Forum
Heej ;3

Sem Neja Lejla. Ja vem moje ime je obupno. In sovražim ljudi, ki me tako kličejo. Prijatelji so mi zato dali vzdevek - Nejla. To mi je kar ušeč. Še posebej, ker me ima učiteljica španščine tako rada. Rekla mi je, da je moje ime prav posebno, ker zveni tako drugače... No ja obožujem nakladanje. Kar je na meni je čvekanje. Imam 15 let in hodim v 9razred.

Moje življenje: nič mi ne manjka. Materialno seveda. Razen enega - ljubezen.

Moja družina: Mami Sanja je frizerka, oči Matjaž pa je učitelj kitare. Imam pa tudi bratca Urbančka.Hodi v vrtec in je star 4 leta. Obožujem ga. Je moj sonček.
Mami:

Oči:

Urbanček:

Moja najboljša prijateljica: Lana- ja ona je najboljša. Use ji lahko povem. Kaj se dogaja tm, tuki, taaam... Uglavem- whatever ** (slika naslednjič.-popolna je!)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naj bo vse še tako lepo, popolno, no moj vsakdan že ne... Nadaljujem?
10. april 2012
next
11. april 2012
u83715
u83715
Next
11. april 2012
u86711
u86711
nextej!:3
11. april 2012
Ponedeljek, po šoli v maminem frizerskem salonu:

M: Ooo Neja (ja tako me kliče mami) ! A imaš že konec šole?
N: Ja, mami in ne boš vrjela...
M: Kaj je spet?
N: Učiteljica me je določila za predstavnico razreda!
M: Faajn, vesela sem zate.
N: Veš kok je bla Katka lubusumna k je to slišala. Sm mislna, da bo dol padla. Haha. Ja kaj saj je čist pošten. Ona je bla lans let pa so nas določil za najslabši razred. O-O
M: Joj kok si privoščljiva. Še kej novega?
N: JA! Ej dobil smo liste za upise v sredno šolo.
M: In kam bi ti šla.??
N: Ja nevem..
M: No uzem metlo pa razmišli.
N: Hahahah kok si pa ti smešna
Mamin frizerski salon:

No ko sm celega pometla sem šla domov. Na poti sem srečala Lano in šle sva kolesarit:

Jaz-levo Lana-desno**
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naenkrat se je Lana zadrrla:
L: Nejla lej unga tipcka. A ni kjutiš?
N: Lana to je moj fotr hahahah ;D
L: Upsi.
--------------------------------------------------
In režale sva se kot nore . Mimo je prišel oči z Urbančkom. Samo pozdravili smo se nato pa sva odšle midve na sladoled.

V sladoled aru sva opazovali ljudi, ki so se sprehajali mimo. Naenkrat pa je nekdo tekel mimo naju in bil je prav srčkano zmeden..

Ogovorila sem ga... Neeeext?
11. april 2012
u83715
u83715
Hehehe! Next
11. april 2012
next
11. april 2012
u33561
u33561
Next!
13. april 2012
V sladoled baru sva opazovali ljudi, ki so se sprehajali mimo. Naenkrat pa je nekdo tekel mimo naju in bil je prav srčkano zmeden.. Ogovorila sem ga..Ubistvu ne. On je prej ogovoril mene.
-----------------------------------------------------------------------------
O- on
N-nejla (jaz)

O: Živjo, a lahka samo uprašam kje je LedoBar?
N: Heej, ja ubistvu za tabo.
O: Hehe, hvala. Ful se mi mudi. Baj.
N: Čaau.

------------------------------------------------------------------------------

L: O fak, ker piki dobesedno. (*Dobesedno* je rekla zato, ker vsem fantom govori kok so grozni. On ji je bil pa piki haha )
N: Ja ress. Mislim , da zardevam.

---------------------------------

Skupaj sva odšle domov. Če sem pozabila omeniti sva sosedi. In hiši imava tik ob morju. Mislim, da sem se zaljubila. Vendar zaljubila se je tudi Lana. Videla sem! Če ji povem bo žalostna. Izgubila bom prijateljico zaradi ljubezni, ki se ne bo nikoli uresničila. Res sem neumna. In spet čvekam! ....Lano je kasneje klicala mami in morala je domov. Šla sem v park. Sprehajala sem se. Veter je švigal mimo mene.

In zagledala sem njega. Ja fanta iz ulice. Sedel je na klopici in zdelo se mi je da nekoga čaka..
22. april 2012
u33561
u33561
Neext;3
22. april 2012
u87584
u87584
Ful dobra zgodbica- next!
03. maj 2012
u87725
u87725
next
03. maj 2012
Next!!
03. maj 2012
In zagledala sem njega. Ja fanta iz ulice. Sedel je na klopici in zdelo se mi je da nekoga čaka. Prisedla sem in ga pozdravila.

--------------------------------------------------------------------------

N: Živjo, ..
O: O haj. Tebe pa od nekod poznam ..
N: Amm ja jst sm punca iz ulice Ime mi je Nejla. Pač uzdevek. Imena tapravga bol da ne poznaš hihi.
O: No lepo. Jst sm pa Petr.
N: Fajn. Lohka se kdaj dubiva. A maš mobi?
P: Ja maam. Tel.: 030/691-123 Kako maš pa ti?
N: 041/614-773
P: No zdj pa morm it. Ker me bo oči doma *tepu*.
N: Oči te tepe ??!!!
P: HAHAHAA. Neee, samo tko se reče če ne pridem pravočasno domov.
N Okj dobr. Kje pa ti živiš?
P: Ob mostu tm nakonc.
N: Ahaam.
P: No adijo.
N: Baaaj.
-------------------------------------------------------------------

Seveda sem morala vse takoj povedati Lani. Naredila je tak obraz kot da bi prej zbasala stoo limon. Kasneje pa je le rekla da mi privošči. Naslednji dan, ko sva se ''spoznavala'' sem spoznala da ima družino v Londonu in, da mora naslednji teden leteti k družini. Ima 3 sestre in zelo zaje*anga očeta. Mami njegova pa uči verouk in ji je ime Maria. U matr.
Najbl pa me je presenetilo uprašanje. ,,Nejla, a bi letela z mano u london?'' Omygosh. Saj ga sploh še ne poznam dobr. Vem edino da je fuul bogat in ne bi rada da bi mislu da sem z njim zaradi dnarja. V Sloveniji ima čiSto svoje stanovanje ker tuki študira. :

Ampak ful je prjazn. Hotla sm se sezut ane. Pa je reku naj grem kar obuta. Lani sem zvečer poslala eno slikico:

Nazaj mi je poslala samo:
-

-Ne pašeta skuup!
Takrat sem vedela da mi je zamerila in da se bo še kar nekaj časa kujala. Petr me je uprašu zakaj je taka pa sm bla rajš tih. Danes sem prespala pri petru. Bilo je Fajn. Gledala sva film Pretty woman in se smehljala. Potem sva šla spat. Premišljeva sem o njegovi ponudbi in se odločila... Neeext?*
12. maj 2012
u33561
u33561
Neextt!
12. maj 2012
Next!!
25. maj 2012
u87584
u87584
Next
27. maj 2012
u33561
u33561
Next(:
06. junij 2012
.....da morm za nasvet uprašat mami ! ja pač je oseba ki mi zaupa in..
19. september 2012
ne bi bilo lepo če bi šla brez da bi ona vedela ")
19. september 2012
nexxttt
19. september 2012
nexti
20. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg