Forum
Lejte..
Če vam zgodba ni ušeč :
NE brat in NE komentirat ker ni potrebno.
Če vam je zgodba ušeč :
BERI in KOMENTIRAJ.
Nadaljevala pa bom zlepa ali zgrda. Torej :
Z vami ali brez vas.
In hwaŁa za razumevanje.
Annia

V zgodbi sodelujejo :
Jade : glavna oseba
Luka : Glavna oseba
IN VSI DRUGI SO STRANSKE OSEBE.
OSTALO ZVESTE U ZGODBI

Nismo ravno bogati in zato imam zelo zelo zelo malo stvari. A imam srečo in družino. Čeprav brez očeta , ampak to ni zdaj pomembno. Važno je da smo srečna revna družina obkrožena z veliko prijaznimi ljudmi. No sem punca z imenom Jade (izgovori se z Đ-jem). Stara sem 14 let in ne hodim v šolo čeprav bi si to zelo želela! Ampak nimamo denarja , ker mati ne dela ker je na vozičku. Imam blond lase (ampak nisem barbika) , sem svetle polti skoraj kot vampir. Obožujem Harry-ja Potter-ja. Njegovo čaranje , njegov nasmeh skratka.. Vse njegovo. Pa tudi Draco je celi srček < 3. Dosti o Harry Potterju.
Rada imam obleke.. Ampak kaj ko pa nimam denarja.. 
Obožujem manekenke ampak najbolj obožujem petje. Tista melodija in besedilo , ki ti pride v uho in srce. Ko nekoga poslušaš s srcem veš da je to tisto pravo… Ampak tega mnogi od vas nebi razumeli.
No zdaj sem se skoraj opisala..
ZDAJ PA ZGODBA:

1. DEL: Bogati proti revnim.

»Vstani. Danes imave veliko opravkov. Morave oprati perilo in skuhati kosilo.. In v trgovino morave iti.. Vsaj po osnovne stvari. Sem si naredila spisek:

- sol
- poper
- moka
- mleko
- nekaj malega mesa
- olje
- kis
- In mojima hčerkicama vsaj eno majico
- pa še kruh.

Torej zdaj pa hitro vstani! Obleči si najboljša oblačila .. Vem.. Vem hčerka , ni jih dosti. Ampak nekaj si obleči. In potem pridi v kuhinjo.« Hotela je že iti ampak sem jo ustavila. »Kje pa si dobila denar ?« Kot da me ne bi slišala je zaprla vrata. Skomignila sem z glavo in si oblekla obrabljeno majico in kratke hlače ki so bile zelo stare in raztrgane. Kaj boljšega pač nisem imela. Obula sem si še premajhne sandale in pohitela v staro kuhinjo. Mati mi je dala kos kruha in mleko. To je bilo vse. Nato je šla zbuditi sestrico ki ji je ime Larisa. Stara je 4 leta in ima rjave lase. Čisto nasprotje meni. Pojedla sem in odšla malo pred hišo. Tam je neki star stol na katerem sedim ko se hočem sprostiti. »Želim da bi imela moči.. Take da bi lahko poletela v nebo in sedela na oblakih. Da bi lahko pričarala vse kar bi si želela. OoooH. Da bi le imela neverjetne moči. Premagovala bi zlikovce in odganjala hudiča! » sem si šepetala in gledala v steno kjer sem prvič videla za premiero filma : Harry Potter in Dvorana Skrivnosti.
»Jade takoj noter!« Sem zaslišala in odšla proti vratom. Že takoj ko sem vstopila me je mati močno objela . Videla sem le njen nasmešek , ki se je razlegal po celem obrazu. »Zdaj sem prejela klic. Poklicatelj je povedal zelo dobro novico! … «
SE NADALJUJE
04. julij 2011
jade :

Luka :

Mama :

Predstavlite si jo bolj bogo.. Revno in vse too
04. julij 2011
u28700
u28700
NEXTTT
04. julij 2011
Annie_Anna : hwaŁaaaa ti za komentar Nadaljujem pa ----- > Čez uri
05. julij 2011
zdej nadaljujem.. ŠE VEDNO JE DEL ŠT. 1 !

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Že takoj ko sem vstopila me je mati močno objela . Videla sem le njen nasmešek , ki se je razlegal po celem obrazu. »Zdaj sem prejela klic. Poklicatelj je povedal zelo dobro novico! Od zdaj naprej boš hodila v šolo! Takoj po počitnicah greš v 1. letnik. Ali ni to krasno ?! « Ko je mati rekla 'šola' mi je zastal dih. Vedno sem si želela hoditi v šolo , se kaj novega naučiti in spoznavati ljudi in imeti prijatelje.
Oh ja.. Mnogim od vas se to zdi čudno. A ko ne moreš hoditi v šolo in k drugim obveznostmim je to hudo. Ko te na ulici zaničujejo ljudje.. Ko te gledalo postrani.....
Prijela sem mati za rame in jo obzirno vprašala "Od kod ti denar za hrano ? Kje si dobila papirje da lahko hodim v šolo? Kjeee ? Povej mi... ! Ne prikrivaj. Saj veš. Najin dogovor: Vedno povej resnico???" Mati se je vsedla in globoko vdihnila kar pomeni da bo začela pripovedovati : "Veš.. Našla sem svojo sorodno dušo..." Hotela sem nekaj reči a ni bilo mogoče "Ne prekinjaj me.. Poslušaj če želiš zvedeti! Vem .. Moja prva sorodna duša je bil tvoj oče. A je umrl. In poglej kako živimo brez njega! Tako ne gre več naprej. In pred kratkim sem našla moškega mojih sanj. Je bogat , privlačen in še rekel je da se lahko preselimo k njemu. In v soboto gremo k njemu živet. Ima še eno hčer ki ti bo všeč. Razmisli." Bila sem presenečena in šokirana.. "Ampak kako? Kako si lahko drzneš!? Vedela sem ! Vedela ! Nočem k njemu. Ne grem .. In Larisa bo z mano! " Mati me je hotela objeti ampak se nisem pustila saj sem prej stekla ven. Odšla sem v bližnji park in se sprehodila do klopce. Tam sem se vsedla in razmišljala kaj bi bilo če bi: 'zares zares šli k njemu živet. Je prijazen ? Bo zloben? Ali me bo imel rad ? In njegova hčer: Je prijazna? Ali me bo zaničevala? ' Toliko vprašanj , nič odgovorov. Le nepojasnjena vprašanja. "Ahh.. " sem izdihnila in stekla v gozd. Sprehodila sem se mimo vseh smrek , hrastov in lip. Tedaj sem zagledala nek svetlikajoč kamen. Bil je diamand ali kristal.. Saj ne vem. Nekaj me je vleklo k njemu in hotela sem v roke dobiti tisti kamen. Stopala sem proti drevesu in roke so se iztegnile. Pobrale so kamen in začutile neko moč. Nekaj močnega , neko moč. Postala sem močna bolj kot kdajkoli.
05. julij 2011
Tedaj sem zagledala nek svetlikajoč kamen. Bil je diamand ali kristal.. Saj ne vem. Nekaj me je vleklo k njemu in hotela sem v roke dobiti tisti kamen. Stopala sem proti drevesu in roke so se iztegnile. Pobrale so kamen in začutile neko moč. Nekaj močnega , neko moč. Postala sem močna bolj kot kdajkoli. V sebi sem čutilo to , kar prej nisem nikoli. Čutila sem spremembe. Srce mi je noro razbijalo.. Lasje so se spreminjali ... Bili so krajši in bolj temni. Rjave barve. Oči so se mi dobesedno spremenile. Za trenutek sem bila slepa... Nato pa spet svetloba. Spet sem se počutila normalno. "Noroo! Kako... ? " Še enkrat sem pogledala kamen nato pa ga pospravila v žep - za vsak slučaj. Odšla sem k Lukatu. Pozvonila sem in on je odprl. Slonel je na vratih in mi rekel "Dober dan.. Želite?" Bila sem tiho. "Ali vam lahko kako pomagam?" Bila sem neprijetno presenečena.. "Kako da me ne poznaš ? Jaz sem! Jade! " je kar izbruhnilo iz mene. "Jade? To nisi tii ! Pridi noter. Sedi. Čisto drugačna si! Kaj se je zgodilo z tabo in s tvojimi lasmi ? Pa očii ? Kaj te je pičilo? Ali veš da imaš zelene oči?" Vsedla sem se in mu vse pojasnila. "... In ko sem prijela kamen sem se začela spreminjati. Bila sem resnično močna. Še nikoli se nisem tako počutila.. ! Poglej ta kamen in povej kaj misliš."
06. julij 2011
NeeeeeXt ! Zaćetek : SUPER
07. julij 2011
Nexti nooooo
08. julij 2011
u14607
u14607
NEXTI :$
08. julij 2011
next
08. julij 2011
next,ful kul
08. julij 2011
08. julij 2011
Hvala za vse komentarje.. Carji stee! Nadaljujem zdj :

Vzel je kamen v roke in takoj je vedel da je ta kamen nekaj posebnega: "Jade.. Kje si dobila ta kamen?" me je previdno vprašal. "Ja v gozdu.. Malo sem se šla sprostit pa sem ga mimogrede videla.. Ali je kaj posebnega?" Postrani me je pogledal in mi rekel "Da je.. Še pred kratkim sem bral v knjigi o tem. To je poseben kristal. Prikaže se vsakih šest tisoč let. In vidi ga samo tisti ki je izbran za ta posel. Seveda dokler ga ne izruva. Potem ga lahko vidijo vsi. V nekaj dneh te bo 'Mary-Anna' poiskala in ti vse razložila.. Zdaj pa prosim vzemi kamen in prosim če oddideš! Saj se še vidimo ne.?." Vzela sem kamen ter se napotila proti vratom. "Prvič je da me mečeš iz hiše. Čuden občutek. No ja vidimo se." Stopila sem ven in pogledala v sonce. Nato pa sem stekla domov. Ko sem prispela me je mati prestrašeno gledala.. "Jade? Si to res ti? Kje si bila? Kje si se ostrigla? In zelena barva oči? Pojasni mi. " sprva sem se obotavljala a potem sem vedela da ji ne morem zakriti. "No ker se pač selimo , sem si rekla 'zakaj pa ne? ' in sem odšla do Lukata in ga prosila naj me njegova mati pelje k frizerki.. Potem je pač to nastalo.. Kar vidiš. In druga barva oči..... LEČE seveda!!! In potem me je njegova mama peljala še k okolistu. To je vse." Nekaj časa je dobesedno buljila vame nato pa mi rekla naj grem pakirat svoje stvari saj se selimo že nakj dni prej. "Kaaaj?! Nočem še iti. Rada bi se od vseh poslovila! " Mama se je nasmehnila.. "Vseh? Luka , ljubica. Samo on je tvoj pravi prijatelj.. Ali ne ? " Pokimala sem in odšla proti sobi. Vzela sem še dve kartonasti majhni škatli in začela pakirati. Noter sem dala vse slike ki sem jih imela od očeta in mati in Larise. Nato sem dala še plišastega medvedka noter in zaprla prvo škatlo. V druge sem pa dala 4 majice in 6 hlač ter 8 spodnjih hlačk in nedrčkov.. Aja pa da ne pozabim 9 parov nogavic. To je bilo vse. zaprla sem drugo škatlo in obe nesla kjer so bile ostale škatle - v kombi. "Mama.. Spakirala sem vse. Lahko zdaj gremo?" Pokimala mi je in se odšla v avto. Poljubila je nekega prefinjenega (še kar mladega) gospoda in se pripasala. Gospod se je obrnil proti meni in Larisi in se nama predstavil "Sem George. In vidva sta?" Larisa mu je prva podala roko nato še jaz. "Ona je Larisa , jaz pa Jade. Me veseli." Namenila sem mu še prisiljen nasmeh in on je spelja. Nismo se dolgo peljali ko smo prispeli. Hiša je bila le nekaj ulic proč. Bila je zares velika , razkošna , naravnost čudovita! Sploh se je neda opisati. Čakaj , kdo je tisto dekle ki tam pred vrati stoji? Stopila sem k vratom .. "Jade to je Vanessa. Vanessa to je Jade. To je tvoja nova sestra Jade. " Naju je predstavila mama. Nasmehnila sem se in ji podala roko. "Prideš noter?" Me je plaho vprašala. "Da.. Zakaj pa ne?" Ko sem stopila noter mi je zmankalo kisika.Tako zelo čudovito je bilo! "Pridi.. To je tvoja soba.. In pa seveda tvoja kopalnica." Vauu.. Bilo je prekrasno!!! "Ali je res to vsi moje? Pa saj niste normalni! Vi ste pa zares bogati. Kaj pa je to ? In to ? Pa to? " Zasmejala se je "Ja res je tvoje. To je tvoj mobilnik.. In to pa tvoj prenosnik z najnovejšo tehnologijo. In to pa je televizija. Plazma. Zdaj pa lepo prosim odloži te škatle in se primerno obleči. Imaš vse v omari. Ob 19.00 je večerja. Ne zamudi. Adijo." in že je odpeketala iz sobe. Res se odložila škatle in vse in pogledala v omaro "O moj bog ! Lepših oblek še nisem videla.. Ta pa ta .. In ta.. Vse so tako lepe.. Lepo je biti miljarder . Oblekla pa bom tole. "

Hiša:

Soba:

kopalnica:

09. julij 2011
če vas zanima še kj in da nisem dala slikce mi povejte..
UŽIVAJTE OB BRANJU
09. julij 2011
u14607
u14607
lahko še prosim daš sliko kako si se preobrazila pa Georga in Larisee? PA sliko kamna bi tudi rada videla!
soo next,next,next,next,next.... xoxo
10. julij 2011
u14607
u14607
aja kje najdeš vse te čudovite slike? NEXT
10. julij 2011
Nejaa : Hvala da si me spomnila.. Sm čist pozabla na Lariso in vse ostale:
Larisa :

George :

10. julij 2011
Preobrazba :

10. julij 2011
in še kamen:

In nadaljevala pa bom ko bojo vsaj 3 komentarji. Ne od iste osebe
10. julij 2011
u14607
u14607
ni blema ;* lepe slike ubistvou (:
10. julij 2011
u37790
u37790
next
10. julij 2011
Next!
10. julij 2011
Oblekla pa bom tole.
Odšla sem v kopalnico in se preoblekla v prečudovito zeleno obleko. Segala mi je skoraj do kolen. Bila je izjemna. Nato sem odšla do postelje kjer je bil tako imenovan mobilnik. Vzela sem ga iz škatle in bila sem presrečna saj je bil na dotik. Zmeraj sem si ga želela. Toda kako se ga vžge? Ah saj bom povprašala Vanesso. Odšla sem v jedilnico in se vsedla. Že skoraj vsi smo bili za mizo razen Georga. Čez nekaj trenutkov je le prišel. "Se opravičujem za zamudo... Imel sem nek poslovni klic. Jade ! Kako si lepa. Obleka se poda tvojim očem. " Nasmehnila sem se in prišli so služabniki z večerjo. Postregli so nam nato pa smo v tišini jedli. Dokler tišine ni prelomila Vanessa. "Očka fanta imam. " Georgu se je skoraj zaletelo. Začel je kašljati in končno je košček mesa ki se je zaustavil v grlu pljunil na tla. "Fanta.. ? " Vanessa je prikimala "Da.. Star je 16 let tako kot jaz. V torek bi prišel na večerjo , če se strinjaš?" "Da lahko pride... Zdaj pa jej." Pojedli smo nato pa sem odšla v sobo. Za mano je prišla Vanessa.
V-vanessa J-jaz
V- ali bi šla z menoj na zabavo? Jutri?
J- Ja ne vem. Jaz nimam posebnih načrtov.
V-prav. Torej jutri ob 20.00 greve. Predstavila te bom ljudem.
J-ja.. Pa bo George dovolil?
V-seveda. Saj mi dovoli.
J- dobro.. Ali bi lahko pomagala.. Pri računalniku in mobilniku?
V-seveda. Preprosto je.. Pridi pokazala ti bom. Pa še Facebook ti lahko urediva.
J-kaj je Facebook ?
V-saj boš videla..
NEXT?
Vem kratko a nimam časa!
11. julij 2011
Zelena obleka :

11. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg