Forum
u123987
u123987
Upam da bote brali in vem da začetek ni nek wow ampak preberte do konca ploosaam
Lisa, pohiti zamudili bomo na letališče!'mi je zavpila moja grozna mama. Sovražim jo. Dejansko jo sovažim. Edino kar mi je še ostalo je moja bff Anya. V šoli me sovražijo.... Mislijo da si ne zaslužim živeti. Jaz, jaz imam totalno drugo mišljenje. Nočem biti samovšečna ampak... vsi ki me poznajo bi lahko rekla, da se strinjajo z mano. No zdaj pa nazaj v realnost. V prepoteni majici sem pakirala moja oblačila, mama je skozi kričala name..... MojE življenje je zdaj uradno grozno. Danes zvečer bi morali ujeti let za v London. Moj oči je pravzaprav uspešen poslovnež. Mama pa je modna oblikovalka. Glavna oblikovalka je pri Chanél trgovini (pa tud parfumeriji in čevljarni...) ampak ona je zadolžena za obleke. 'Spet si se zasanjala, Lisa!'me je grobo opozorila mama. Kot, da je ona že spakirala.Din-don. Hvala bogu da je Christine že tu.'Tako te bom pogrešala, Lisa.' Zamrmrala sem ji enako v obraz. Nisem najboljša pri poslavljanju....Po 1o dolgih urah smo končno prispeli v London. 'Sveže mesto, svež začetek,' sem si rekla. 'Ljubica, ne pogovarjaj se sama s sabo.' Me je opozorila mama. Ne moreš ji verjet. Sem vam rekla, da je grozota od mame... Očka nam je najel uredu stanovanje na Blakenwood-ovi ulici. Pozneje naj bi se dobila z Chris (njen vzdevek) na skypu. Namesto tega sem se odpravila center Londona. Po pomotoma sem z kolesom zapeljala na neznano ulico. 'Glej jo miško' je rekel eni. Drugi pa je kar žvižgal za mano. Srce mi je zaçelo neverjetno utripati, ko so se VSI dejansko postavili okoli mene in...
Grozna jaz....

Chris pride pozneje.....
Rabla bi usaj 6-7 nextou za nadaljevanje <3
xx
16. april 2013
u127721
u127721
nexttt!!!!! *o*
16. april 2013
u126765
u126765
Next.*
16. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! ;*
16. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeext *w*
16. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeext *w*
16. april 2013
u112595
u112595
neext
17. april 2013
next. c:
17. april 2013
neeeext
17. april 2013
u123987
u123987
Vsi so imeli nasmeh na ustih. Upala sem da sem bila potegnjena za šalo....ampak izkazalo se da ni res. Oči so se mi počasi solzilie. Vodja tele klape je stopil predme. Srce mi je začelo vse bolj biti. Zgrabil me je za vrat in me na grobo poljubil. Hotela sem zaustaviti ampak on je premočan še za slona. Tako sem ga ugriznila v jezik, to je delovalo. Brcila sem ga v...... In se izrinila iz klape prepotenih pedofilov. S solzami v red sem stekla do mojega kolesa in speljala v center Londona. Sploh nisem vedela kje sem, kaj šele šola ali naš dom. Vsa objokana sem stekla do najbližje bus postaje, ker je začelo lit kot iz škafa...
Bila sem čisto sama v gromozanskem Londonu. Ustnice so mo čisto otrpele, majico sem imela strgano hlačke pa da raje ne govorimo. Telefon pa se mi je totalno izpraznil. Saj bi pešačila ampak nisem vedela kam. Zakaj sem sploh zap..."Hej."me je čisto lepo pozdravil kar neki rjavolasec. Pozdravila sem ga nazaj.'Kaj pa je bilo s tabo?'me je zaskrbljeno vprašal. Začela sem še bolj jokati. Prisedel je k meni. 'Moje ime je Rick. Kako pa tvoje?' Komaj sem si obrisala solze...'Lisa Kardashian.' Dal mi je njegovo jakno. 'Kje živiš?' 'Blakenwood st. 7'sem mu zamrmrala. Nasmehnil se mi je. 'Jaz sem Blakenwoodova 11.' Odpeljal me je domov. Prijetno sem se mu zahvalila. 'Torej...se vidiva v šoli?' Pokimala sem mu, ampak še vedno jokavo. Naslednje jutro me je oči priperljal v šolo. Zavzdihnila sem. Končno. Vstopila sem. Nekaj časa sem rabila, da sem našla Rick-a. Kmalu sem ga videla osvajti najijačice (in to ne ravno dobro). 'Hei Lisa...woow danes si božanska.' Kar pričaral mi je nasmeh. Vprašala sem ga za prvi dan nasvet. 'Obnašaj se kul, aja pa če te kdo kaj vpraša ali ti njega ali če neveš kaj narediti, samo reči One direction.' 'One direction?'sem rekla in ga čudno pogledala. 'Ja, tej geji so najpopularnejši v Angliji, najbol pa v naši šoli.' Mi je odvrnil. 'Slišim ljubosumje, sploh pa mogoče ni tako slab.' 'Slab? Njih je pet.' Zasmejala sem se in pogledala v tla. Sprehodila sva se in nakar je že zzazvonil zvonec. Po pouku sva se dobila v menzi češ bova preizkusila to z one direction. Šla sem mimo ene bedne mize in normalno rekla:'one direction.' Ponoreli so. Ko sem nasmejano pogledala Ricka me gledal tako romantično. Nakar sem slišala 'glavno' punco govoriti po telefonu. 'Ja torej...v petek ob 2o.oo v Big hall? Tam bodo 1D?'je rekla misica. 'Rick, v petek ob 20:00 v big hallu, ok?' Sem mu rekla. Na žalost sem izvedela da je razprodan. 'Ne skrbi Lisa, priskrbel jih bom.' Mi je rekel. Spet sem bila vesela. Mislim da se je Rick zaljubil vame....:// Ampak to sem samo predvidela zaradi jakne, in vstopnic ter prijaznosti...
A bosta z Rickom par?
Kj bo na koncertu, bo Lisa vidla 1D in jih spoznala?
Sem preuč izdala?
17. april 2013
next
17. april 2013
nevem bol ne kot ja
ja juh bo vidla in potem jih bo kasneje spoznala
neeeeeeeeeext
17. april 2013
u127721
u127721
nevem! mislim da ne on bi biu rad z njo ampak ona se bo zaljubila v enega izmed 1d!
neveem!
next!!!!!!!!!!
17. april 2013
u121935
u121935
nekšt.!
17. april 2013
u30718
u30718
next
17. april 2013
u126942
u126942
Next!!!
17. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeext *w*
17. april 2013
neeeeeeeeext
mogoče najprej, sam pol ne
am.... kasnej jih bo osebno spoznala in se začela družt h njimi
17. april 2013
u123987
u123987
Ps od prej...
Rick:

Pa reees huaalaa za use nexte <33 Če hočete lohk pišm tud z messlettersamii alpa dam več slikic . Inn....ko kdo komentira prosiim poglejte alpa si zapomnite moje up.ime ploosiim? Ker potem kdo neve in....sploh ne nexta :/ useeno zelooo fhool huallaaa
Ta petek zvečer...
'Kako ne?'je neprijazno Rick pljunil v slušalko telefona. 'Oprosti, ampak nevem katera je lepša oblekica, izpasti moram c00l.' Sem mu pojasnila nazaj. Prekinil je. Par minut (2o min.) sem prihitela pred BiG haLL. Objel me je in se mi opravičil. Nasmehnila sem mu in medtem sva se vsedla med stole v tej veeeeeellliiki dvorani. Ko so začeli peli so se mi zdeli kot fantje brez posluha. Po 2 dooolgihh urah je koncert končno končal. Se mi zdi. Ricku sem rekla, da moram na zrak. Zdaj je minilo že 2 uri in 3 minute. Malo sem se morala sprehoditi. Hodim, hodim okoli BiG HaLL-a. Dolgčas. Ampak bolje je kot poslušanje tistih brezposlušnih klap. Ja, seveda sem najprej mislila da bodo kul fantje, zažigali celii koncert. Sploh pa...nisem jih sploh videla zaradi luči in reflektorjev pa plesalk, ki so se ovijale okoli njih. Nisem morala več misliti. Moram si zbristiti gla...'UAAAU!!!' Zavpijem ko me nenadoma vrata butnejo na tla. 'O ne, oboževalka.'je rekel rjavolas. 'Kdo,jaz? Niti slučajno.' Potem se je vmešal en kodrček
K-Haai
J-umm...kaj?
K-Glej oprosti za use a ne sam....zadnje čase nas
vsiii zelo napadajo, saj veš oboževalke
J- Ok, whatever kodček
K- Heeeeei, no ok sej maš prau.
in me je objel za ramo. Jaz sem samo zaprla oči in začutila spet strah kot prej pred srhljiuci..Nič drugega nism naredila kot, da sem se mu iztrgala iz objema in zbežala k Rick-u. Nevem zakaj, ampak spet me je napadel jok. 'Hey Lisa, je že u redu, ne skrbi, s tabo sem.'in me objel. Awkward... 'Rick, zdaj pa moram domov.' Sem mu rekla in stekla domov (končno sem se navadila na London.), ampak sppeeet me je našel kodrček. 'Heei, zakaj si stekla domov?' Mi pa res nismo posiljevalci.'je rekel v smehu. Zavila sem z očmi. 'Vseeno moram it!'sem mu rekla. 'Počakaj no!!'in me je prijel za roko 'Kdaj te bom pa sploh še kdaj videu?' In me je potegnil sebi. Spet sem mu odšla in na žalost je videl kje živim.
Naslednje jutro
Rick?Rick, rick rick, kaj ti je?'sem ga zasliševala. Nič.'Mi lahko poveš?'. Nič. Zakaj je ta fant tako tih? 'Povej mi!!' 'Nee!!! Samo....videl sem tebe pa Harryja kako sta se poljubjala!!'je zavpil na glas to laž. Vsi so slišali. Zvlekla sem ga na vece, in se pogovorila z njim. 'Aaaa halo? Pa kaj ti je?!? Sploh se nisva poljubljala in si res moral to takooooo na glas zakričat?!!!' V joku sem stekla ven. Ko sem prišna na hodnik, ..... :'( so me vsi obmetavali s papirčki in pljuvali name s slino z slamice.... In tudi to je uradno. V šoli sem izgnana kurba.
Vi se dejte kr razpisat, če je uredu....
Next?
17. april 2013
u112595
u112595
neeext
17. april 2013
meni so tvoje zgodbice itak najbolše res fuuuuuuuuuuuuul so odlične...<3
tisamo hitro nextaj okej <3
17. april 2013
u127721
u127721
next!!!
17. april 2013
u120628
u120628
Nextajjjj!!!
Ful hudoo.najaca zgodbica kar sm ih brala je twojaa
18. april 2013
u83523
u83523
nexxt + nova bralka !
18. april 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *w*
18. april 2013
neext
18. april 2013
neeeeeeeext
18. april 2013
u126942
u126942
neeext
19. april 2013
u123987
u123987
Waaaw huaallaaa za next <33
lija :-$ nextam zate <333
19. april 2013
u123987
u123987
Za Lijo:-$
Nisem vedla kaj nej nardim. A stečem vn, al se zjočem, se zakopam u zemlo....Bila sm čista u souzah. Sploh se nisem zavedala kaj se dogaja. Nč nisem nardila kot da sm stekla iz šole.
Čisto grozna in razmazana od make-upa sm tekla domou. Samo tolko dougo je trajalo preden sm prišla domov. Šla sem u park. Med grmovje. Tam sem se pošteno zjokala. Prej sm pa slišala 'Sam eno fotko, to je tvoja punca a ne? Dej, dej, dej, dej!!". "Aau!" Sem zaupila in mi je pokriu usta. 'Samo prosim ne govori.'mi je potiho reku.'Sej nisem niti nameravala.' Sem mu rekla in utihnila. Oddahnil si je . Grdo sem ga pogledala. Čez par trenutkov me je vprašal.'Kaj pa je s tabo?' 'Nič samo....vsi mislijo, da sem kurba.'sem mu obupano rekla. 'Meni ne zgledaš.'je pripomnil in semmi zasmehil. Objela sem ga. Dala sem tudi poljub na lice. Ko sem se spet nagnila nazaj v bodeče grmovje me je potegnil nazaj in me poljubil. Waw. Res prau zalizau. Vem, da bi se 17-letnice do tega leta že poljubit, ampak jaz se nisem. Počasi, sem ga porinila, da se je ulegeu. Slekla sem mu majico, da mu dam na glavo, ker ga je že vse bodlo . On je pa to čist drugače razumeu....meni je skor raztrgau majco in si začeu slačit kaubojke... Po parku pa so še vedno klatili paparaci, in naju tudi našli . No samo zayna, mene je zakrivau in potem sm stekla domou. Mama me je našla skor, ko mi je rekla, da je Chris (
https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p480x480/58883_508811152490491_1573408539_n.jpg
pri meni gor. Stekla sem gor in objela Chris. 'Chrisss.'sm ji rekla sm perfektnim glaskom in ona meni enako. 'Toooreej, grmo ju3 do Centra poslušat 1D? Tam bodompr Wish Fountain,mal naprej na glaunem trgu. Odkimala sem in potem se je razjezila. Ponoči nism mogla razmišljat kaj naj nardim... Al naj vse to povem Chris al se opravičim Ricku..... Zjutrej pa sem skor skup padla ko....
A so dovolj dougi nexti?
Next?
19. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg