Forum
u108011
u108011
~hej,ema tu< 3
*zgodba tokrat ne bo pocukrana in notri pridvideva da NE BO one direction,saj jim želim vse srečno,ne da umirajo v zgodbici,ki bo strašila najstnike.ne,saj ne.ne bo tako grozna,a potrudila se bom,da bo čim boljše< 3
~torej ja,ne pritožuj se,če notri ne bo kakšnega strastnega poljuba z kakšnim harryjem stylesom,v redu?
*sej js jih mam ful rada pa vse to,ampak do nekje je mera;3
moje ostale zgodbice
1#
http://www.igre123.com/forum/tema/he-messed-me-up./42561/
[pišem z prijateljicama-ela,hana*w*]
2#
http://www.igre123.com/forum/tema/celebrities./46520/1
[pišem sama< 3]
#CATHERYN
Z dihom sem zarosila šipo pred sabo. Na radiu je zaigrala neka bedna ljubezenska pesem. Zakaj predvajajo to, in ne kakšne zgodbe, kakršna je Amandina {Amanda Tood}, kjer ženska umira. Histerično sem se nasmehnila. Zarežala, če se prav izrazim. Nekaj čisto ter popolnoma normalnih ljudi me je pogledalo. Vedo sem v središču pozornosti in to samo zaradi mojega pridušenega smeha, ki kar odmeva v vseh prostorih. Ždela sem an enem od nevemkolkih stolov na avtobusu, večina okoli mene je bila prosta, saj sem dejala vtis, da sem nora, ali celo rahlo 'pijana', včasih prizadeta. Sama sebi sem čisto v redu, če odštejem milijone rez na rokah, kri v nosu ter nekaj prask, ki že izginjajo na mojem obrazu. Moje življenje je kruto. Noben ne ve, kaj prestajam, ali kaj se mi dogaja. Šolo velikorat kar izperem iz svojega urnika in se raje posvetim kitari. V resnici sem čisto navadna 17 letna najstnica, ki pozna vse skladbe One Direction, a še zdaleč ne zgleda, kot da jih sploh poznam. Nikoli nisem pomislila, da, ker vem toliko o teh petih fantih, bi bila lahko 'directionerka', saj sem preobremenjena z čim drugim. Mnogi bi me oklicali za kakšno 'Metalko', ali kaj podnega, vseeno pa vlečem na stil STAREGA rocka. Nimam simpatije in mi je dobesedno vseeno za njih, z kom se družim pa lahko mirno povem - z Daniellom. Tudi sam je čisto navaden tip z najstniškimi problemi, kljub vsemu pa je včasih prenasilen, ali presiten, da bi sploh spregovoril besedo z mano, tudi udaril me je že večkrat, a bilo je kot, da bi me nekdo oplazil z piščančjim peresom. Nič ni bolelo. Nikoli mi ni hotel slabega, kar vem. Tudi rekel je že, da sem lepotica, kar mu čisto verjamem. Ima stil za punce, glasbo, obleke in mnogo drugih nepotrebnih reči. Ja, veliko bolj zaupam fantom in veliko raje se družim z njimi, saj so *fantje*. Tudi postavo imam prelepo, vsaj tako govorijo, sama sebi pa se zdim presuha. Preveč jem, kar sem tudi že slišala in zdaj ugotavljate, da vse kar rečem ni logično. Mogoče boste vseeno razumeli, kakšno je moje življenje. Brez ljudi, katere bi potrbovala za normalno in nerodno odraščanje.

->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->
#GINNY
Brata sem gledala, kakor, da bi mi ubil žlvico, ali odtrgal glavo žirafe, potem pa jo porinil v vročo, komaj skuhano juho. ''Kaj želiš?'' se je nasmehnil prikupno. ''Nič,'' sem besno odvrnila skozi stisnjene zobe. ''Torej, khm,'' je pomežiknil. ''Sestrica, slišal sem...'' ''Kaj me briga, kaj si slišal, Greg!'' sem ga udarila. ''Novega imaš, kajne?'' je pogoltnil slino in se zavrtel na stolu. ''Tom, je torej tvoj 'tip' ?'' ''Tom ni nič,'' sem skomignila in se vrgla delati domačo nalogo. Že je odprl usta, sem ga utišala z brco. ''Si vadila?'' se je spet zasmejal. ''Boš že videl ja,'' sem stisnila oči v ravno črto.

13. december 2012
u113544
u113544
neext
14. december 2012
u113803
u113803
neeeeeeeeeeeeeeeekst:* ti si tako nadarjena motherfuckerka x'd
14. december 2012
u108011
u108011
#DANIELL
Spet eden tistih dni, ko si želim Catheryn ob sebi, ko jo želim objeti in ji reči, da jo imam rad. Namesto tega, se režem, samo da vidim kapljice krvi. Želim svojo prijateljico ob sebi, ne da svoje dneve prepustim usodi. Ljubim jo. Njeno srce pripada njeni grozni iPad tablici, z katero preživi večino časa. Vem, mogoče pretiravam. Res je lepa, in nevem kako sem si to sploh upal kdajkoli to reči, saj ob vsaki besedi z njo zardevam, prijatelja pa sva že od rojstva. Sva kot brat in sestra. To velja tudi za najine krvave bitke. Oba sva se že poškodovala samo zaradi drug drugega. Ona sama mi še nikoli ni rekla česa, kar bi vleklo na to, da sem ji všeč. Moja čustva do nje padajo vedno nižje in enkrat bom izgubil priložnost, da ji povem vse. Čisto vse.
*
#ANDY
Počasi sem posrkala nekaj vročega, lemetovega soka. Zajokala sem.
http://www.youtube.com/watch?v=RJHuUfmEbYI&list=FLyAhgGC2QnUo2MoLybePEOg&index=3
Mislila sem, da me bo Oddie ljubil, kakor je obljubil. Zakaj so druge riti bolj zanimive od moje? Zakaj morajo biti moje prsi tako ogabno majhne in nenapihnjene? Vprašanja so se vrstila, solze na licih pa so tekle vse do mojih dlani, kjer so se razmazale ob črti, na kateri je bilo z alkoholcem napisano, HE LIKES HER. Vedno sem mislila, da mi bo uspelo spoštovati moje nedolžno, suho telo, mislila sem, da sem stradala zaradi lepote, a nisem. Stradala sem, ker sem mislila, da bom tako lepša, kmalu pa sem ugotovila, da fantje gledajo le v plastične vrečke na dveh nogah. Kaj kmalu se je pred mano pokazal blok. Morala sem pohiteti, saj bi drugače zamudila 'time', ko še delijo zastojn kokte. Moja kriza se vse bolj kaže tudi na meni sami. Skoraj brez make-upa, obleče bolj nerazkošne kot ja, srce raztrgano, da ne omenjam moje šibke postave. Pred blokom je stala punca, kakor vedno. Vedno se je smehljala in z tem pridobila pozornost. Zakaj je ne moram jaz? Le prijela sem pločevinko in z desno roko iz žepa prebrskala ključe svojega stanovanja. Vonj po komaj skuhani večerji se me je dotaknil in me pripravil do nasmeha. Spet me je pričakal moj 'fant'.

#ODDIE
''Andy,'' sem jo na hitro poljubil in nisem ovinkaril. ''Kje si se obirala?'' Sprva sem videl izraz na njenih ustnicah, ki je kazal, da noče izdaviti te skrivnosti, na koncu pa je le skomignila: ''Modeli smo se danes zbrali zaradi novega izziva, prepričana sem bila, da mi boš prišel pomagat, kakor si obljubil.'' Vsedla se je za mizo. Njene sproščenosti nisem razumel. V meni je vrelo. Hotel sem ji reči nekaj krepkih, a punca je močna in se ne bi predala zaradi besed. Tudi sam sem mislil, dajo bom ljubil. Nisva si usojena.

*****************************************************************************************************
#GINNY
Brat me je še grdo pogledal, potem pa nadaljeval pojedino. Kebab si je tlačil v usta, kakor da gre za življenje in smrt. Zavzdihnila sem.
14. december 2012
u113803
u113803
neeeext:*
14. december 2012
u115444
u115444
next.
14. december 2012
Neekšt.!
14. december 2012
u115002
u115002
nextt
14. december 2012
u108011
u108011
*ena me je prosila, če se prijavite.*
http://www.igre123.com/forum/tema/winter-photography-show-:$$/46250/
14. december 2012
u115002
u115002
Sem se < 3
14. december 2012
u113544
u113544
neeeeext
14. december 2012
u114711
u114711
next *w*
14. december 2012
u108011
u108011
#ODDIE
Še enkrat me je iskreno pogledala. Pogoltnila je slino. ''Pogovoriti se morava,'' je pričela. ''Tudi jaz ti moram nekaj povedati.'' sem prekinil njeno momljanje. ''Najprej jaz,'' se je prisilno nasmehnila. ''Ali pa... saj veva kaj sledi.'' sem skomignil. ''Konec je,''
*
#ANDY
-MESEC KASNEJE
Mislila sem, da bom končala poglavje svojega življenja že pri 17 letih, tako zelo mi je bilo žal, da sem ga zapustila.

Nenadma se mi je ponudila prilonost - zunaj je deževalo, ceste so bile prazne, policajev skoraj nikjer. Iz omarice sem privlekla prepovedane petarde, ki so mi v glavo vtisnile spomin pred leti, ko smo jih normalno spuščali z prijatelji. Zdaj jih bom sama. Pristala bom v zaporu, če bo šlo vse po zlu, a mislim, da ne bo tako velike škode, saj so LE petarde.
* Prižgala sem prvo, bilo je popolno. Obrisi ljudi so bili na oknih, strmeli so. ''Roke k višku!'' sem zaslišala. Nisem se zmenila, prižgala sem še eno, potem pa še eno. ''Ponavljam, roke k višku!'' je ponovil policaj. ''Kifeljc,'' sem si zašepetala, a slišali so me vsi, saj sem večinoma zelo glasna.
''Torej, spustim petarde, da odplavajo v morje oblakov in se vam prepustim?'' sem se histerično zarežala. ''Točno, Andy,'' je zazjala Ginny v vetru. Moja soseda je, kaj preveč pa je ne maram, sitna je. Samo zato, ker je popolna. Oči so mi napolnile solze. ''Ne veste moje zgodbe, zakaj mi delate to?'' Pozornost pridobim hitro,a tokrat... moje besede niso delovale. ''Andy, prepusti se, vse bo v redu!'' sem zaslišala znani glas. Tom. ''Tom...'' sem zahlastala. Vrgel se mi je v objem. Ginnyjev izraz na obrazu je bil zgrožen, a ni me zanimalo nič drugega, kot njegov nasmeh in objem. Hitro me je poljubil na lice.
Prijel me je za roko. ''Ko preštejem do tri... ena, dve, tri!'' je zaklical tiho. Stekla sva do konca in še dlje.

*
#TOM
Z Andy sva na begu že nekaj dni, če malo pomislim, smo ... 13.oktobra.2012 in vsak večer se strastno poljubljava. Tudi do česa bolj resnega je že pripeljalo.
Najbolj me skrbi zanjo, Andy. Ko poskušam najti vsaj nekaj za pod zob, da bi preživela, se vsakič 'ponesreči' ureže. Zakaj dela to?
*
MONTH LATER - 13.november.2012
''Zima prihaja, na begu ne morava biti večno,'' sem odrezal ter jo stisnil k sebi. ''Zelo nehigienična sva, menstruacijo sem dobila, akj naj naredim?'' se je zasmejala. Nekaj se dogaja z njo, izgublja kri, z tem tudi zdravo pamet. ''Vse bova uredila.'' sem se zlagal.
Nič ne moram storiti, če ne pogledam v njeno mednožje, tega pa en bom storil, samo punca je, a vseeno. Punce so punce in to so 'ženske' zadeve. Nič, tako bo, dokler se ne zmisli, da greva nazaj in to pomeni, v zapor. ''Andy, mene zebe.'' sem šepnil. Bolela so me rebra, tako me stiskala k sebi, tiščalo me je na potrebo, tudi sam sem nenormalno smrdel. ''N-ne stiskaj me tako...'' sem z težavo spravil iz sebe. ''Oprosti, boli me zapestje.'' je izdavila. ''Pokaži,'' Osupel sem nad stinami rez an njenih zapestjih. ''Zakaj si to naredila?'' ''T-Tom, nisem želela...'' ''Ne išči izgovora, kako si lahko?'' Povesila je pogled. ''To sem naredila zaradi sebe.'' Kar naenkrat ej začela odpirati usta, a iz njih ni prišlo čisto nič. ''Andy?'' Ni me slišala.
#ANDY
Stemnilo se mi je. Moja napaka, a všeč mi je bila. Histerično sem stisnila pesti. V tak užitek mi je bilo trpeti, da sem postala obsedena.

___
nextc:
-trudim se, da je bolj kruto => to je šele začetek< 33
14. december 2012
u115002
u115002
next
14. december 2012
u113544
u113544
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext o:
14. december 2012
Neeekšt.!!!
14. december 2012
u108011
u108011
#DANIELL
Pozvonil sem na njenih vratih. Upam, da je danes sama. Torek, starši se ponavadi dobijo in cel dan nakladajo o nas, kakšne napake smo. Velikokrat ju slišim, ko govorita, kako ne opravljam svojih dolžnosti in se potikam po mestu. Tak sem, imam pa vseeno čustva. Teh je preveč, a noben ne ve tega. Nihče ne ve, da sem Directioner, ali, da sem čisto navaden. Ker se obnašam drugače, ker me ni strah mišlenj drugih. Vsaj tako sem mislil. Ni mi vseeno. Noben ne ve, kolikrat sem jokal. Nihče ni pomislil, da smo fantje od zunaj pravi heroji, od znotraj pa princeske.

#CATHERYN
Pohodila sem neroden del kepe snega ter se prebrila čez množico. Zagledala sem Daniella. Kaj počne pri meni ob taki zgodnji uri? Ponavadi spi vse do kakšne štiri popoldne. V glavo mi je že prišla neumnost - zaljubil se je. Vame. Te misli sem hitro pregnala, da ne bi kaj zblebetala. ''Dan,'' sem ga na hitro objel in odklenila ključavnico, ki nas je varovala proti vdoru v hišo. ''Nisi bila doma?'' je skoraj jecljal. ''Ne, na sestanek sem morala.'' sem ga prijazno pogledala in ga spustila v hišo. Naredil je en korak, potem pa obstal med vrati. ''Daj, daj, premakni se.'' sem se zdrla. Tiho se je premaknil. Bila sem nesramna. Zelo. Od tedaj, ves tač čas, ko je bil pri meni, ni izgovoril niti ene same besede. Po nekaj trnutkih tišine mi je prekipelo- skoraj jokala sem.
''Daniell, nisem želela biti taka, rada te imam. Še vedno.'' Sam roko položila na njegovo. Nekaj je zamomljal in se stegnil, da je z glavo poveznil kapo. Niti pribljižno nisem vedela, kaj namerava. ''Že nekaj časa se rešujem svojega problema, a nikoli ga ne rešim.'' je začel. ''Kaj želiš?'' sem šepnila. Roka mi je zdrsnila v njegovo. ''Mama mi je umrla.'' Nasmehnila sem se. Srce mi je še vedno bilo. ''To je vse?'' sem porto vprašala. ''Pravzaprav sem mislila, da boš razumela mojo govorico.'' je dejal. Ugriznil se je v ustnico. ''O čem govoriš?'' ''Ne sprašuj, dobro veš.'' je skomignil. ''Ne, ker to, kar mislim ni res.'' ''In kaj misliš?'' ''Dan, ljubiš drugo,'' sem zavzdihnila. Pogledal me je. ''Drugo tebe?'' se je tiho zasmejal. ''Ne, drugo punco, ljubiš Ginny, kar vem. Dobro.'' ''Ne...''
Nisem vedela, kaj reči, zato sem le vstala in se mu vsedla v naročje. V tišini sva sedela. Nisva bila srečna. Še zdaleč ne.
*
''Torej... kdaj boš odšel?'' Zasmejal se je. Poljubil me je. Še enkrat. Objel, stisnil. Mislila sem, da bom pobesnela od vročine, ki me je navdajala. Prijel me je za pas in me potisnil ob mrzlo steno. Še vedno sem ji hvaležna, da me je mirila, ko me Daniell ni mogel. Ni se brzdal. Niti svojih *horny* zamisli. ''Daniell!'' sem zazjala, a kakor, da moje besede ne bi obstajale.

Prestrašila sem se. Čez glavo si j poveznil majico. Stala sva drug nasproti drugega. Položil me je na mizo. Zaprla sem oči. ''Vse bo v redu,'' sem si šepnila.
*
Zazrla sem proti sobani. ''Whitney,'' sem zašepetala, da je mala deklica poskočial k meni. ''Kdo je tam?'' sem se sklonila. ''Daniell in njegov prijatelj.'' je na kratko smonignila. ''Kaj počneta?'' ''Kako naj jaz to vem?'' se je nagaljivo nasmehnila najstnica. ''Wh-Whitney!'' sem jo rpijela za roko. ''Poljubljata se,'' je dejala.
Odkimala sem. ''D-Daniell je moj-'' Umolknila sem, saj sem se prepričala na lastne oči. ''Whitney, nikoli... zakaj bi naredil kaj takega?'' Trinjastletnica me je objela. ''Ni te vreden, če je tako,''

-prtisni*w*
*
Izmenjala sta si še nekaj strastnih poljubom, potem pa nisem zdržala več. ''Daniell?'' sem tiho vprašala ter se postavila pred njim. Ravno sta se zavijala v brisače. Pogled sem potegnial od njegovih nog do prsi. ''S-samo rada bi ti povedala, da ...'' ''M?'' se je nasmehnil. ''Mich je zdaj tvoj fant?'' sem vprašala. ''Da,'' ''Zakaj, Dan, zakaj?'' ''Ker si me zavračala. Gej sem že vseh pet let.'' je dejal. Besede kar niso šle iz ust. Mich mi je segel v mojo mehko roko. ''Kakšen kreten...'' sem si zašepetala, ko sem se obrnila.
nedasemiveč:3 < 333
15. december 2012
u113544
u113544
neext
15. december 2012
Neekšt.!Joooj, kok jst pol stvari ne štekam...x'DD
15. december 2012
u115444
u115444
next.
15. december 2012
u108011
u108011
seej vam d tko pišem,sm ta zgodbica je zafukana u tri p materne x'd
začela bom novo x.o vam pošlem linkk< 33
15. december 2012
Haaj.*
Vidim, da pišeš zgodbico!Bila bi vesela, če se prijaviš!!
http://www.igre123.com/forum/tema/*.best-writer.*/47040/
Oprosti, ker težim...
16. december 2012
Haaj.*
Vidim, da pišeš zgodbico!Bila bi vesela, če se prijaviš!!
http://www.igre123.com/forum/tema/*.best-writer.*/47040/
Oprosti, ker težim...
16. december 2012
u115002
u115002
next
17. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg