Forum
Oh pa se spet začne šola,sošolci,učitelji in predvsem na lep način povedano smejanje učiteljem v glavo.Ja vrjetno razmišlate le kakšna oseba sem jaz morda sem nesramna,igriva,prijazna,hitro skivpliva nevem neznam se oceniti.Prijatelji pravijo da sem dobra oseba ampak le kaj oni vedo o meni saj še čas nimajo za moje probleme le kratko mar jim je zame.Pa kaj sama se čisto dobro znajdem,no vsaj mislim da se.No sem Anna Isabela Wood.Moji lasje so dolgi,rjavi in mi sežejo do bokov konice so zelene barve ter modre.Moje oči, ki so nebeško modre barve iztopajo med ostalimi saj vedno bolj v notranjost so zelene barve.Stara sem 18 let no jutri bom.Poslušaam stari rock,bon jovi,AC DC....... pa še bi lahko naštevali.
Isa zakriči mati iz spodnjega nadstropja hitro sem vstala iz moje prelepe postelje ter odhitela h mami......
Zanima me če vam je dovol kovk sem napisala lah me dodate svoje neprimerne komentarje obdržite zase aja pa next bom pisala kovkrat se bo dalo pa čim dalše bom probala

Pač a vklučim 1D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2013
hey mn je pač useeno če vklučiš 1D sam je ž ful vlk takih tem drgač pa se mi zdi da bi bla ful kul zgodba tud brez 1D...aja pa next
26. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg