Forum
Odločla sm se da bom začela pisat zgodbico o Lari Twix!
Sm Lara Twix, stara sm 18 let.MaM brata po imenu Jack ampak zame je on muha.
Jz Lara Twix

muha

Mam tud najbolšo prjatlco Lexy

U razredu je en norček po imenu Tim, skuz se vrti okol mene ampak jst mu ne morm dopovedat da že mam fanta.Mojmu fantu je ime Vid , ampak Tim se ne neha vrtet okol mene kr je zgleda vame zalubln
Tim

Vid

18. oktober 2012
nextam??
18. oktober 2012
next!!
18. oktober 2012
ok
18. oktober 2012
Dons je blo u šol za crknt PISALA SMO MATKO joj zihr je 1.Zvoni moj telefon pogledam kdo je in vidimga piše Tim. Joj pa ne on že spet kwa bi pa zdej rd.Ko sm se javla je reku da nej grem z njemu u MC-donals sej je lepo da povab sej bi šla sam ne z njemu tko tko me je pa Vid povabu da greva zvečer u mesto pr pristanišču pa da se bova na štabu ustavla pa naročila palačinke. Zato sm mu rekla da ne morm, ampak z Vidom je blo tuk lepo upam da bo še kdaj tko!!!
18. oktober 2012
a nekštam?!?!?!
18. oktober 2012
Next nuuujno!!!!!!! prosim
20. oktober 2012
Dons smo šli z mami, serstrično pa atijom u shoping!!!Blo je tuk fajn.

Mami Nina

Ati Andrej

Sestrična Maleny

Čevlji k sm jih kupla

....
Ko sm prišli domov je bil pred vrati Tim,mami sm rekla da nej mu reče da gre stran.Ampak on je vztraju da ne bo šov dokler ne pridm iz avta in mi neki pove.
20. oktober 2012
next+ fhoool dober pišeeeš!!!!
20. oktober 2012
hvaala ampak dons gremo nekam tko da bom nextala šele jutr! Žal
20. oktober 2012
ok sam da bo
20. oktober 2012
next
zakon
21. oktober 2012
Dons nedela joj kera panika nism kupla vozovnce za vlak!Ko je ati prišel domov sem mu povedala da sm pzabla it po vozovnico za vlak ,odhitela sva na žel. postajo a na žalost so bile že vse vozovnice razprodane razen ena ki je za isti vlak samo da je ob 5.30!!! Ponavad grem na vlak ob 7.00, zdej morm pa na unga k spele ob 5.30!!JOJ naslednje jutro sem se zbudila ob 5.00 se pripravila da odidem peš na vlak .Bilo mi je težko saj e bila še tema.Na vlaku sem skoraj zaspala.Ko sem prišla pred šolo sem imela še 3 ure časa zato sem odšla po vozovnico za popoldne in še v Mc.Donals na zajtrk.Po koncu šole sem odšla na vlak ki pelje v kraj kjer sem doma,ko sem pršla domov sem pojedla kosil,naredila domačo nalogo nato pa sem odšla kolesarit z Lexy. Domov sem prišla ob 19.30,si pripravila torbo ter oblačila za jutri se odpravila umiti ter pojesti večerjo potem pa spat.
Moja torba:

Naš avto:

Vlak:

Mc-Donals:

Šola:

21. oktober 2012
u100166
u100166
next
22. oktober 2012
next
22. oktober 2012
NEXT
22. oktober 2012
next bo po počitnicah
27. oktober 2012
ker jih ravno doživlja hahaha
27. oktober 2012
Počitnice!! KONČNO!!! končno prosti dnevi brez butastih učitlov!! Lepo z družino na havajih!!!JEJ.Na havajih je tuk lepo da bom umrla od sreče delno pa tudi od žalosti saj ni šel Vid zraven!!!!!! In tako sem preživljala počitnce brez Vida!!! Sej je blo lepo ampak še zmer dolgocajtno, na havajih mi je telefon padu u vodo zato sm si kupla novga! Muha se mi je ful smejov k mi je padu u vodo. Pol smo šli še mal po trgovinah kupla sm si ene kopalke pa velik spominkov. Kupla sm si tud zaščito pa žokec za telefon, ( če bi mi še kdaj u vodo padu) kupla sm tud nove japonke. Ko smo prišli u apartma malce stran od plaže sem takoj odšla na računalnik na klepet in na srečo je bil na klepetu Vid!!! pogovatjala sem se z nijm do večera dokler nism odšla spat!
Nov telefon:

Kopalke:

Japonke:

Zaščita za telefon:

Računalnik:

[img]https://www.harveynorman.si/image/medium/1058[/img]

Plaža:

Apartmaji:

Moja soba v apartmaju:

29. oktober 2012
next
01. november 2012
^.^
next
02. november 2012
next
02. november 2012
next
03. november 2012
Ko sem prišla domov sem kovčke odložila na poseljo ter stekla k vidu domov ko pa sem prišla pred vrata hiše me je vid videl in stekečll ven na bež ter ma objel in poljubil!!!!

Mami sem uprašala če lahko prespim pr njemu in najini starši strinjali za to sem prespal pri njemu v njegovi postelji!!!!!!

vidova mami

ter vidov ati

03. november 2012
next
03. november 2012
jutr
03. november 2012
Čez 6 let )
Bila sm stara 24 z vidom sva se odločila da se bova poročila. Načrtovanje poroke je bilo zapleteno in tudi lepo!!! Z vidom sva se poročila ob jezeru.Imela sva zabavo katera je trajala 8 ur,5 nadstropno torto in prijazni priči in veliko gostov!Po poroki sva odšla na medene tedne.Za medene tedne sva odšla v Novo Zelandijo.Tam sva bila dva tedna,kupila sva veliko spominkov in poslala tudi razglednice!Ko sva prišla domov sva dobila poročno darilo od mojih in vidovihstaršov! Veliko hišo oziroma bom rekla kar vilo!!!! Čez nekaj tednov sem ugotovila da sem noseča in da pod srcem nosim deklico!!! Takoj sem povedala Vidu in sva se takoj odločila da bo deklici ime Gabriel.
Nextam???
04. november 2012

moja

vidova

torta

hiša

nova zelandija
04. november 2012
nexttt
04. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike