Forum
Dobila sm idejo, za novo zgodbico!
Ta se za razliko od prejšnje ne bo šla o vampirjih. Šla se bo o eni punci, ki je bila prič umora in potem se stvari zapletejo... no, nebi rada povedala preveč
Upam, da jo boste brali... začnem pisat, ko dobim prvi next

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2014
next
19. oktober 2014
sam ne dajat krvavih slik
19. oktober 2014
No lepo, da sem končno dobila en next (:
Slik ne bom objavlala, brez skrbi
Res hvala Girl-Wolf, ki je moja prva bralka!
No, začela bom pisat in res upam, da ti bo všeč...in všeč še kakšnemu bralcu!
*****************************************************************************************************
Živjo! Sem Nina. Hodim v 9. razred osnovne šole. Imam rjave kodraste lase z blond prameni, ki mi segajo do polovice hrbta. Moje oči so mešanica 4-ih barv-rjave, ki se spremeni v zelenksto ki se navzven prelije v modro in še sivo. Rada plešem in pojem-ne narobe sem povedala, ples je moje življenje in obožujem petje. Moja najljubša barva je modra in najraje jem čokolado. Po naravi sem naravoslovc, tako da imam rada geografijo, biologijo, kemijo... Imam najboljšo prijateljico Niko in skupaj hodiva na jazz balet.
......................................................................................................................................................................................................................
,,Nina! Odpri!,, dvignila sem pogled od domače naloge in stekla k vrtom ki so se kar šibile pod težo Nikinimi pestmi, ki so nestrpno razbijale po vratih stanovanja. Z mamo, očetom in bratom živimo v malem stanovanju, prav zraven Nikinega stanovanja-tam živi z mamo in sestro. Takoj, ko sem odprla vrata me je napadla: ,,na Madžarsko gremoo!!! Naprej gremo!!! zmagal smo!!!,, navdušena mi je pokazala rezultate objavlene na fb-ju. Skočila sem v zrak in začeli sva kričati od veselja. Pred dvemi tedni smo imeli z jazz baletom državno tekmovanje, ker pa smo zmagali gremo na evropsko. Kar naenkrat prileti iz zgornjega nadstropja gospa in naju nadere, ker tako kričiva na hodniku. Opravičili sva se in skesano šli k meni domov. Zaprla sem vrata in prasnili sva v smeh. Malo zaradi zmage in rdečega izraza na sosedinem obrazu. Smejali sv se brez konca in kraja-imeli sva napad smeha-in potem sva se začeli pogovarjati druga čez drugo,,komi čakam!,, sem rekla ,,ja js tut!!! takoj moram povedati Sari (z nama je hodila jazz)!!!,, res sva jo poklicale in tudi ona je bila zeloo vesela (v mislih imam njen nadležni krik in hitro govorjenje) zmenile smo se, da greva z Niko na poti na današnji trening prišle še do nje in jo pobrale. Nika je prišla k meni na obisk, še mal sva klepetale in potem sva se preoblekle in se pripravile za jazz balet.Na poti sva se dobili z Saro, počakale na avtobus in se odpeljale. Dvorana je bila zaklenjena, zato smo maorale počakati pred njo. Ko je končno prišel hišnik in nam odklenil, se je za vratmi skrivalo presenečenje...
20. oktober 2014
Aja, nadaljujem, ko dobim 2 nexta
20. oktober 2014
Next
Next❤
20. oktober 2014
Next
20. oktober 2014
Ta next posvečujem bella T in paranormal, hvala vama za nexte!
.........................................................................................................

Za vrati nas je čakala torta, čips, bomboni in še in še...Tam sta bili trenerki in naši starši. Kmalu se mi je posvetilo-praznovanje naše zmage. Očitno danes ne bo treninga . S skupino smo pojedli torto, malo poklepetali, nato pa pogledali posnetek zmagovalnega videa. Povedali sta nam, da gremo na Madžarsko v četrtek, tam pa bomo bili do srede. Cel teden bomo ieli izredne treninge, na katerih ne sme nihče mankati. Razdelili so nam liste, na katerih je pisalo, kdaj je odhod, kaj potrebujemo...-take stvari. Potem se je oglasila glasba in zabavali smo se pozno v noč. Še sreča, da je bil petek. Ko smo prišli domov, sem bila tako zmatrana, da sem se zvrnila na posteljo in zaspala. Zjutraj sem se pozno zbudila, okoli poldne. Popoldne smo šli k stricu in tam prespali. V nedeljo sem se dobila z Niko in šli sva na sladoled. Vikend je minil kar prehitro in začela se je šola-grrr, I hate it! Kot po navadi me je zbudil tisti nadležen svok naše budilke-,,drrr drrrr drrr drrr,, Hitro sem se preoblekla, pojedla zajtrk in si pripravila torbo. Pohitela sem k Niki in šli sva v šolo. Tam na žalost ne sedim z njo, ampak z enim največjim debilom Nejcem (hate you to teacher)-vedno se gunca na stolu, se ozira nazaj, teži, čečka in klepeta...ker mu sedim najbližje sem seveda jaz tista, kateri teži. Vsaj nekaj obrega je bilo, da smo meli geografijo. Z zanimanjem sem poslušala, ko pa mi Nejc začne nekaj govori:
N-nejc J-jst

N-a veš, jst sm tuki že bil (učiteljica je razlagala o Poljski)
J-(ga ignoriram)
N-tm živi moja teta, ma ful lepo hišo...
J-me ne zanima, zdej pa prosim bot tih, k probavam poslušat
N-pa a veš, da ma svojo kmetijo...(bla bla, neki je nakladu tja v tri krasne)
J-(potrpljenje me je že minevalo) a boš dal mer!
N-pa dej no, ka težiš...(na srečo je dal mer)
Vsi smo pisal, on pa neki riše ene minecraft dečke na zadnjo stran zveska. Lih ko nam je učitlca narekovala, je on očitno tega dečka dokončal, ker me je začel rukat in me klicat, in pol mi je kazal to njegovo sliko, ampak jaz sem pisala naprej...še vedno sem pisala, zato me je začel dregat, in pol sem mu rekla
J-dej meer (ubijalski pogled)
učiteljic naju je opozorila, potem pa narekovala naprej. Spet sem pisala in spet me je začel Nejc rukat
N-ej Nina, poglej sm!
J-ma dej mer, a ne vidiš da pišem!
N-(kot da me nebi slišal) a je lepo?
J-ma dej piš, pa mi nehi težit! Ti tečnoba!
Očitno sem preveč povzdignila glas, saj je ves razred gledal v naju. Učiteljica je očitno vse narobe razumela, zato me je poslala vn-grrr. Krasno, še en zapis. Zdaj bom morala hišniku pomagat. Mogla sem počakat na naslednjo uro, imeli smo slovenščino. Eden in edini predmet, pri katerem sediva z Niko skupaj. Vsaj to. Poslala mi je listek:

Kaj je blo pr gefi?
NEJC MI JE TEŽIL
zaka je pol tebe vn poslala?
KAKO PA NAJ JS TO VEM, TA TEČNOBA...JOJ
da te pomirim, je tut njega pol poslala vn
A RES? ZAKAJ PA?
mah unmu za njem je težil...bogi človek
BOGI? SAJ TO NI ČLOVEK!!!
haha, bogičlovek sm rekla unmu za njem
AJA, HAH...EJ, A SE POL DOBIVE PO POUKU, DA NRDIMA DN?
ok, a lah pr men? nobenga ne bo doma
OK

Potem smo imeli malico, še nekaj ur in konac pouka. Po pouku sem mogla it h hišniku, da bi se zmenila, kdaj lahko oddelam tisto uro. Potem sem se dobila z Niko in delale sva DN-dolgčas- in sva šli na trening. Ko sem pršla domov sem šla na fb in potem spat.
..........................................................................................................
ja, vem, ni lih kaj prida, ampak bodo pa zato naslednji nexti zanimivejši...za nadaljevanje rabim 3 nexte
21. oktober 2014
next
21. oktober 2014
Next next next. Je
dovolj?
22. oktober 2014
Okej, en next za niki 10!
hvala ti za tvoje 4 nexte
Pa glede Nejca, mi smo v šoli res imeli eno tako tečnobo
se ti oproščam, ker nexta ni blo prej, ampak enostavno nisem mela časa-glavni vzrok za to je seveda šola...no zdej sem napisala next in jutr pa pojutrišnjem bom mela več časa, tko da bom lahko pisala...
okej, tukaj je nov next :
.........................................................................................................
Kaj se je dogajal med poukom se mi ne da pisat, ker ni bilo nič zanimivega. Po pouku me je na žalost čakal hišnik, da oddelam tisto uro. Mogla sem pometat dovoz pred šolo. Dal mi je metlo, šla sem na dvorišče in tam zagledala Žaka-fanta iz paralelke. Ima rjave lase, sivo modre oči in visoko postavo. Všeč bi bil marsikateri punci. Pogledal me je in se mi nasmehnil ,,torej bom s tabo pometal dvorišče,, čisto me je zmedel, zato mi je uspelo izjavt samo ,,kaj?,,in odgovoril mi je ,, ja tut jst moram oddelat uro mankanja,, nisem vedla, da bom imela sodelavca ,,aja...očitno morva začet,, pogledala sem proti vratom, kjer je stal hišnik in naju grdo gledal. Zasmejala sva se in začela pometat. Nekaj časa sva bila nerodna, potem pa sva se uskladila-jaz sem pometala, on pa je odnašal kamenčke, listje in smeti. Vmes sva se se pogovarjala. Prav zabaven je. Končala sva predčasno. Šla sva do hišnika in povedala, da sva pač prej končala. Dovolil nama je, da greva prej domov. Ker sva imela doma blizu, sva se odpravila skupaj domov. Karnaenkrat me vpraša, če bi šla z njim na sladoled ( ) uporabil je te besede ,,zdej mam jst še neki časa pred košarko in ti si prijetna punca...bi šla na sladoled?,, pridrdila sem ,,ja,, in res sva šla na sladoled. Seveda sem si zbrala čokolado . Vsedla sva se in se pogovarjala o vsem mogočem-od muzike do šole do igrc, da vicev ne pozabim. Imela sem se res lepo, žal pa sem mogla kmalu iti, saj sem imela trening. Poslovila sem se in šla domov. Imeli smo enega tistih izrednih treningov. Po treningu sem hitro naredla dn in šla spat. Naslednji dan se je vlekel kot nevem kaj, saj sva bili z Niko v veliikem pričakovanju. Ko ga je bilo končno konec še spat nisem mogla-spet zaradi pričakovanja. Zjutraj sem mogla zgodaj vstat, saj je bil dan, ko GREMO NA MADŽARSKO!!! Za prtljago mi ni bilo treba skrbet, saj sem jo pripravila že prejšnji dan. Ob prbl. 7-ih sem prišla na kraj, kjer smo se zbirali. Čez nekaj časa smo z avtobusom ,odrinili, proti madžarski. Bilo je tako lepo-prepevale smo, se smejale šalam in poslušale muziko. Čez nekaj časa smo prečkali mejo med Slovenijo in Madžarsko. Imeli smo postanek na vsako uro. Že drugič smo se ustavili, jaz pa sem šla poiskat wc. Rekli so mi, da je nekje za bencinsko črpalko. Tavala sem okoli, ko pa vidim...
..........................................................................................................
Kaj je videla?

za nadaljevanje rabim 2 nexta
27. oktober 2014
next
27. oktober 2014
Next in hvala ker si next posvetila meni
27. oktober 2014
A je videla unga fanta
27. oktober 2014
Hvala obema za next!
Žal ni videla tistega fanta, ampak negoga drugega, koga, pa boste izvedeli v tem nextu
to je že drugi next v tem dnevu, upam, da sem se z tem oddolžila za nazaj
pa začnimo
........................................................................................................
...videla sem nekega moškega...ki se je sklanjal nad nekaj...mogoče truplo?...čakaj, TRUPLO?!...vzdvignil je roko in v njej se je nekaj zalesketalo...verjetno nož...zabodel je truplo....ne, ni bilo truplo, ker se je premaknilo, hotelo se je braniti, a ga/jo je moški zaustavil in zabodel še enkrat...in še enkrat...in še enkrat!!!...stala sem tam, kot vkopana, pozabila sem na wc, tekmovanje in na soplesalke...moški se je dvignil in pogledal okoli sebe in pogled se mu je ustavil na meni. Imel je temne, ravne lase, ki so mu segali do ramen in čuden kljukast nos-zgledal je prav grozno. Spogledala sva se in potem se je že namenil proti meni, ko se je ustavil in zbežal proč. Kmalu zatem je do mene prišla Nika. Šele takrat sem se zavedla, kaj se je v resnici zgodilo...začela sem kričati. Vsi so se začeli ozerati proti meni. Nika me je seveda spraševala kaj je narobe, jaz pa sem lahko izdavila samo nekaj podobnega kot ,,zabodel!,, in kazala sem proti mestu, kjer je ležalo truplo. Prijela me je nekakšna histerija, ne vem, kaj me je prijelo. Jas sem še vedno stala na mestu, ko je končno neka gospa šla pogledat, kamor sem kazala. Tudi ona je zakričala, nato pa nekoga poklicala po telefonu. Čez nekaj minut so se zaslišale sirene in prišla je policija. Dogodkov se ne spovnem povsem, vse je zamegljeno...Nekaj so me omenjali, nato pa je k meni stopil policist in mi nekaj govoril. Seveda nisem nič razumela...kmalu je bila tam cela množica, med njimi tudi naša plesna skupina...k meni je stopila trenerka in nekaj rekla, da bom morala z policisti, ker sem bila priča umora...nekaj, da me noče pustiti same in da bo šla z mano, tako da sva se usedli v policijski avtomobil in odpeljali so naju. Neka gospa je prevajala. Ko smo prispeli so naju odvedli v nekakšno pisarno, kjer so me izprašali-vse podrobnosti, kaj sem videla...na koncu so mi rekli, da sem priča umora...in da moram v nek program za zaščito prič...trenerka se je prepirala z njimi v tujem jeziku-verjetno madžarščini. Na koncu je popustila in mogli sva počakati na hodniku-to se spovnem, da se je zeloo vleklo. Čez nekaj časa so policisti prišli ven iz pisarne in prevajalka je naznanila besede, ki so se mi utisnile v spomin ,,znami boš šla. Premestili te bomo nekam, kjer te morilec ne bo našel,,
....................................................................................................................................................................................................................
ta next je malo krajši....

Vprašanje: kam jo bodo premestili?

za nadaljevanje rabim spet 2 nexta
27. oktober 2014
Next in mislim da v Ameriko
27. oktober 2014
Next takoj nujno takoj+ nova bralka
27. oktober 2014
Jeej, imam novo bralko!
Ta next je posvečen Neži Lunar
Upoštevala sem tvoj odgovor na vprašanje, upam, da bo vredu!
Ta next je malo daljši...ma res malo
Pa začnimo, upam, da vam bo všeč
Pospremili so naju do voda na policijsko postajo. Najini poti sta se ločili, ker je ona morala z plesno skupino, jaz pa sem morala spakirat. Poslovila sem se od nje in od Nike, ki me je z skupino čakala pred policijo. Potem me je nek policist zapeljal do doma. Zelo se je vleklo. Poizkušala sem izvleči iz njega, kam me bodo premestili, a mi ni hotel-ali ni vedel-povedati. Po dolgem pregovarjanju sem odnehala. Ravno preden sva prispela, mi je naročil ,,spakiraj za dolgo čas, saj ne vemo, koliko časa boš tam. Bodi pripravljeo juti točno ob 8.00 pred blokom. Nekdo od naših te bo prišel iskati,, Imel je močen naglas. Malo sem mu morala pomagati, kje živim. Ko sem prišla domov, so vsi že vedeli, kaj se je zgodilo, a žal tudi oni niso vedeli, kam me bodo odpeljali. Mama mi je pomagala pakirati in imeli sva kar nekaj težav, ker nisva imeli pojma, kam grem. Spakirali sva za vsa podnebja. Spat seveda spet nisem mogla zaradi pričakovanja. Kam me bodo odpeljali? Kako bo tam? Kaj bo zmano? Me bo morilec našel? Ta vprašanja so me morila cel večer in še pol noči. Ko sem končno zaspala, me je mučila mora o dogodku tega dneva...Prikazale so se mi podobe...groza pač. Zbudila me je nadležna budilka ..piii piii piii piii.. ta neprespana naoč se je na meni zelo poznala. Odcingala sem sem se v kuhinjo, kjer me je že čakal zajtrk, ki mi ga je pripralila mama. Ni mi ravno teknilo, a sem vseeno nekaj spravila vase. Bilo je nekaj minut do osmih. oblekla sem se in pospremili so me na dvorišče. Z bratom sem se poslovila že prej, na dvorišu pa sem se še od očeta in mame. Pripeljal se je črn avto in zavil na parkirišče k nam. Ustavil se je, še enkrat sem objela starša, ju poljubila na lice in se usedla v avto. Pomahala sem jima in že sva se odpeljala z moškim v avtu. Ko našega bloka ni bilo na spregled, se je oglasil ,,živjo, sem Maks ---(povedal je tudi nek priimek) odpeljal te bom do letališča, ki te bo odpeljalo v Ameriko. Tam te bo počakal g. Marcus, ki te bo odpeljal k njegovi družini,, čakaj, je rekel, da grem v AMERIKO?! To je pa daleč... ,,Zakaj tako daleč?,, sem ga vprašala ,,Bila si priča umoru, ki ga je zagrešil serijski morilec. Na vesti ima že kar nekaj umorov, a mu jih ne moremo dokazati, ker je priče umoril. Če nebi bilo tebe, mu ne moremo ničesar dokazati. Ugrabil je nekaega bogatega moškega in njegovo družino izzsiljeval za visoke vsote. Denarja niso izplačali...,, vednoblj mi je postajalo jasno ,,in zato ga je ubil? Kar tam? Sredi dneva?,, ,,Tega ne vemo. Kasnejša preiskava bo pokazala jasnejše rezultate. Za zdaj je glavno, da ti prideš na varno,, Spet so se mi začele pred očmi prikazovati podobe od včeraj...ni se mi dalo pogovarjati naprej, saj me je premagala utrujenost...
Vprašanji:
-V katero mesto bo šla?
-Kako bo tam?

Za nadaljevanje rabim ene 2 al pa 3 nexte
28. oktober 2014
Next
1.nevem
2.mračno in grozno/lepo in tam bodo njene velike želje
28. oktober 2014
next
29. oktober 2014
-po moje bo šla, hm, ZDA, v eno izmed tistih držav.
-kako bo tam? po moje bo rabla neki časa da se bo prvadla na vse pa neki prjatlov bo spoznala, mogoč jo bo tut on morilec izsledil...
pa obvezno, nujno, takoj NNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!+nova tuki
30. oktober 2014
ok, dubla sm 3 nexte, sam dons nč nism mela časa pisat, pa tut jutr verjetn ne bom mogla-sej veste, halloween pa to...se ipravičujem, takoj, ko bom mela čas napišem next...
30. oktober 2014
ni problema
30. oktober 2014
Next je tukej!
Hvala vsem 3 za nexte, ta je za vas
Zbudila sem se, ko se je avto vstavil. Ne vem koliko časa sem spala, vem pa dva stvari-ta spanec sem res potrebovala in verjetno sem spala dolgo, ker je bilo sonce ža visoko na nebu. Ustavila sva se pred letališčem. Kupil mi je karto in me usmeril na letalo. Ko smo vzleteli, me je spet premagal spanec, a nisem spala dolgo. Pogledala sem film in pojedla nekaj arašidov-seveda ni šlo brez groznih prizorov prejšnjega dneva. Nekako sem potlačila spomine in se zazrla nekam v daljavo. Spet so me začela mučit vprašanja: Kaj bo z mano? Kam grem? Kako bo tam? Me bo morilec našel? in podobno...Še in še sem se dolgočasila, ko pa smo končno prispeli me je prekrilo moje pričakovanje. Postavila sem se na dogovorjeno mesto in si ogledovala ljudi, ki so hodili mimo. Visok moški srednjih let je pristopil do mene in spregovoril v Slovenščini: ,,Si ti Nina?,, Pritrdila sem in šla za njim v avto. Takoj sem ga zasula z vprašanji ,,Kam grem?,, ,,greš v Rutland-v Ohio...živela boš ori meni. Bolje rečeno pri nama z sinom. Igrala boš sestrično, ki bo prišla na obisk. Ta čas boš tam tudi hodila v šolo pod imenom Ann McDrew, prihajaš pa iz Kansasa.,, ,,Kako je tam?,, ,,meni je všeč in upam, da bo tudi tebi,, Malo sva se pogovarjala in potem poslušala glasbo. Vmes sva se ustavila na bencinski pojedla sendviča. Končno sva prišla. Z ,glavne, ceste sva zavila na dovoz pred majhno belo hišo. ,,Tukaj sva,, Iz prtljažniga je vzel moje kovčke in odklenil vrata. Vstopila sem v svoj začasni dom. Bilo je pospravljeno in čisto, a vseeno malo našarjeno. ,,Kje bo moja soba?,, ,,Ne boš imela svoje sobe, ampak si jo boš delila z mojim sinom Ianom,, ,,Kaj?!,, ,,Imamo tudi kavč. Bi spala na njem?,, od nekdaj ne maram kavčev, saj me po spanju na njih vedno vse boli. Kavči-jhh ,,Soba torej je,, Pomignil mi je in sledila sem mu do nekih vrat. Potrkal je na vrata in jih odprl (tukaj bom pisala v slovenščini, predstavljajte si, da govorimo angleško-zelo mi gre na živce skaknje z angleščine na slovenščino pa spet na angleščino in slovenščino...) ,,Ian? Rad bi ti predstavil Nino,, prišepnila sem mu ,,Kaj nisem Ann?,, šepetaje mi je odgovoril ,,ne skrbi, vse ve,,vstopila sva v sobo in zagledala sem fanta malo starejših let ležati na postelji in brati strip. Imel je Rjave lase in zeleno-rjave oči. Takoj mi je postal všeč-zeloo všeč. Pozdravila sem ga ,,živjo!,, ,,živjo! -vstal je in mi podal roko- Ian,, sega sem vanjo ,,Nina ali Ann, tvoja sestrična,, zasmejala sva se, joj kako lepo se smeji...potem se je oglsil Marcus ,,vidva se spoznajta, jaz pa grem po posteljo,, odšel je in obrnila sem se proti Ianu, ki je sprgovoril ,,okej cimra, jutri greš z mano v šolo. Seveda ne bova v istih razredih, ker sem dve leti starejši od tebe,, ,,resno, šele prišla sem pa že načenjaš pogovor v šoli?,, nasmehnil se je ,,okej, pa začniva kje drugje-se ukvarjaš z kakim športom?,, ,,Že bolje...ja plešem jazz balet, ti?,, ,,z ničim posebnim...jezz balet praviš? Gre takole?,, začel je skakati po majhni sobi, se vrteti z rokami v zraku kot baletke. Zasmejala sem se in rekla ,,ne, niti ne..malo pa,, zasmejala sva se, potem pa je v sobo prišel Marcus z nekimi deskami in žimnico. Nekako smo spravili vse skupaj, potem pa mi je prinesel še posteljnino, da sem si postlala posteljo. soba je zgledala še manjša-omara na desni strani vrat, na levi pa postelji tesno ob steni med njima pa manjhna potka. Ian mi je v njegovi omari naredil nekaj prostora in tja sem spravila svoje stvari. Dan se je bližal h koncu zato smo pojedli večerjo. Ob njej smo se pogovarjali in spoznavali. Zelo sta prijetna. Še posebej Ian. Po večerji sem se zavzela za kopalnico, potem pa sem šla v posteljo. Čez nekaj časa se mi je pridružil ian in voščila sva si lahko noč. Sprostila sem se in zaspala. Za mano je bil dolg dan...
Takole, še vprašanje:
Kako bo v šoli?

za nadaljevanje rabim 3 nexte
01. november 2014
V šoli bo zelo sramežljivo delovala
neeeexxxxttttttt!!!!!!
01. november 2014
pa vraga!!!!!!!!!!! kaj veš, da si ti grob kopleš? pa pejt nekam... pa resno? za kaj zavraga moreš to delat? sovražim teeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! pa ne moreš nehat, ko je zanimiv!!! kak lahko to sploh delaš?! kaj res hočeš, da se vsi ražremo od radovednosti, al kaj?
v šoli ji pomoje ne bo takoj fajn, pol pa bo mogoč spoznala kake frendi pa ji bo bolš. mogoč se bo celo prdružla plesni skupini.
TAKOJ sem mi sprav pisat NNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. november 2014
okej okej žr pišem, dons bo verjetn next
02. november 2014
Takole next je tu-malo daljši kot ponavadi
Next je posvečen jasmini16, ki se je razpisala
PS: plis ne me sovražits :21
Takole...
.............................................................................................................
Ravno sem zaprla oči in se je oglaila neka muzika. Odprla sem oči in ugotovila, da je že dan. Je šla noč tako hitro? Čakaj, kje sploh sem?! Zgrabila me je panika, a ko sem zagledala Iana na sosednji postelji sem se spovnila prejšnjega dne. Z obraon zakopanim v blazino je potipal za budilko in jo ugasnil. Dvignil je svojo glavo in pogledal je okoli sebe. Z razkuštranimi lasmi je zgledal še bolj prikupen kot ponavadi. Pogleda se mu je ustavil na meni in vsa zaspana sem se mu nasmehnila in ga pozdravila ,,juto!,, ,,Kdo za vraga si ti?,, njegove besede so me zmeddle ,,Maja?,, v očeh se mu je zaiskrilo in otrpnil je ,,o sej res! Sorry, zaspan sm in...in...,, ,,saj je OK, tudi jaz sem bila najprej zmedena,, zasmejal se je in vstal. Tudi jaz sem vstala in se spet zavzela za kopalnico. Slišala sem pritajen glas ,,se bo vedno tako zavzela za kopalnico?,, nasmehnila sem se sama pri sebi. Pač sem rada vedno prva. Tudi doma je bilo tako. Ko sem prišla iz kopalnice me je v kuhinji že čakal zajtrk-jajca na oko z popečeno slanino, mmmm njami. Pojedli smo in z Ianom sva šla na avtobus. Malo sva počakala, a se je kmalu prikazal. Ko sva vstopila je nekdo poklical Iana. Ozrla sem se okoli in zagledala plavolasega fanta, ki je gledal proti nama. Iana je odzdravi in se usedel sedež za njim in mi pomignil, naj sedem k njemu. Avtobus je speljal in fant se je obrnil k nama in spregovoril-bolje rečeno vprašal ,,kdo je pa to? Tvoja nova punca?,, pomignil je proti meni in z Ianom sva se spogledala ,,nee, to je Ann, moja sestrična,, ,,hojla,, sem pozdravila fanta in mu nalahno pomahala ,,živjo, jas sem Jack! -obrnil se je proti Ianu in mu zašepetal- lušna je, jo lahko peljem danes ven?,, kar malo me je šokiralo zato sem sarkastično odgovorila ,,tukaj sem, zakaj nebi vprašal raje mene?,, spet je prišepnil Ianu ,,groba je, všeč mi je,, Ian ki me je prej samo gledal in se smejal, se je postavil na mojo stran ,,pusti jo pri miru, Jack,, hvaležno sem se mu nasmehnila, pri čemer je Jack zavil z očmi ,,kakorkoli...,, obrnil se je naprej in se ,priklopil, na telefon. Kmalu je avtobus pripeljal do velike sive zgradbe-šole. Ian me je pospremil do tajništva, kjer so že vedeli, da prihajam. Potem je moral iti k pouku, meni pa je tajnica dala urnik, nato je prišla razredničarka Katy. Skupaj sva odšli do razreda-seveda nisem bila z Ianom ker je 2 leti starejši-tam me je predstavila in posedla v prazno klop. Bilo je grozno čutiti vse tiste ocenjajoče poglede na sebi ko veš, da te bodo takoj za ovinkom opravljali...Držala sem se bolj zase. Vsake toliko časa sem zaslišala kakšno besedo o meni-kdaj tudi žaljivo. Te sem slišala večinoma od kakšne punce. Končno je prišel odmor za kosilo. Vzela sem svoje kosilo, ko sem se pa že hotela usesi za prazno mizo, sem zagledala lana ki mi je mahal. Vsedla sem se k njemu in jegovi bandi s čim sem pritegnila še več pozornosti-zagledala sem tudi ljubosumne poglede. Ian me je predstavil še dvema prijateljema-Harry-ju in John-u, jack pa mi je pomežiknil-počasi mi je šel na živce. Pri njih sem se zabavala-fantje so se hecali in zbijali šale, ves čas sem se smejala. A odmora za kosilo je bilo na žalost konec in morala sem nazaj k pouku. Končno ga je bilo konec in usedla sem se na avtobusno postajo in počakala na avtobus. Ian je imel prej konec pouka in ga nisem čakala. Tuudi na avtobusu sem sedela sama. Ko sem prišla v moj ,začasni, dom sem zagledala zanimiv prizor-v dnevni sobi je bil kavč odrinjen čisto k steni tako, da je bilo na sredini več prostora. Na sredini sta bila Ian in njegov oče, ki ga je učil nekakšne borilne veščine. Pozdravila sem ju ,,hoj,, pogledala sta me in Ian se mi je nasmehnil ,,hoj, uči me obrambe, bi se nama pridružila?,, ,,jaz...ne...,, ,,ja to bi bilo res dobro-tako se boš znala braniti, če te najde morilec,, me je prekinil ,učitelj, obrambe ,,tudi če bi se naučila ne vem, če bi imela kaj možnosti...,, Ian me je tako lepo pogledal in me z tem prepričal. dložila sem torbo in pokazala sta mi nekaj položajev, kako se izogneš udarcem... po nekaj urah sva z Ianom naredila DN. Dan se je bližal (spet) k koncu. Pojedli smo večerjo in potem sem postila kopalnico Ianu. Potem sva se oba spravila spat. Ugasnil je luč, a meni ni bilo do spanja ,,zakaj me vsi tako grdo gledajo?,, ,,kako to misliš?,, ,,ne reči mi, da nisi opazil pogledov,, ,,ja sem...nevem, ljudje so od časa do časa nerazumljivi in kdaj ne zveš resnice...če se pa zazreš globoko v oči, lahko prebereš misli še tako dobrim lažnivcem,, ,,kako to, da jaz tega ne znam?,, ,,nevem, nekateri znamo, nekateri ne. Če se potrudiš se lahko naučiš,, ,,Torej ti znaš? Me lahko naučiš?,, ,,Ni kaj za učiti, to pride samo od sebe. Najbolje se boš naučila sama. Samo zazri se nekomu v oči in poskusi ugotoviti, kaj razmišlja,, ,,kako naj vem, da govoriš resnico?,, ,,mi boš verjela, če rečem, da sem ti všeč?,, ta kratki stavek mi je vzel sapo...
.......................................................................................................
ne me ubit
Vprašanja:
Kaj bo zdaj?
Kako bo naslednji dan v šoli?
Kako bo z Ianom?
Kaj se bo pravzaprav zgodilo?

Nextam ko bom dobila 3 nexte
02. november 2014
Next
02. november 2014
oki ne sovražim te, ker sem besna nate!!!!!!! pa omg!!!!!!!!! kak lahka to narediš!!!!!!!!!! zdaj si nas pustila ćakat ko je še bolj zanimv!!!!!!!!! pa daj no!!! kaj za vraga sem ti naredla da to delaš!!!!! pa ta zgodba je tako čokolada, ki jo obužujem in TI si mi jo vzela!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!! po mer se. ne bom te ubila, ne še hočem zvedet kaj se bo naprej zgodil
kaj bo zdaj? po moje se bosta zapletla v dolg pogovor in bosta proti jutru zaspala.
Kako bo naslednji dan v šoli? po moje bo spoznala najbolj važno in tečno punco v razredu pa ji bo rekla naj Iana pusti pr mer.
kako bo z Ianom? po moje bo v redu
Kaj se bo pravzaprav zgodilo? hm, verjetn se bosta še kaj družla izven šole, mogoče bo celo iskrica preskočla.
in ja NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je obvezn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja pa brez pritiska
02. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg