Ta zgodbica bo na žalost izmišljena =( čeprav bi rada vedela , da bo resnična. No pa kar k stvari.

Ime mi je Eva in stara sem 15 let . Res obožujem Justina Bieberja in Miley Cyrus. Nekega deževnega dne , ko sem se vračala iz bedne šole sem zagledala plakat : Jutri Justin Bieber v Nemčiji ! Ob 9:00 do 11 : 00 naslednji dan ! se splača !
Omg ! Bo v Nemčijo res prišel Justin za 2 dni ?
Spodaj sem še prebrala manjši napis :

Izbral bo tudi dekle , ki mu bo najbolj všeč , ter ji ponudil zmenek , življenje z njim in še nekaj ji bo zapel.

OMG ! Takoj v shopinge in spakirat kovčke - na letalo ! Nujno si moram kupiti nekaj lepših cunj za jutri in pojutrišnjem. Spakirala sem kovčke in se odpravila na letalo . Prispela sem in bilo je 8:00. OMG ! Čez eno uro bo tam ! Can't wait ! Hitro sem oblekla , kar sem včeraj kupila.

To bom imela danes :

ker bo fuul vroče

čevlji

torbica :

tole torbico

in uhani

nextam ?

Ali naj pišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. marec 2011
To sem pa jas :

27. marec 2011
1 next !
27. marec 2011
u42932
u42932
NEEE ! -.-
i hate Bieber! >.> pa tak vem kaj se bo zgudil!. tja bo prišla pa bo izbrau njo pa bosta skupaaaj! >.> boga Eva smil se mi >.> bibr jo bo izbraau! aaaa. >.>
27. marec 2011
lol. koga briga če ga ti ne maraš ?
bom pač pisala kaj bom...
itak je pa najlepš on..
adijo pelajj zdej
pa ne komentiraj če nemislliš napisat nexta enim je pa všeč
27. marec 2011
u42932
u42932
npr komu je ušeč? js nevidim nubenga k bi brou. (;
28. marec 2011
men ma sam pesmi fajne lep pa ni kej preveč !
28. marec 2011
u35383
u35383
spel se maju:3 a mas kej proti! lej ce je pac njej usec JB ji je tko da..... spizdi iz njenega peskovnika aja pa se lopatke ze sabo posprav ker nisi tuki vec dobrodosla! spizdi! vsak lahko pove pise kar hoce!
06. april 2011
u42932
u42932
joj kak ste otročji z temu peskouniku. pa kok ste stari folk? -.-
17. april 2011
Next...men je cool
17. april 2011
NEXT!!!
19. april 2011
ok tdaj pa nextam.
ne kritizirajte ga , enostavno tiste ki ga ne marate zapustite temo.

zdaj bom nextala
20. april 2011
Tako smo prispeli , ter stekla sem pred koncertno dvorano. Zraven sem imela 2000€ in še 500€tako da sem si takoj kupila vstopnice za prvo vrsto. Ampak Justin nastopi komaj čez 5 ur. To bo še veliko čakanja , ampak drugega nisem imela za početi. Odločila sem se , da počakam. Ko je minillo 5 ur , je začel prihajati na oder onn ♥ Joj kako je bil cute ! Ves ččas sem ga gledala v oči ,ko je pel pesem U Smile. Bila sem zelo srečna. Nato je začel peti one less loneley girl in tako je prišel do mene eden njegovih prijateljev. Vprašal me je , če bi rada šla na oder da mi bo ves čas pel. Bila sem v šoku in kriknila sem ja tako da so me vsi pogledalil Druge so bile zelo ljubosumne. Potem me je pripelal na oder in justin je pel zgoraj. Sedela sem na stolu in čakala , da pride do mene. Dal mi je vrtnice in čutila sem , da me je objel in mi nekaj dal v žep . Ker sem bila radovedna , sem pogledala in prebrala napis na majhnem listu. Pisallo je :

Brezplačni zmenek z mano.
Po koncertu pridi z menoj.

Justin Bieber

OMG ! Samo pokrila sem si usta potem pa je spet prišel do mene in mi začel peti še bolj z srcem in me objemal. Tudi roko mi je nežno prijel in jo dal dol iz ust. Bila sem tako zelo srečna...po koncertu...
20. april 2011

to sem jas ko mi je pel na odru.
P.s

vmes sem se preoblekla v to saj mi je bilo tako zelo vroče
20. april 2011
u36350
u36350
next
21. april 2011
u35383
u35383
hahahaha next!
21. april 2011
jajaa
21. april 2011
u14607
u14607
nexxxxxxt
21. april 2011
NEXTI!!
22. april 2011
nextam že.
22. april 2011
Me je že čakal v zaoderju. Počasi sem se mu približevala , priznam , bilo mi je nerodno ampak želela sem si. Bila sem tudi srečna , da je izmed toliko oboževalk izbral prav mene. Potem so naju boddyguardi od Justina pospremili v limuzino in izstopila sma v njegovi hiši.Bilo je prečudovito : Miza je bila lepo pogrnjena in hrana na mizi pečena in kuhana , prt v obliki srčka in svečke rdeče barve prav tako v obliki srčka. Potem me je vprašal , če bi bila rada njegova punca. Nisem vedela ,kaj naj rečem saj mi je zmanjkalo besed. Spoznala sem , da ga res ljubim in mu odgovorila v kriku z JA potem pa me je objel in poljubil na lice. Pogovor : J - justin M - jas

J - in kaj boš zdaj ? Lepotica ♥
M - ojej . zamudila sem letalo , tako nebi rada šla..
J - prosim prespij pri meni. za vedno ostani tu. rad te imam in všeč si mi.
M - temu se nebom opirala to si tudi želim. ti srček najlepši da veš te imam najrajši. ostala bom,
Potem je bila noč in večer. Z justinom sma se v njegovo sobo odpravila spat. Naslednje jutro sma vstala že zgodaj ob 5:00 saj se je justin moral pripraviti na koncert ob 12:00. Tako sma se začela pripravljati.
22. april 2011
u36350
u36350
next
23. april 2011
nextam.
23. april 2011
Justin je oblekel oblačila , ki jih ponavadi seveda - sexy kavbojke in privlačen pulover , ni smel pozabiti tudi na kapico. Odločil se je , da najino ljubezen pokaže vsem saj me je imel tako rad. Rekel je , da bom ves čas sedela na odru in mi bo pel ter me objemal , na koncu koncerta pa me bo na usta poljubil . In res , poklical me je na oder in vse so začele vriskati še posebaj ko se mi je z ustnicami zelo približal. Zadnja pesem , ki jo je odpel je bila Pray. Po njej me je na usta poljubil in rekel , da me ljubi. To je the bestr koncert 1 Prihajalo je poletje , odločila sma se , da grema na Maldive.
23. april 2011
not next -.-''' preveč filmi podobn..
preveč not really..
prevečbljak
23. april 2011
amm, ni tko slabo samo preveč no... ne resnično, kaj takega se ne bi nikoli zgodilo sej veš a ne??
sicer tudi jas ne maram Biberja me pa moti, ko nekateri pišejo da je ***** ipd. saj vsem pač nihče ne more bit všeč...
23. april 2011
eh sej je vreji samo ni resnično pa še v angleščini ni ker je justin anglež ti pa si pisala da se je s tabo meno v slovenščini
23. april 2011
u16819
u16819
Next plis
23. april 2011
u39151
u39151
nextttttttttt
24. april 2011
NEXT
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani