Forum
Upam da vam bo všeč!
Začelo se je pred davnimi leti, končalo pa se je z četrtkom, mislim rečt za naju z naj. prijateljico...
Pa začnemo, živela sem popolno, dokler...
Aja moje ime je Tjaša, moja naj. prijateljica v bistvu sem imela dve naj. prijateljici, ampak mi je ostala samo še ena
Eni naj. prijateljici je ime Rosanda, drugi pa Nina..
Prišla sem v šolo in tam sta me čakali Rosanda in Nina... (kot ponavadi)....aja pozabila sem povedat bil je četrtek.
Ker smo z sošolko Lori in naj. prijateljico Nino nastopale smo vse imele oblečene bejzbolske jopce.
Sošolka Elena pa se je norčevala iz jaken, zato smo se odločile da bomo ostale same, saj je to bila najboljša odločitev.
Nato je prišla v šolo še Nika... Ker smo še morale vadit smo odšle v učilnico za GLASBO
Ampak sta prišle prisluškovat Elena in Rosanda.
Vse se je lepo odvajalo, nato smo odšli domov, ker smo imeli petek prost torej nič pouka, smo vsi ostali doma.
Ponedeljek sem prišla v šolo in videla Nino in Rosando se pogovarjat, mislila sem da bo Rosanda prišla na našo stran kot je obljubila pred pol letom. Nato je prišla v šolo Nika in Rosanda je že šla k njej in se več z nami ni pogovarjala (torej z mano, Nino in Lori)
next???
13. februar 2013
next
13. februar 2013
še nekaj nextov rabim, pa nadaljujem
13. februar 2013
ok
13. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
13. februar 2013
še eden next??!!
19. februar 2013
jaaaaaaaaa
06. marec 2013
nova bralka.... next
06. marec 2013
okey, čez nekaj časa bom začela :* rtmf punce, ki nextate :**
07. marec 2013
prosim začni
09. marec 2013
Okeyy

No vse je bilo okej, dokler nekega dne ni prišla Rosanda do mene in mi rekla "sovražim Niko, na full mi gre naživce samo nekaj okazuje "
Prišla je k nam ampak se je spet začela družit z njimi :|
Nekaj časa smo se družle skupaj nato sma se včasih teple ali prepirale...vseee je bilo zapleteno...
Nekega dne pa slišimo novo novico od naše razredničarke..."Nika ne bo z nami več na tej šoli saj bo šla na drugo." Vse punce smo bile vesele (če bi jo vi videli ali se družli z niko bi bili tudi vi veseli) noo naenkrat pa nekaj tudi pride...
Če hočete izvedeti kaj s zgodi napišite NEXT!!!!
rtmff punce ki to berete :* danes ni bilo dosti besedila ampak boste izvedele še veeč :*
(dobit morem 10 nextov ) rtmff <33
19. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg