Forum
u70409
u70409
Sedela sem na klopci v parku. Solze so mi lile po licih, snežinke pa so mi padale na lase. Kar sem danes videla, ne bom nikdar pozabila... Nikdar. Je to sploh mogoče? Mislim... Moj fant me je zares ljubil. Vsaj mislila sem, da me je. Jack že ne more biti tak, ali pač? Sploh nevem več, kaj naj si mislim o njem. Ljubezen mi je dokazoval na vse načine, zdaj pa to. Ali sem imela mogoče privid?! Po resnici bi si iskreno želela, da sem ga imela, saj Jacka ljubim. LJUBIM! Ko sem ga videla pri 'prijatelju', kako igrata playstation, ga je 'prijatelj' zgrabil za zadnjico! Res, skoraj neresnično. Takrat sem mu panično zavpila:"KAJ POČNEŠ JACKU, TI PEDER?!" Res, vem, da se ne bi smela tako razjeziti, ampak... nevem... pač ljubim ga... Kako naj DOPUSTIM, da ga prijatelj prijemlja za zadnjico?! In ne morem verjeti kaj sem storila potem. V njega sem zalučala debelo knjigo Harrya Potterja, ki sem jo vzela iz knjižnice, da bi jo prebrala za domače branje. Listi v knjigi so se raztrgali, platnica pa je bila odtrgana. Vem, nasilno, ampak kot sem že rekla si NE MOREM pomagati! Oh, ali bom morda morala k psihiatru? Ali je njegov prijatelj res gej, ali se je samo zafrkaval? Je šlo za potegavščino?! Jack je bil jezen name in rekel mi je, da sem navadna prostitutka, budala in še in še... Srce mi je prelomil na dva kosca... res! Solze mi kar niso želele nehati liti...

Vem, da je malo čudno...

V redu zgodbica?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2011
Next Next Next!!! TAKOOOJ
31. december 2011
N-E-X-S-T!!!!
ZDEJ TAKOJ!!!!!
dobr pišeš fhooooooooooooooooooooooool !< 333
31. december 2011
next
31. december 2011
u70409
u70409
Ampak... Jack... Ne razumem, zakaj je bil sploh jezen name?! Samo rada ga imam, nič mu nočem. Zdaj se pretvarja, da me sploh ne pozna. To me tako boli. Znova se mi je začel prikazovati dogodek... Jack in Timmy sedita na kavču in igrata playstation. "Ej, Jacky dej se mal tja pomakn," mu je rekel Timmy. Jack se je premaknil na drugo stran kavča, Timmy pa se je stisnil k njemu in ga zgrabil za zadnjico. Tako sem se zadrla jaz, ona dva pa sta me začudeno gledala. Res ne razumem. Ali je Jack gej?! Še kar sem sedela na klopci in opazovala snežinke, ki so kot lahka peresca padala na travo...

Sej bom daljši del napisala sam da grem na drug računalnik, k je boljš...
01. januar 2012
Next!
01. januar 2012
NEXT
01. januar 2012
nexttt
20. januar 2012
next no!
21. januar 2012
next!!!
19. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani