Forum
upam, da vam bo zgodba ušeč, malo bo grozljiva, malo pa ne haha, upam na vašo podporo in, ker prvič pišem zgodbo, ne bo tak dobra
Sem Tina, stara sem 16 let in, lahko bi rekli, da mi gre vse narobe... Moja simpatija (kasneje bom povedala več o njej) hodi z mojo največjo sovražnico Kristino. Ne vem, kaj fantje vidijo na njej. Ph... No, moja BFF je Viktorija (Viki) in je popolna *-*. Njen oče je znan pilot, njena mama pa modna oblikovalka. Ima vse. Včasih me čudi, kako je prišla h meni. Moji starši so ločeni, nisem še imela fanta, vsi me ponižujejo... Ampak Viki je zame tukaj, kadarkoli jo potrebujem. No, zdaj lahko preidemo na mojo simpatijo. Ime mu je Luka. Kot sem že prej omenila, hodi z Kristino, ki je največja 'avša' na naši šoli. Luka je moj sošolec in skupaj sediva pri matematiki, za kar mi Kristina zavida. Ko bo opazil, kakšna je Kristina v resnici jo bo zagotovo pustil! Ker mami živi blizu pokopališča, sem raje pri očetu, a se vseeno ne izvlečem. Ponavadi mi popusti in odideva v shopping ali na sladoled. Danes me je klicala Viki in mi povedala, da je ta teden ne bo doma, ker gre z družino na izlet. Nimam blaznega pojma, kako bom zdržala. No, postajam zaspana, zato lahko noč!
''Ne že spet šola!'' je bila moja prva misel, ko sem se zbudila. Odprla sem facebook in pogledala vse novice, ko mi je Anja (ena izmed mojih prijateljic) napisala, da sta se Luka in Kristina razšla. Mislim, da bo to moj najsrečnejši dan. Poklicala sem Viki in ji povedala, kaj se je zgodilo. Ona se je samo smejala. ''Luka, moj boš!'' sem pomislila in ugasnila facebook. Danes smo imeli matematični dan in čeprav sovražim matematiko, sem bila danes dobre volje, saj sem cel dan sedela z Lukom. Uživala sem, ko me je ta coprnica Kristina gledala z njenimi strupenimi očmi. Ne vem zakaj, ampak se mi je zdela danes tako osamljena. Ampak me ni motilo. Danes sem bila pri mami in sem morala sama domov, ker ni mogla prit pome. Ko sem hodila mimo pokopališča, se mi je zdelo, da mi kdo sledi, a vedno ko sem se obrnila, ni bilo nikogar, zato sem se sprostila. Ko sem prišla domov sem videla sporočilo na mojem mobilniku (ki se je doma polnil). Ko sem ga odprla mi je zastal dih. Bilo je od Luka ...
Za nadaljevanje napišite pod komentar next. Upam na vašo podporo
07. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
hvala upam, da ti je bilo všeč
07. julij 2013
next
08. julij 2013
hvala
08. julij 2013
u142298
u142298
next.
08. julij 2013
hvala, upam, da ti je blo všeč
08. julij 2013
next
08. julij 2013
Hvala za vašo podporo, ker vem, da ni ravno najbolj zanimiva zgodba
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sporočilo je pisalo:'' Tina, kaj bi se lahko kje dobila? Nujno ti morem nekaj povedati! LP Luka''. Jaz sem samo poskakovala po sobi in poklicala Viki. Odpisala sem mu z sigurnim ''Ja!''. Dogovorila sma se, da se jutri dobiva v restavraciji ''King'', ob 6 h popoldne. Tako sem bila vesela, ampak, kaj mi ima za povedat? no, verjetno je zaljubljen v Viki in me bo samo vprašal, kako jo naj osvoji.. Kaj hočeš, resnica boli.
''Joj, kaj naj si oblečem?'' se mi je ponavljalo v glavi. Čeprav je mala verjetnost, da sem mu všeč, se moram lepo obleči. Izbrala sem si oranžno oblekico, ki se nad pasom svetlika. In, ura je že 17:30. Počasi se bom odpravila od doma. Mami sem rekla, da je dobim pred restavracijo z prijateljicami in mi je nasedla. Ko sem ga videla, sem postala vsa rdeča in upam, da tega ni opazil. Oblečen je bil v kavbojke, rdečo majico z kratkimi rokavi, plašč in šal. Ni lepšega fanta, kot je on. Ko me je gledal z njegovimi modrimi očmi, sem se kar topila. Ko sva stopila v restavracijo mi je zastal dih. Bila je čudovita! Ko sva se vsedla, sma si naročila hrano, jo v miru pojedla, potem me je pa povabil, da greva na sprehod čez park. Ko sma prišla do konca parka, se je ustavil in mi počasi govoril: '' Tina, nekaj ti moram povedati...''. ''Ja... Kaj je?'' sem mu odgovorila. ''Ljubim te'' je nežno priznal Luka. ''O M G res?!?'' sem ga začudeno vprašala. ''Čisto res'' je odvrnil Luka. Nato me je nežno poljubil. Takoj ko sem prišla domov sem poklicala Viki, ki mi je samo začudeno govorila. Odločila sem se, da grem na sprehod, ko sem na robu parka zagledala Kristino in Luka
08. julij 2013
neeeeext!
08. julij 2013
upam, da ti je bilo všeč
08. julij 2013
u140958
u140958
next
08. julij 2013
upam, da si uživala v branju
08. julij 2013
je je
08. julij 2013
hvala
08. julij 2013
nzk; ti sam nextaj
08. julij 2013
next
08. julij 2013
ju3 bo vrjetn nov del
08. julij 2013
ok, komi čakam
08. julij 2013
u119052
u119052
neeeeeeeeeeeeext !!
Pa fuul dober pišeš
09. julij 2013
u144092
u144092
nextttttt nujno ful fajn njaboljš
09. julij 2013
next
09. julij 2013
uh, hvala
10. julij 2013
danes popoldan pride nov del, včeraj nisem utegnila
10. julij 2013
Next posvečam mojim novim bralcem. Mislim, da veste, kdo ste --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kristina in Luka sta si delila poljube, jaz pa sem ju nekaj časa opazovala, potem pa stekla domov. Ko sem prišla domov sem se zavila v odejo in začela jokati, vse je bila prevara! Dolgo bo še čutil posledice. Prisežem, da mu bom zagrenila življenje. Ko sem ga videla, sem se pretvarjala, kot, da se ni zgodilo nič. Ampak, ko sem ga srečala, sem se (vsaj mislim, da...) dobro pretvarjala, kot da se ni zgodilo nič. Nisem se mu posebno posvečala in iskala sem izgovore, da bi čim prej odšla domov in, da se ne bi srečala. Mislim, da je to opazil, ampak mi ni več mar zanj. Popoldan mi je poslal SMS, v katerem je pisalo: '' Kaj je narobe s tabo? Si jezna name? ''. Odpisala sem mu: '' Ne, zakaj bi bila? ''. Nič več mi ni poslal. Tudi Kristini se bom še maščevala.
Dnevi so minevali in zdaj je že čas, da se Viki vrne. Mamo sem prosila, da me pelje na letališče, kjer sem počakala Viki. Ko je prišla, sva se samo močno objeli in si vso pot proti domu govorili, kaj se je dogajalo, ko nisva bili skupaj. Ona je obljubila, da ne bo nobeni duši tega izdala. Še vedno ne razumem, zakaj mi je to naredil. Viki mi je povedala, da mi bo pomagala, ko se bom maščevala Kristini.
Danes po pouku sva jo polili z vedrom vode. Haha, kako je bila osramočena. Vsi so se ji smejali. Popolnoma vsi, še njene 'prijateljice'! Drugo, kar je, je Luka. Ker je 'zaljubljen' v mene ga bom ves čas imela za sebe. Tudi njemu je že bilo tečno, ampak je že potrpel. Tudi tega ni vredu prenesla. haha, prav ji je. Ampak, nisem ju več videvala veliko skupaj... Tu je nekaj narobe!
10. julij 2013
vem, da je bedno, zato se vam opravičujem
10. julij 2013
next
11. julij 2013
u119052
u119052
ni bedno.. next
11. julij 2013
u140958
u140958
next