčka,psa,mačko,papigo in dva zajca. Amy hodi na živalski krožek(zveni čudno). Amy je sicer najstarejša od vseh saj ima 16,5let. Amy ima dva starejša brata in enega mlajšega. Ubistvu Amy je edina punca v njeni družini saj ji je mama umrla ko je rodila njenega najmlajšega bratca. Amy je zaljubljena v njenega soseda Grega.

EN NEXT PA OPIŠEM ŠE ZADNJO ROSIE!
08. februar 2012
u15702
u15702
next
08. februar 2012
u76844
u76844
nexti
08. februar 2012
u36856
u36856
next
08. februar 2012
Evo nextam!

ROSIE:

Rosie obožuje fotografiranje saj jo edino to zadovoljuje. Njeno povprečje v šoli je 2/3. Rosie je za razliko od drugih punc edinka in ima tako kot Sarah 15let, le da bo napolnila 16 čez 2tedna.Zaljubljena pa je v sina mamičine prijateljice(Roba).
08. februar 2012
u15702
u15702
next
08. februar 2012
Malo kasneje bom nextala in začela pravo zgodbo.
LP ISABELA
08. februar 2012
next
08. februar 2012
Ok zdej pa glavni del.

LIZZIE:

Ej Rosie je rekla Lizzie ko je v trgovini srečala Rosie.Imeli sta prijeten pogovor.

R-Rosie L-Lizzie

L-Ej!(Objem)
R-Ej!(Objem)
L-Že dolgo te nisem videla odkar so poletne počitnice.
R-Jaz tudi tebe nisem.
L-Pred kratkim sem se dobila z Dano in rekla mi je da te tudi ona ni videla kje pa tičiš?
R- Ahh Lizzie veš da ves čas slikam!
L- No in kaj zdaj slikaš?
R-Večinoma naravo poleti.
L-Ej morem it sam poklič kej pa se ti pridružim.
R- Ok by.

Nato je Lizzie odšla domov.( Govorila bom v Lizzijinem imenu).Ej mami! Sem prišla iz trgovine. No super Lizzie! Z tvojim očkom se odpravljava k tvoji babici. Pazi nase! Enako sta rekla tudi mojemu eno leto starejšemu bratu Patriku in nato odšla. Ko sta starša odšla sva jaz in Patrik odšla po svoje. On je odšel na trening(košarka) jaz pa sem odšla k Sarah. Ko sem prišla k Sarah me je ta zelo lepo sprejela(kot vedno).Z Sarah sva skupaj odšli k Amy. Z Amy in Sarah smo se potepale po mestu in nakoncu odšle na kepico sladoleda in nato v kino.

Potem pa sem se morala posloviti od Amy in Sarah in odšla sem domov.

NEXTITE! JUTRI ALI CELO DANES BO DANA.
08. februar 2012
Next
08. februar 2012
u15702
u15702
next
08. februar 2012
neext
08. februar 2012
Hvala za vse nexte

DANA:

Pa ne že spet Hanna sem rekla moji mlajši sestrici Hanni ki mi je počečkala z voščenkami mojo obleko. Zadrla sem se MAMI,OČI Hanna mi je že spet uničila obleko. Mami in oči sta Hanno malo okregala in odhitela v njihovo podjetje. Jaz pa sem se zaklenila v sobo in razmišljala kaj bi počela nak pa sem se spomnila HIP&HOP zakaj se nisem spomnila prej.
Pograbila sem mojo torbico,telefon,sončna očala in se lepo oblekla(plesno) in odšla v park plesati.

Levo,desno,poskok,naprej,poskok... Ko sem nehala z plesom sem se spomnila tu v bližini živi Rosie zakaj je nebi obiskala? A preden sem prišla do Rosiinega blok sem v parku zagledala Rosie kako fotografira živali stvari in ljudi. Z Rosie sva malo klepetali pogovor:

J-jaz R-Rosie

J-Ej Rosie!
R-Ej!
J-Namenjena sem bila k tebi pa sem te zagledala tu!
R- Res?
J- Ja res in kaj delaš?
R-Fotografiram kot vidiš!
J-Aha.
R-Včeraj sem v trgovini srečala Lizzie
J-Res? Super!
R-No moram iti bok!
J-Bok!(Objem)

Nato pa sem odšla domov in se ulegla v mojo udobno posteljo ter čez nekaj trenutkov zaspala.

NEXT? NASLEDNJIČ SARAH!
08. februar 2012
u76844
u76844
N.e.x.t
09. februar 2012
SARAH:

Ej Sarah! je čez sosednje okno zakričal moj sosed in moja simpatija Zack.
Ja kaj bi rad Zack? Amm , a prideš v park? Ok.Potem ko me je Zack povabil v park sem se zelo lepo oblekla no bolj kot ne športno. Na sebe sem dala trenirko in all starke nato pa sem samo še pograbila mojo torbico in odšla v park.V parku je bil Zack skupaj sva se zelo zabavala. Podila sva se po parku,pila kokakolo, jedla sladoled, se guncala , se spuščala po toboganu... Kar naenkrat pa me Zack vprašal POGOVOR

J=jaz(Sarah) Z=Zack

Z-Veš Sarah s tabo se zelo zabavam!
S-Jaz tudi z tabo!
Z-Všeč si mi ZELO!
S-Ti tudi meni zelo te imam rada ZELO!
Z-A bi bila moja punca!
S-Amm....Amm... DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Z Zackom sva se še malo zabavala in se seveda objemala in poljubljala nato pa sva se poslovila in odšla domov. Jaz nisem mogla zaspati cel večer saj sem ves čas imela v mislih
HODIM Z ZACKOM!!!!!!!!No in kasneje sem končno zaspala in se potopila v sanje.

NEXT? Naslednjič AMY!
09. februar 2012
u76844
u76844
nextii
09. februar 2012
AMY:

Roxi kam si pa pobegnila že spet je Amy rekla svoji mladi psici Roxsi katero je sprehajala po parku.

Ko je hotela domov pa je zagledala svojega prijatelja in fanta v katerega je zaljubljena(Grega). Namesto da bi odšla domov je odšla do Grega in mu rekla: Ej kako kaj?Ok pa ti? Ok. Ej sori Amy ampak moram it k Adele moji punci!

KLIKNI NA SLIKO!

Vsedla sem se na klopco v parku in potočila solze PUNCO IMA! Nekaj časa sem se cmerala nato pa sem odšla domov. Ko sem prišla domov sem se ulegla na posteljo in razmišljala o tem kar se mi je zgodilo danes ugotovila sem, da je Adele največja važička na šoli punca fanta v katerega sem zaljubljena(ZAPLETENO). Nekaj časa sem jokala potem pa sem poklicala Dano. POGOVOR

J=Jaz(Amy) D=Dana

J-Hey
D-Hey kaj je? zakaj imaš tako žalosten glas?
J-Greg ima punco!
D-Kaj!
J-V teh trenutkih pogrešam mojo mamo!
D-Žal mi je Amy ampak jaz nisem tvoja mama da bi te tako dobro potolažlia! Sory!
J-Vem Dana ampak vseeno si dobra prijateljica!
D- In kdo je Gregova punca?
J- Adele!
D-Kaj!!
J-Ja! Morem it spat bok!
D-Bok!

Potem je bil večer in ob 22.00 sem odšla spat. Naporen dan!!

NEXT? NASLEDJIČ ROSIE!
09. februar 2012
next
09. februar 2012
Ok nextam!
ROSIE:
Ej mami!A grem lahko danes fotografirati plažo in morje! Plisss? Ja lahko Rosie ampak obljubi mi da se boš vrnila ob 19.00 na večerjo! Obljubim! Po pogovoru z mamo sem hitro stekla v svojo sobo tam sem se oblekla za na plažo in še odspodaj obleke oblekla kopalke za vsak slučaj, ter vzela svoj fotoaparat in se odpravila na obalo.

Ko sem prišla na obalo sem začela z slikanjem najprej sem slikala morske živali nato sem slikala obalo nato skale... Nak pa sem zagledala Roba(simpatija)1 Le kaj on dela tu? Sem si mislila. Nekaj časa sem še slikala , potem pa sem začutila roko na mojemu ramenu bil je ROB. Rob me je vprašal kaj počnem tukaj jaz pa sem mu odgovorila, da slikam. On je bil ves moker in bil je v kopalkah in verjetno je prišel na kopanje. Jaz se kopam mi je odgovoril, pridi še ti! Z veseljem, sem mu rekla in slekla krilce in sandale ter odložila fotoaparat v mojo torbico. Nekaj časa smo se z Robovimi prijatelji kopali, potem pa so oni morali domov. Ura je bila komaj 18.00in jaz in Rob sva ostala sama. Preoblekla sva se v oblačila in se malo podila po plaži po pesku in se slikarila nak pa me je Rob POLJUBIL. Bila sem presenečena, po poljubu mi ni nič rekel samo objem me je in opazovala sva sončni zahod.

Ko je bila ura 19.00 sem se odpravila domov tam sem pojedla večerjo in odšla v posteljo.
10. februar 2012
NEXT? NASLEDNJIČ LIZZIE!
10. februar 2012
u76844
u76844
next
10. februar 2012
še en next!
10. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg