PRI 14-ih

ZAČETEK: Sem Amanda. Stara sem 14 let. Z družino smo se preselili v Ameriko. Sprva nisem želela iti, zaradi prijateljev ... bili so me navajeni in sprejeli so me takšno kakršna sem. Tam smo si bili vsi enaki. Toda kaj bo sedaj? Nova šola in stara jaz? Kakšni bodo učenci z menoj? Na trnjih sem, saj teče zadnji teden počitnic, zadnji teden mojega življenja.
16. julij 2018
theboom
theboom
Next
16. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Hm.. mogoče bom brala, napiši malo več. Next
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
Next
16. julij 2018
joj
16. julij 2018
Naj se opišem. Torej ime mi je Amanda in stara sem 14 let. Visoka sem 160cm, težka.. hm nikogar zares ne zanima. Imam rjave lase sprednje imam postrižene na zelo kratek fru fru (ja sama sem se strigla in zato sem si ga rahlo preveč odstrigla ups). Imam zobni aparat, nosim očala in imam zelo veliko mozoljev (hvala puberteta!!). Ampak veliko od vas si zagotovo misli da se zelo dobro učim. Najbrž res tako zgledam, kot piflarka toda ne učim se dobro. Kakorkoli to sem jaz:

Z družino živimo v Beli Galaksiji X760. Moj oče je Avgust in moja mami je Julia. Zares si želim da bi bila kot moja mami prava lepotica je. Po poklicu je oče policist in mami veterinarka. Ko bom odrasla bi rada postala pomočnica pri operacijah, torej Dip. Med. Sestra. Najraje se ukvarjam z glasbo. Pišem svoje pesmi in igram na kitaro ter pojem…
OČE:

MAMI:

»Amandaaaaaaa!« mamin glas.
»Ja mami?«
»Ljubica, že celo večnost si zaprta v svoji sobi! Prosim, pelji Muffya na sprehod«
»Toda mami… veš, da se ne rada kažem …«
»Ljubica, puberteta bo minila« tako je zaključila stavek, jaz pa sem pograbila povodec in skupaj z Muffyjem sva odšla ven. Oh saj res da ne pozabim Muffy je naš pes.
MUFFY:

NAŠA HIŠA:
16. julij 2018
Next! ^^
17. julij 2018
Mami ima prav. Morala bi iti prej na zrak, morala bi biti zunaj,saj komaj sedaj opazim to lepo okolico. Z Muffyjem sem odšla dalje po ulici in si ogledovala mesto. Med tem sem premišljevala o vsem. O sebi, o drugih, …
»PAZIII!« je nekdo zavpil in v istem trenutku sva bila na tleh.
»Opravičujem se, nisem videl kje se rolkam« je rekel fant in me pobral s tal.
»Ni hudega… oprosti meni, bila sem zamišljena in nisem gledala pred seboj…« Nato ga pogledam v obraz. Bil je tako lep, tako prijazen, tako prikupen, da se mi je zaustavilo srce! (no ne dobesedno).
»V redu je. Sem Alex, mimogrede… ti pa si? Čakaj, si nova tu?«
»Živijo Alex! Jaz sem Amanda. Ja.. z družino smo se preselili.«
»Kje pa si živela prej?«
»V Sloveniji.«
»Noro« nato mu zapiska telefon. Prebere SMS in naredi čuden izraz na obrazu.
»Oprosti mi ponovno, bi še klepetal, toda dekle me čaka.. se vidiva še kdaj Amanda« še reče in gre.
ALEX:

Za njim rečem samo nasvidenje. ˝…se vidiva še kdaj.˝ pah seveda, kdo bi se pa rad še srečal s tako grdobo, kot sem jaz?! Nihče. Odšla sem dalje po ulici in slišala neko kričanje.
»AAA! PUSTITE ME NA MIRU!!« se je slišalo. Muffy je začel lajati in teči v smeri kričanja. Sredi gozda je bila druščina fantov, ki so se spravili na neko dekle. Ko je Muffy tako lajal so pogledali proti najini smeri. SRANJE! Bolje bi bilo, da ne bi nič videla in zbežala… toda, ko sem videla kaj so hoteli narediti dekletu preprosto nisem mogla.
»HEJ! Pustite jo pri miru!« sem z jeznim glasom zavpila na njih. Prišli so do mene in se mi smejali. DVOJNO SRANJE!
»Kaj je piflarka? Kaj se vmešavaš tam kjer ni potrebe?« je rekel prvi fant. Drugi bolj strašen na pogled pa:
»Oh ne! Bolj sem se ustrašil tebe, kot pa cucka haha!« je rekel, ko je Muffy jezno lajal na fante. Vstali so se zraven samo smejali.
»Vmešavala se bom kjer bom sama hotela. In ti..« rečem še drugemu »le boj se, saj ko napadem .. bodo od tebe ostale samo kosti !« še bolj so se smejali. TROJNO SRANJE kaj sem rekla JOOOOJ! Nikoli nisem bila dobra v *zabijanju ljudi*.
»ahaha fantje gremo, dobili smo svoje. Se še srečamo pra*ica in piflarka!!« prekrižala sem roke in jih grdo pogledala. V smehu so odšli.
DRUŠČINA FANTOV:

-----------------------------------------------------------------------------------------
Za nadaljevanje zgodbe potrebujem 3 Next bo šlo?
17. julij 2018
Next!!!!<33
17. julij 2018
Zgodba se mi zdi zanimiva, tako da bom brala...Next!
17. julij 2018
Hvala obema <3
17. julij 2018
Next
Me prav zanima, kam to vodi
Je ta zgodba zasnovana na podlagi resničnih dogodkov ali je v celoti delo tvoje domišljije?
17. julij 2018
haha sicer si zmisljujem toda kaksen dogodek je tudi resnicen
17. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Next! x)
18. julij 2018
Next
18. julij 2018
Ko so odšli, sem se obrnila in pogledala proti dekletu, ki je ležalo pri drevesu. Počasi sem hodila proti njej. Muffyja sem privezala na bližnjo smreko, da ga nebi kaj pičilo in postal napadalen.
»Zdravo, si v redu?« sem počasi in šepetaje rekla. Dekle je samo vstalo in me objelo.
»Hvala ti! Hvala, ker si mi pomagala!« kasneje mi je pogledala v obraz. Videla sem, da je malo dregnila. Oh, vedno ista zgodba. Pa dajte no saj mozolji ne bodo skočili v vas, in ne bom vas ugriznila z žico v zobeh, ter nebom vas uročila z očali. Ah…
»Sem Lisa« in mi poda roko. Sežem nazaj in se predstavim.
»Jaz sem Amanda«
»Si nova tu? Nikoli prej te še nisem videla?«
»Ja.. preselili smo se..«
»Kje si živela prej?«
»Slovenija.«
»Mala država hihi.. sem pa že slišala zanjo .. baje je Bled zelo lep in Ljubljana je glavno mesto, če se ne motim?«
»Prav imaš.«
»umm..samo nekaj… izogibaj se tem fantom, danes niso uporabili fizičnega nasilja … toda drugič bodo zagotovo« mi čustveno reče.
»Zakaj…?« vprašam začudeno.
»Oh .. če jim ni kaj prav, so zelo nasilni kot psihično in fizično«
»Amm…« nisem vedela kaj reči.
»Samo spreglej jih in bo vse v redu« mi z nasmeškom reče.
LISA: » oo kako lep kuža je tvoj?«
JAZ: »Ja.. moj je, dobila sem ga letos za 14 rojstni dan.«
LISA: »Kako lepo.. pripadnici iste starosti sva. Že morda veš na katero šolo boš hodila?«
JAZ: »Hmm .. mislim, da na Ormansko .. 9D razred se mi zdi…«
LISA: »Kaj res? Pa to je super .. tudi jaz tja hodim.. sošolki bova« reče z nasmeškom na obrazu. Začutila sem, da je Lisa topla oseba, resnicoljubna in prijazna.. morda bova dobri prijateljici…
JAZ: » O dobro, pa sem le spoznala 1 osebo s katero bom v razredu… sedaj pa počasi grem, da nebo staršev skrbelo, kje sem«
LISA: » Itak. Se med počitnicami še kaj vidiva? Če ne prej pa v šoli…«
JAZ: »Lahko«
LISA: » Dobro.. tu je moja telefonska številka. Pokliči me kadar boš hotela, pa se zmeniva kaj pa kako naprej OK.? ꞌ 02 784 103 ꞌ«
JAZ: » OK. Hvala ti … sedaj pa grem lepo se imej Lisa!«
LISA: » Čakaj še nekaj… hvala ti, ker si mi pomagala dolžna sem ti…«
JAZ: »Ah daj .. ni problema.«
LISA: » Mislim resno… sicer pa proti kateri smeri si namenjena?«
JAZ: » Vzhod«
LISA: »Super, tudi jaz .. greva skupaj?«
JAZ: »Greva« in sva skupaj odšli iz gozda.

LISA:

-----------------------------------------------
6 Next za nadaljevanje?
18. julij 2018
Next
Tole se pa krasno sklada z današnjim dnevom hihi
18. julij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Next!
18. julij 2018
Next!!