Forum
No tuki je šeena zgodbica, ki ni resnična.
Govori pa o eni punci in njenemu prijatelju( fantu) nadaljujem jutri
27. marec 2013
No, ime ji je Megi. Zelo ima rada živali še posebej pse. Stara je 17 let in hodi v 1 letnik srednje šole.Rada pleše, trenira tudi hip hop.Zelo je dobra, namreč je prvakinja.Ima kostanjeve rjave lase,ki se lesketajo.Ima že veliko medalij.Ima en problem.Odločila sem se da ji bom pomagala rešit težave. Če želiš izvedeti najine doodivščine nextaj.
Hvala za next
28. marec 2013
next
29. marec 2013
Njen problem je bil, da ni imela prijateljev (s tem mislim na fante). Sošolke so ji svetovale naj si poišče prijatelja, a ker je bila sramežjiva je potrebovala mojo pomoč.Najprej sva pogledali med sošolci in potem še sošolkami in med njimi našle tudi važičko Nelly, ki je imela s tem že veliko izkušen. Poprašale sva jo za pomoč odgovorila nama ja naj se obrneva na Megin videz. Takoj sva vedele,da naju čaka trdno delo.Vsak da sem se oglasila popolne pri njej in sva šli tečt po gozdu. Njen pes Piki pa nama je sledil. Nato pa sva se lotile njene frizure. 1 rožnat pramen ob levem licu jo je popoloma spremenil. UUAAUU!!! in še obleka..... kavbojke v koš!! Nadela sem ji rožnato obleko. Bila ji je kot ulita. In nato sva spet stopili do važične Nelly in jo uprašale za mnenje. Bila je navdušena. Slikala jo je in slikon shranila. Pokazala jo je sošolcem...... želiš izvedeti nadaljevanje? NEXTAJ! Hvala za next
29. marec 2013
Vsi so se spraševali,kdo je ta punca. Hoteli so tudi njeno tel cifro. Dala jo je 3 sošolcem.
A nato so se začeli iz nje norčevati.Klicali so jo in se delali kot ,da naročajo pico. Nato pa sva se zopet oglasili pri Nelly , ki nama je svetovala naj poskusiva malo drugače.Vedeli sva da se bova morali še bolj potruditi in navezati stik z nekaj fanti.Začele sva z njenim sošolcem Mihom. Poslali sva mu skrivno sporočilo,ki je vsebovaloridi po pouku v restavracijo pri šoli. Nakoncu se je podpisala tvoja oboževalka. Malo prej sva prišli,zato,da sva se zmenili: Da ji bom jaz namigovala kaj mora nerediti. Sedela sem se usedla 2 mizi za njo. Kmalu je napočil težko pričakovani trenutek, vsopil skozi vrata Megin sošolec Miha. Grem do njega in ga pospremim do mize,kjer je sedela Megi. IN nato izginem za drugo mizo. Opazujem ju.....
Next za nadaljevanje. HVALA ZA NEXT!
30. marec 2013
nneexxxtt
30. marec 2013
On začne : Zakaj si me poklicala? Ona: Ja, veš,amm.... pogleda me jaz pa ji pokažem palec ..... nadaljevala je rada bi imela enega prijatelja, ki bi mu lahko zaupala....
ta pogovor je dogovezila..... in dolgovezilaa....... Potem pa je imel dovolj in je rekel : JOOJ PA ZAKAJ SI MI POSLALA POŠTO?? BREZVEZE NOČEM BIT S TABO!!!!!! in odšel iz restavracije. Začele sva znova. Tokrat z Meginim sošolcem Lukom. Tudi njemu sva poslali pošto. Ampak on je naredil cel halo!! Vsem je povedal,da ima oboževalko in se hvalil. Zato tudi on ni bil pravi.

Nato pa je šla nekega dne Megi iz šole v njen razred je priel nov fant. Ime mu je bilo ALJAŽ. Vudela sem jo na poti iz šole bila je čisto zbegana in ni vedela kaj naj naredi. Pa sem jo uprašala ,kaj se ji je zgodilo.Ni mi odovorila le izginila je. Popoldne mi je poslala sporočilo na katerem je pisali: Jutri se dobila pri tebi ob 16. ...... nadaljevanje? NEXT!!
HVALA ZA NEXT
30. marec 2013
nenxt
31. marec 2013
In res je prišla k meni točno ob 16.oo. Ko sem jo videla se mi je spet zazdelo da je nekam zmedena.Začela mi je razlagat,da ima novega sošolca.Beseda je skos tekla o njem. Takoj sem zaslutila, da ji za tega fanta ni čiso vseeno. upraala sem jo in mi je pritrdila ,da ji res ni čisto vseeno.aslednji dan je v šolo po dolgem času spet prišla v kavojkah to se mi je zdelo zeločudno . Maalo natančneje sem pogledala njene hlače in na njih je bil narisan srček v njem pa napisano ime :ALJAŽ. Začela sem jo opazovati kaj počne med poukom in med odmorom. Zaslutila sem, da ga med poukom naskrivaj zaljubljeno gleda. Med odmorom pa se mu hoče približati. Po telefonu sem ji napisala ,da naj po pouku pride k meni. Rekla sem ji naj s svojim delom nadaljuje,tako kot je do sedaj. Jaz pa bom gledala kako se o odzval na tvoje ravnanje in sestavila načrt. Predenj je odšla Sva obe v en glas zaupili: JA USPELO NAMA BO!!! next? HVALA ZA NEXT!
31. marec 2013
next
01. april 2013
Naslednji dan se mu je spet hotela približati in skoraj ji je uspelo a ravno takrat je zazvonil zvonec in odhitela je za svojo mizo. Naslednji odmor pa sta se spoprijateljila in začel je on: HEY KAKO TI JE IME? ona: MEGI SM on:LEPO IME ona:HVALA,KAKO PA JE TEBI IME? on:ALJAŽ ona: LEPO IME . Začela sta se gledat v oči. A takrat ju je spet zmotil šolski zvonec. in odhitela sta na svoj prostor. Po koncu pouka je kot blisk odhitela do garderobe kjer sem jo srečala. Povedala mi je kaj se je zgodilo. Next? HVALA ZA NEXT!
01. april 2013
next
01. april 2013
Dale sva si 5 in odli vsaka k sebi domov.
Naslednji dan pa je poštar prinesel neko pismo da Megi.
Presenečeno ga je odprla in še bolj presenečeno prebrala pisalo je:
Ojla Megi!
Tvoje prelepe oči so se vtrle v moje srce, tvoji prelepi lasje pa me v sanjah božajo po licih.
A bbi prišla jutri po šoli pred trgovino tiš?

Aljaž
19. maj 2013
nneexxxttt
19. maj 2013
Vsa navdušena me je poklicala po mobiču.
Vse mi je povedala. Takoj sem prišla k njej in ji pomagala izbrati obleko in narediti frizuro.
20. maj 2013
Se opravičujem napačen gumb!

Naslednji dan pa sva špricali šolo da sem ji pomagala da se je uredila.
Bila je tako vznemirjena,da ni moglaa sedeti pri miru. In nato je napočil trenutek.
Peš sva šli pred tuš.Tam pa jo je že čakal Aljaž. Počasi sem ju zasledovala najprej sta šla v slaščičarno,kjer je Aljaž častil sladoled Megi.
Potem pa sta šla k njej domov. Kjer sta gledala romantičen film.... NEX?? TNX FOR NEXT
20. maj 2013
next
21. maj 2013
next
04. julij 2013
Romantičen filem in nato še poljub objem in stop!
Skozi vrata sta stopila Megina starša.
Jezno sta pogledala Megi in zakričala ter spofila Aljaža ven iz hiše.
Megi pa sta zabičala da se z njim nesme več družiti.
Megi je takoj odšla v posteljo kjer se je zjokala.
Nato pa je pobegnila.
Prišla je do mene.....
Če bi radi izvedeli nadaljevanje NEXT
04. julij 2013
next
04. julij 2013
next
22. julij 2013
u136975
u136975
next
23. julij 2013
Vse mi je povedala, od začetka do konca. Videla sem, da ima v očeh solze.Potem pa je zazvvonil zvonec. Megi sm rekregla naj se skrije v omaro in počaka. Jas pa sem odprla vrata. Pred vrati pa je stal čuden obisk. Aljaš je prišel mene prosit za nasvet. Ko pa sem prišla gor je Megi takoj stekla k njemu.Objela sta se. In zelo se mi je,da je njuna ljubezen tako močna, da bova morali to nekako uredi. next??
25. julij 2013
Next!!!
26. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg